Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Poziom gry jest wspaniały, piszą mi wiadomości o pakty, bo mają już z najlepszym sojuszem na świecie(najwięcej pkt. oczywiście).Masakra, jak gracie na normalnym poziomie, powyżej tych noobów, zapraszam do Czarne Owce .

Sojusz->Właściwości->zablokuj zaproszenia do paktów
I masz kilka dni spokoju :)
Świetego lub nie .. w zalezności od potrzeb :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

"Wiadomości", blokować mi się ich nie chce, ale panowie piszą teksty typu "stworzymy najlepszą koalicję na świecie", niezłą b3kę z nich mam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

"Wiadomości", blokować mi się ich nie chce, ale panowie piszą teksty typu "stworzymy najlepszą koalicję na świecie", niezłą b3kę z nich mam :D


heh, b3kę :)

Szkoda, że Czarne Owce panują na morzu 55 :/
Chętnie bym doszedł, ale ulokowano mnie na m56 :(
A w tym etapie gry to nawet ciężko surowce przesłać z takiej odległości. Jak na razie na m56 powstało 7 sojuszy.. Takie ooo.. wiadomo, początki. Ale gracze są bardzo leniwi na tym morzu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Tak szczerze - jak dobrze taki masowiec to rozegra, wprowadzi ostre kryteria od początku, dobrze przesieje, to mogą być ciekawi nawet za jakiś czas.
(bo jednak jest sporo osób, które chcą się załapać na początku do TOP1, więc mają z kogo wybierać)

Jak jednak pójdą na masowość, nie będzie żadnych wymogów, to skończą jak 90% TOP1 z pierwszego tygodnia ;)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Moja legenda skończyła się w 2236 roku... ...a który teraz mamy:confused:

Pan już się narodził czy jeszcze??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Kurde lecę w punkty nawet w TOP 100 nie jestem :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

A ja leże pod palmą na naszej wyspie i nic mi sie nie chce .. niech mi ktoś drinka przyniesie ..plz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Po raz pierwszy od dawnych czasów wioski na wyspie rozbudowują wszyscy gracze :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

w dawnych czasach najpierw zajmowano sie płodzeniem przyszłych wojaków
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

oblep zaprawą murarską i polej emulsją .... będziesz wmawiał poszkodowanym że nie wiedziałeś że w śniegu był kamień
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Zrobiłem sabotaż Army Of Gods i czuję się z tym świetnie. 8 graczy z masówki mniej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Albo budują budynki co dają dużo punktów, a i tak nie są im potrzebne na tym etapie gry, albo mają dużo złota..
Złoto robi swoje... Powykupuje wszystkie premki, zostawi trochę i potem skraca czas budowy budynków :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Aaa, widzieliście TOP1 ? Zaraz do setki dobiją ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Nabija się pkt. tak - budujesz szybko port, akademię, świątynie, potem boski posąg i punkty lecą. Noobska strategia.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Darmowi, (muszą być tacy zajebiści jak ja) cisną tych noobków bez skilla.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Pod jakim nickiem tam chodzisz pomponie ?

Jak miło widzieć wroga z Koryntu :)
NeRvoDaLegend.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobrze wiedzieć.


A masz może jakieś rady jak się rozbudowywać, aby nie być "noobkiem"? To mój pierwszy świat na grepo i nie ogarniam wszystkiego :p

Rozsądnie, trochę tego, trochę tego, po ochronie ruszyć z mocnym offem i iść za podbojem :) Murek to podstawa aby nie być farmą. Myślę też, że 1002 srebra w jaskini to minimum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

1002?

Dziwna liczba lekko...
Często z początków gry gracze za szpiegowanie płacą 1000 srebrników, a jeżeli masz więcej srebra niż oni zapłacą za szpiegowanie to akcja szpiegowska zakończy się niepowodzeniem.

sprawa jest prosta. obrońca miał w kryjówce więcej srebra, niż ty przeznaczyłeś go na tę akcję szpiegowską. jeśli miał więcej srebra, to jego szpiedzy nie pozwolili twoim na zdobycie informacji o jego mieście. ty straciłeś X srebra, ale i on stracił również X srebra.
Tak ktoś odpowiedział....


Wystarczyło poszukać, jest taki temat...
proszę:
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?1383-Akcja-szpiegowska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry