Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Moje przeczucie sugeruje mi, że zaraz jakiś yedai w tej historii wyskoczy :confused:
Jednak zostałem z tą myślą wyprzedzony :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

księżyc w nocy na czerwono // wybuchnie wielka wojna ostatniego dnia miesiąca

4 wpis i ostatni
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

eU3r5u3.jpg


31sztatnek.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

@ Adrian, podobno nikt nie może dac ci tyle, ile może ci obiecać..

No piękne te wasze skandale. Głupia byłam, że się nie zalogowałam, chociaż mnie namawiali.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

@ Adrian, podobno nikt nie może dac ci tyle, ile może ci obiecać..

No piękne te wasze skandale. Głupia byłam, że się nie zalogowałam, chociaż mnie namawiali.

Widzisz Hini nie ma jak w świecie kłótni, afer i skandali . Spodobało by Ci się na pewno.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Maniek co żeś narozrabiał tutaj znowu?

A widzisz Art chciałem dobrze wyszło jak zwykle. Nie chcą się ludzie dogadac i w sumie się nie dziwie. Teraz niech się biją.

Sam mam ochotę poprowadzic jeden sojusz do zwycięstwa i powiem Ci szczerze że najlepiej ani nie CSM ani nie ZP. Tak by im utrzeć nosa.

teraz pozstaje mi popatrzec jak ze sobą walczą i tracą czas na tym świecie.
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobrze Grzesiek wiedziales ze jest na to o wiele za pozno zeby to towarzystwo pogodzic na 'tym' swiecie
nie wiem czym ciebie kumo namowil ani nie ma on cycek ani nie jest tez mlody ;)

Trzeba bylo kuc zelazo poki bylo gorace teraz to mozna sie w trabke cmoknac
0sarcastic.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobrze Grzesiek wiedziales ze jest na to o wiele za pozno zeby to towarzystwo pogodzic na 'tym' swiecie
nie wiem czym ciebie kumo namowil ani nie ma on cycek ani nie jest tez mlody ;)

Adi myślisz że jak Ciebie się namawia na cycki to zaraz też mnie :)

ojj no co chciał pytał zgodziłem się. Nie chcecie to się teraz zarzynajcie
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Uuu to ZP z CSM już walczą?
 
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zajrzałam tu z sentymentu i lekkiej ciekawości :) bo krótki moment tu byłam
czyży tu ewa braun grała ? jak tak to pozdrowienia dla niej i towarzysza :)
może jestem już stara ale sklerozy jeszcze nie mam i pamiętam dawnych dobrych graczy :)

ps. przy okazji redzia pozdrowienia dla Ciebie ( i całej dawnej ekipy LA ) - stare ciekawe to były czasy
ale dla redzi głównie - bo fajna z niej dziewczyna :)

ps. nr 2- miło było z Wami wszystkimi grać - w sumie może to pożegnanie - czekam, aż mi się ostatni świat zakończy - i potem albo koniec z grepo - albo długa przerwa

więc jeżeli to pożegnanie chciałabym wszystkim podziękować za wspólną grę - za mile spędzone chwile oraz za te trzymające w napięciu.
Mańka przeprosić za to co mu złego wyrządziłam - pamiętam o tym i w związku z tym przepraszam za to - Ty wiesz o co chodzi - ja też
redzi podziękować- za wspólne spędzone chwile i za nasze wspólne zaangażowanie i jej pracę włożoną w sojusz na KSi - podobnie karturze
adrianowi - za fajne doświadczenie :)
oj .. bym zapomniała - art tu jest - a więc jemu - za wszystko co fajne co miałam z nim do czynienia
pominę - obecnych ludzi z sojuszu co jeszcze gram z nimi - ale ci co grają ze mną to wiedzą, że o nich chodzi - dla nich również ogromny szacun, iż potrafią zawsze wtrwać do końca świata - bez względu czy są na górze czy na dole

podsumowując:
dla byłych wrogów, życzę owocnej i dalszej miłej gry ( i nie wspominajcie mnie źle) dla przyjaciół tu grających miłych dalszych podbojów oraz interesująco spędzonego czasu
 

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Proponuję zorganizować festyn pożegnalny ,tu jest świat Edessa a nie komitet dziękczynny :cool:
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dla Ciebie równiez radzie :)
ps. to fakt nie jest to festyn pożegnalny- ale gra tu większość osób - dla mnie istotnych - więc chciałbym im podziękować za wspólnie spędzony czas :)
a jeżeli kogokolwiek z tego powodu uraziłam - lub wprawiłam w "dziwne zażenowanie"" to bardzo przepraszam, gdyż nie miałam takiego celu :)
 

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

"nie miałam takiego celu" a taki cel ciągnie się ze świata na świat, wasza wspólna rodzinna atmosfera. Nie zazdraszczam ,znacie sie i ok ;) ale po co zapraszacie , rude Grazyny ,tęczowe Kryśki , złotowłosych zenków ? po to aby się nimi zabawić i sobie pójśc w swoją stronę ? Czy może wasze zamierzenie jest takie aby pobawić się czyimś kosztem i popatrzeć jak się leją ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Smutny ten świat. I pomyśleć od czego to się wszystko zaczęło...
Co jak co, ale rozłamu się nie spodziewałam, a wojny pomiędzy ZP i CSM to już wcale.
I co teraz?
 

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co teraz ? Teraz przyszedł Pan Manfred , cynik nad cynikami ;) Wielki pan Manfred niby próbuje pogodzić wszystkich :) Godzić to trzeba było na początku , jak sojusz się dzielił a nie zwiewać i kończyć grę z podkulonym ogonem .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Yyyy co jak co, ale Manfred to cynikiem nie jest...

Odszedł, bo nie można już było zatrzymać lawiny, która ruszyła od małej kuleczki.
A teraz to już jak ogromna kula się toczy i niszczy oba sojusze.
W końcu trafi na mur i rozsypie się całkiem - pozostawiając po sobie górę szarego błota :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

niestety nie jestem w jego fanką i piszę jak widzę ;) po co wrócił do gry ? po to aby się dolepić do tej kuli i toczyć ją jak Geotrupes stercorarius ?

Wiesz co Sisi ,najsmutniejsze jest to ,że wielkie bufony myślą tylko o sobie i mają gdzieś tych co nie są w ich gronie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No ja tam Manfreda znam z innej strony.

Co do bufonów to się zgodzę. Niestety występują masowo i w wielu sojuszach. I czym dużej trwa grepo, tym ich więcej. Na światy wchodzą już swoimi grupami, przyjmują ludzi do sojuszów, bo przecież ich jest za mało na wygranie świata, a później tych "nie swoich" traktują jak mięso armatnie albo zabaweczki do pobawienia się.

Chociaż w ZP i CSM raczej takich grupek nie widzę (no ale ja z boku jestem).
 
Do góry