Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9259

Guest
jak nie wierzysz to już twoja sprawa , czy gra lepiej to zweryfikuje czas , zresztą młode pokolenie łapie wszystko szybciej :) , jak jej dobrze idzie to się cieszę i trzymam kciuki aby udało jej się rozwijać miasteczka , no chyba że szlaban będzie jak tylko pojawią się gorsze oceny w szkole.

pozdrawiam ,
 

DeletedUser

Guest
Heh no dobrze wierzę :) Ale na pewno jakieś lekcję od taty dostała :)
Oj nie bądź taki surowy nie dawaj szlabanu :)
 

DeletedUser7672

Guest
Jak tam sytuacja na M66? Ktoś łyknął kilka z moich włości?
 

DeletedUser

Guest
U mnie obok toczą się bitwy... Zmasowany atak na wszystkie miasta, brak dostępu do komputera przez kilka dni (trzeba się z nową szkołą zapoznać, trochę wystartować, etc.) i już bitwa o miasto...
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, jak na razie, 1k biremek do rozwalenia, ale przed następnym wsparciem wchodzi 10 ataków. Myślę, że się mi uda (mi, czyli atakom) ;) .
 

DeletedUser

Guest
Niestety, około 500 birem wroga padło, ale 700 pozostało... Teraz z łatwością obroniłem IA.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, już tak Ci dobrze szło, nawet sobie miasto zająłeś a tu taka wtopa -se przyszli i se zabrali, od tak od ręki! Bierz się lepiej za robienie defa i ropaczliwą obronę!!! No i trzeba zaktualizować profil, bo w świetle dzisiejszej porażki słowa "jestem Jozio który nigdy nie stracił miasta na Epsilonie" są z deczka śmieszne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no no zlosliwa jestes kazdy z nas kiedys stracil miasto i strac niejedno-taka to juz gra
 

DeletedUser

Guest
Niby tak ale dla 30-40sto i więcej miastowców utarta miasta to tylko lekki psztyczek w nosek, dla takich drobiazgów jak Jozio utarta JEDNEGO miasta to niemal dwucyfrowy spadek składu procentowego! Jak na razie stracił koło 7% składu, kto da wiecej? :)
 

DeletedUser

Guest
Poprawiłem. A tak przy okazji, to co jutro podbiję, to nie żeby załatać dziurę, po prostu z sentymentu podbijam to opuszczone miasto, kiedyś należało do mojego kolegi z klasy, ale nie mogłem się za nie zabrać, i teraz znalazłem chwilę.
 

DeletedUser

Guest
Goragh! Już dawno nie było tu nikogo z GO! Widać, że Gang zawsze dotrzymuje słowa, jeśli dobrze pamiętam, prosiłem cię, abyście jeszcze tu czasem zaglądali! Wiele się zmieniło od czasu, kiedy odeszliście. NiGHt to już nie NiGHt, jest teraz znów GH i N-ni, wszystko się zmieniło...
 

DeletedUser

Guest
hmm.... jaka cisza i spokój na tym forum :) Dawno tu nie bylem i w grze również. Jestem zawiedziony że dawne kłótnie nie są prowadzone :p
 

DeletedUser

Guest
Ciężko jest prowadzić dawne kłótnie bo adwersarze tak jakoś hmm... zmądrzeli i nie dają się już prowokować jak dzieci :-( To powinno nas martwić - z mądrym wrogiem ciężko się walczy
 

DeletedUser9259

Guest
no nie co tu tak cicho :confused: niech ktoś zapuści jakiś wątek bo nudno się zrobiło na forum ;)
 

DeletedUser

Guest
To jest przyczyną tego, (trochę dziwnie to brzmi...), że my jesteśmy doroślejsi niż 1/2 roku temu. I wszyscy się w pewnym stopniu polubili. Chcecie kłótni z przedszkola? Proszę: "Psze pani, Lysteria zablał mi źabawkę!" (Błędy specjalne, możemy
kontynuować ;) ).
 

DeletedUser

Guest
forum zyje ale na swiecie epsilon jest pod nazwa epsilon i sa zaproszone wszystkie wieksze sojusz-nie ma tam moderatorow ktorzy usuwaja co drugi post z byle powodu
 
Do góry