Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dla niewtajemniczonych gracz wariorreaktywacja zmienił barwy pierwszy raz od kąd gra w grepo , zrobił to z kilkoma graczami którzy z nim grają prawie od początku i nie dla tego że nie dawał rady bo pw leciało aż miło ale dla tego że jego sojusz za plecami pana Wariora załatwił fuzje z ZP.Chodzi o główne Rikitiki.

Trzeba było wkońcu coś zmienić i jedziemy dalej.

no to świat zwariował bo warior waruje :)

Warior - anty przechodzenie do wroga przeszedł do sojuszu który był anty do przyjmowania mięsa bo po co bo dla czego :)

a czy ktoś już lucka bije czy jeszcze nikt??

a co z sojuszem HH - są jeszcze? czy poszli sobie też gdzieś?

a i ciekawi mnie co z sojuszem M64 team? mają te swoje M64 czy im dorośli weszli na poletko uciekając przed luckiem
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

M64 Team już nie istnieje praktycznie. HH też nie - bo owszem tu i tu są jeszcze ludziki, ale na długich urlopach.

Lucka to chyba nikt nie bije - nie ma takich mocnych
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak to nie? Ja go biję :D nawet mu miasto gwizdnęłam ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no to świat zwariował bo warior waruje :)

Warior - anty przechodzenie do wroga przeszedł do sojuszu który był anty do przyjmowania mięsa bo po co bo dla czego :)

Maniuś złe info dostałeś o tym przejmowaniu co się da. Wzięliśmy 10 graczy co polecił Warior w tym dwie osoby ze względu na fakt że były w trakcie oddawania miast.Popytaj raczej w ZP co tam za śmietankę chapnęli
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredziku całe riki zostało zrekrutowane przez ZP zostalismy w pare osób i wybór był prosty wybrałem najlepiej jak mogłem i na pewno zrobie co w mojej mocy aby to udowodnić ludzikom na edessie:)
 

DeletedUser23376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Heh, widzę, że już nawet Warior jest w CSM..., muszę przyznać że się nie spodziewałem ale cóż każdy gra po swojemu....
Ten świat jest naprawdę dziwny, jeden sojusz kręci światem od samego początku zmieniając tylko koalicjantów i niszcząc po kolei największych konkurentów - najpierw Siewcy, później Driny i TDD, teraz NOVI, następni będą pewnie Bumy jak tylko za bardzo się wzmocnią. Tak wiem, sami byliśmy w tej koalicji, ale kiedy NOVI spróbowało coś zmienić za usilnymi prośbami niektórych osób, sami staliśmy się chłopcem do bicia i nagle cały świat wypowiedział nam wojnę. No cóż, taka gra, pozostaje tylko pogratulować CMS skutecznej dyplomacji i życzyć innym sojuszom więcej odwagi na przyszłość.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a czy ktoś już lucka bije czy jeszcze nikt??

wielu by chciało ale strach nie pozwala
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Heh, widzę, że już nawet Warior jest w CSM..., muszę przyznać że się nie spodziewałem ale cóż każdy gra po swojemu....
Ten świat jest naprawdę dziwny,

Miała być zielona łączka i jest zielona łączka. I nawet zły wilk Warior skubie grzecznie mleczyk na zielonej łączce :p

Taki trolling mały ;)
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wracaj koleżko do nas:)

Jak dobrze wszystko pójdzie to od weekendu jestem. Jesteśmy w kontakcie ziomuś ;)

a i ciekawi mnie co z sojuszem M64 team? mają te swoje M64 czy im dorośli weszli na poletko uciekając przed luckiem

M64 Team zaczęło się kończyć jak tylko Felix skończył tam grę. Następnie po po nowym roku paru czołowych graczy nie wróciło do gry i stopniowo tracili miasta, ale bronili się do samego końca przed Rikitiki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniuś złe info dostałeś o tym przejmowaniu co się da. Wzięliśmy 10 graczy co polecił Warior w tym dwie osoby ze względu na fakt że były w trakcie oddawania miast.Popytaj raczej w ZP co tam za śmietankę chapnęli
smiley_emoticons_seb_zunge.gif


tak jasne Ptaku - właśnie sobie patrze w staty że przyjety został nawet gośc który wcześniej został wywalony za szpiegostwo - pewnie się nawrócił :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak wiem, sami byliśmy w tej koalicji, ale kiedy NOVI spróbowało coś zmienić za usilnymi prośbami niektórych osób, sami staliśmy się chłopcem do bicia i nagle cały świat wypowiedział nam wojnę. No cóż, taka gra, pozostaje tylko pogratulować CMS skutecznej dyplomacji i życzyć innym sojuszom więcej odwagi na przyszłość.

Widac kolego masz złych doradców! nie trzeba było nic zmieniac tylko iśc dalej tym trepem. A znając życie zaraz doradców nie będzie jak już nie ma
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

tak jasne Ptaku - właśnie sobie patrze w staty że przyjety został nawet gośc który wcześniej został wywalony za szpiegostwo - pewnie się nawrócił :)

Maniuś kreciki to przecież takie dobre zwierzątka więc nie wiem w czym masz problem i cała śmietanka z ZP która cię tak dobrze informuje
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.Osobiście uważam ,że niech każdy patrzy na swoje podwórko i na swoją piaskownicę skoro tak bardzo chcieli niezależności i własnych rządów to nasz krecik ich tak strasznie boleć nie powinnien
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniuś kreciki to przecież takie dobre zwierzątka więc nie wiem w czym masz problem i cała śmietanka z ZP która cię tak dobrze informuje
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.Osobiście uważam ,że niech każdy patrzy na swoje podwórko i na swoją piaskownicę skoro tak bardzo chcieli niezależności i własnych rządów to nasz krecik ich tak strasznie boleć nie powinnien
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Ptaku weź się odstosunkuj od ZP. Co tak w każdym poście o nas wspominasz, bo nie bardzo rozumiem Twoich intencji. Maniek wyraźnie napisał, że PATRZY W STATY, a do patrzenia w staty nie potrzebuje ZP.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ptaku weź się odstosunkuj od ZP. Co tak w każdym poście o nas wspominasz, bo nie bardzo rozumiem Twoich intencji. Maniek wyraźnie napisał, że PATRZY W STATY, a do patrzenia w staty nie potrzebuje ZP.

wystraszyłaś mnie przeokropnie tym postem i pewnie teraz się zamknę w sobie do końca tego świata
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Heh, widzę, że już nawet Warior jest w CSM..., muszę przyznać że się nie spodziewałem ale cóż każdy gra po swojemu....
Ten świat jest naprawdę dziwny, jeden sojusz kręci światem od samego początku zmieniając tylko koalicjantów i niszcząc po kolei największych konkurentów - najpierw Siewcy, później Driny i TDD, teraz NOVI, następni będą pewnie Bumy jak tylko za bardzo się wzmocnią. Tak wiem, sami byliśmy w tej koalicji, ale kiedy NOVI spróbowało coś zmienić za usilnymi prośbami niektórych osób, sami staliśmy się chłopcem do bicia i nagle cały świat wypowiedział nam wojnę. No cóż, taka gra, pozostaje tylko pogratulować CMS skutecznej dyplomacji i życzyć innym sojuszom więcej odwagi na przyszłość.

Hm... ciekawe podejście. Driny zniszczyły się same, a TDD chociaż lekko nie mają, to trzymają się dobrze. Mówisz, walczycie z całym światem? Spojrzałam na staty (15 stron tylko mi się chciało przejrzeć) i jakoś tego nie widzę. Na razie tylko sojusz statystów i bobów (jak to nazywaliście) Was leje.

wystraszyłaś mnie przeokropnie tym postem i pewnie teraz się zamknę w sobie do końca tego świata
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Ej no nie zamykaj się, bo będzie smutno mi :(
I uważaj jakich używasz emotek z DIO, bo niektóre budzą straszną agresję w ludziach.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniuś kreciki to przecież takie dobre zwierzątka więc nie wiem w czym masz problem i cała śmietanka z ZP która cię tak dobrze informuje
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.Osobiście uważam ,że niech każdy patrzy na swoje podwórko i na swoją piaskownicę skoro tak bardzo chcieli niezależności i własnych rządów to nasz krecik ich tak strasznie boleć nie powinnien
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

mnie ZP nie informuje bo nadal mam na nich focha i z nimi nie gadam

W statach widziałem kolesia którego wywalalismy a teraz jest znowu.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

mnie ZP nie informuje bo nadal mam na nich focha i z nimi nie gadam

W statach widziałem kolesia którego wywalalismy a teraz jest znowu.

Spoko Maniek tak mnie trochę poniosło i wiem jak się zachowałeś i jakie miałeś zdanie w tej sprawie więc dla Ciebie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

to nie dobrze. Starzejesz się czy co?

niestety chyba tak i najwyższy czas przejść na grepolisową emeryturę
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
choć pewnie jeszcze parę osób tu przeze mnie będzie miało małego nerwa
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

niestety chyba tak i najwyższy czas przejść na grepolisową emeryturę
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
choć pewnie jeszcze parę osób tu przeze mnie będzie miało małego nerwa
smiley_emoticons_irre4.gif

na emeryturze polecam Settlers - głupszej i nudniejszej gry nie widziałem. Wystarczyło 5 dni i polazłem na EN i koniec emerytury
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale jaja - czego się dowiedziałam :D

Oj zmieni się sytuacja na świecie jeszcze, zmieni :)
 
Do góry