Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

To który sojusz, według was, wygląda na bardziej przyszłościowy? ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Kiedyś grałem na Jocie w sojuszu o nazwie "Brygada RR" ekipa świetna ,zebrałem 4 ludzi i sobie założyliśmy ,hyba nikt Nas o plagiat nie posądzi.Nie wiem tylko czy Biedronetka tam nie była :D
A na razie to się i tak zaraz porozpada połowa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Sojusz Zjednoczeni - czyli mój jak na razie się trzyma od początku serwa w Topce. Co raz więcej graczy u nas jest :)

Polecam.
 

DeletedUser3350

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Szczerze nad nazwą się nie zastanawiałem, jakoś wpadła mi do głowy.
Niestety tego różowego to za dużo, na koryncie w różowym pomponie chodzę xd

Pod jakim nickiem tam chodzisz pomponie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

U mnie tradycyjnie - Roma.

Na Koryncie już byliśmy TOP3, więc cel spełniony ;)

Teraz czas na nowy świat i nowe wojenki.
Nie ukrywam, wolę ten system podboju, bo po doświadczeniach z różnymi światami, wybaczcie, ale tam gdzie jest ten drugi system podboju, tam o wiele więcej maniaków i złota...
To ja już wolę bardziej normalnie...

Po co mam się wkurzać, że ktoś w 3 godziny offa potrafi odbudować :(

Niech wreszcie zrobią świat z abonamentem !!! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Akson Ty teraz tak powaznie?
Kiedy Wy byliscie top3? w pierwszym tygodniu?
Daj spokoj bo to brzmi slabo, gdybys teraz byl top3 to moglbys sie chwalic, a i to niekoniecznie, a Ty odchodzisz ze swiata ledwie po miesiacu gry, w takim razie po co zakladasz sojusz, moze lepiej dolaczyc do jakiegos?
I zeby nie bylo nie mialbym nic przeciwko grze z Toba w sojuszu, ale musialem odniesc sie do tego postu bo jak dla mnie to cos w stylu: zarejestrowalem sie na poczatku i bylem przez godzine w top10 graczy, ale czy to czyni mnie dobrym graczem? To samo z sojuszem, jesli zrobie na poczatku masowke to bede mial topke, ale to jest nic nie warte moim zdaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

To 7 świat ;)))
*
I jakoś się udawało nawet dłużej na wyraźnej większości ;)
Mówisz pewnie o Koryncie.
Hmmm, byliśmy TOP3, rozpadliśmy, połączyliśmy się z IMPULSEM (pierwszy raz w życiu ja do kogoś - niezwykłe doświadczenie) razem tworząc chyba TOP14.
Dziś - przy tak silnej konkurencji, znów TOP6, a jakby się wymienić na graczy z sojuszem-bliźniakiem i w jednym tylko umieścić tych największych, to spokojnie TOP3 ;)

Co tu jeszcze udowadniać :)
A wydawać kilkaset złotych co miesiąc żeby wygrać wyścig o co? Przecież nie w rankingu najlepszych, tylko z największą kasą...
Czy ja wyglądam na wariata?
*
Może trochę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Kiedyś grałem na Jocie w sojuszu o nazwie "Brygada RR" ekipa świetna ,zebrałem 4 ludzi i sobie założyliśmy ,hyba nikt Nas o plagiat nie posądzi.Nie wiem tylko czy Biedronetka tam nie była :D

Była .. podobnie jak jeszcze kilka osób Tu obecnych ;). Brygada RR to nie jest nazwa zastrzeżona .. i niech wam dobrze służy :).. w sumie nazwa sojuszu nie jest aż tak istotna... ja mogę grać w soju "Żużyte Trampki" .. byle było z kim :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Biedronetka jestem dokładnie tego samego zdania co Ty :)

Nie powiem, bo mój sojusz też orginalnościa nie świeci - ma zapożyczoną nazwę od świnek z Aten - niestety rozpadli się więc nie widziałam przeciwskazan żeby przerobic ich motto po swojemu :p

Osobiście w moim składzie czuje się dobrze, ale na pewno po ochronce polecą głowy ^^ Za bardzo wymagajaca niestety jestem ... Jak to kobieta :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

mhmmm.... ....po co ja tu przyszedł:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Moge pożyczyć ze 100 srebrników na rozbudowe armii .. 75% odsetek .. pasuje ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Była .. podobnie jak jeszcze kilka osób Tu obecnych ;). Brygada RR to nie jest nazwa zastrzeżona .. i niech wam dobrze służy :).. w sumie nazwa sojuszu nie jest aż tak istotna... ja mogę grać w soju "Żużyte Trampki" .. byle było z kim :)


O Matko ale kulfona strzeliłem "Hyba" :D
Jest z im grać szkoda że WY tak daleko ,bo jeszcze biegnącego rozpoznaje reszty raczej nie ,bo może by było wiat zawojować ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Witam,
Chodzi Wam o klan Reconect? :D Bo nie jarzę :)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

No i super....... ........zostałem pojechany:mad:

Kończę z tym światem!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Poziom gry jest wspaniały, piszą mi wiadomości o pakty, bo mają już z najlepszym sojuszem na świecie(najwięcej pkt. oczywiście).Masakra, jak gracie na normalnym poziomie, powyżej tych noobów, zapraszam do Czarne Owce .
 
Do góry