Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A kogo ja obrażam? Podaje tylko autentyczne fakty a te są brutalne dla Jozia - chłopak gra znacznie dłużej ode mnie a ma z 3 razy mniej miast i jest znacznie niżej w rankingach. Chyba temu nie zaprzeczysz?
 

DeletedUser

Guest
Może i masz rację, ale ja pamiętam czasy gdy GH było na szczycie rankingu, kiedy ty jeszcze nawet nie marzyłeś o Grepolis, teraz postanowiłem skończyć z zabawą, będą kolony bez żadnej litości. Pierwszy już przywitał Barteza 4 minuty po 6, nie napotkał oporu. Wątpię, aby udało mu się stawić opór, już jest na to trochę późno (zostało około 8h, a jest spora obstawa). Ale pochwalę się jak to utrzymam tydzień.
 

DeletedUser

Guest
Pierwsze słyszę... To dlaczego po wcześniejszych atakach odbudował wojsko?
 

DeletedUser

Guest
Przecież dostał bana za ten wpis na profilu. A nie czekaj, to był jakiś inny koleś tak? Ten z którym poprzednio walczyłeś?
 

DeletedUser

Guest
Tak, to jest teraz Bartez, a wtedy to był leonidas, ale on już nie istnieje, a jak ja byłem na wakacjach to kolega podbił jego miasto, żeby już nie mogło dojść do sytuacji, że ktoś z wrogów podbija opuszczone miasto i nagle mamy niechcianego gościa na wyspie.
 

DeletedUser7672

Guest
Nie wiem jak to odbierzecie, ale moim największym zwycięstwem na Epsilonie było potwierdzenie usunięcia konta z tego świata - przez większość czasu walk nie toczyłem, dlatego z tego świata zrezygnowałem. Jeśli kiedyś odpalą nowy świat w wersji 1.xx na pewno się tam zjawię..

Przy okazji, miłych podbojów, koneserzy..
 

DeletedUser

Guest
Żegnaj, jekop! Będzie nam cię brakowało. Grasz na innych serwerach? I do zobaczenia w innym wymiarze! Jak odpalą 3.0 i będzie godne uwagi, to dam ci znać!
 

DeletedUser7672

Guest
Żegnaj, jekop! Będzie nam cię brakowało. Grasz na innych serwerach? I do zobaczenia w innym wymiarze! Jak odpalą 3.0 i będzie godne uwagi, to dam ci znać!
Spokojnie, na forum jeszcze będę zaglądał. Gram sobie powoli na Lambda i to na razie mi wystarczy.
 

DeletedUser

Guest
Może pójdę na Lambdę? Oczywiście Epsilonu nie zostawię. Tymczasem zdobyłem 10k punktów za obronę - od Barteza.
 

DeletedUser

Guest
Po przejściu na Lambdę przeżyjesz szok :) - tam wszystko jest x1 więc nawet durny atak ognikami idzie cały dzień nie wspominając o kolonie :)
 

DeletedUser9259

Guest
no tak Epsilon zaczyna umierać śmiercią naturalną :p , coraz więcej dobrych graczy kończy zabawę i oddają konta innym :) , ale tak już bywa z tego typu grami
 

DeletedUser

Guest
Zostało nas już tylko kilku... Stara gwardia odchodzi... Ilu nas zostało? 100? 200? 300? Chyba nie więcej.
 

DeletedUser

Guest
A popatrz na ranking! 1 na 10 to Stara Gwardia! Wielu z nas jest na czołowych pozycjach, ale niektórzy powoli odchodzą... asalok, jekop, to tylko najnowsze przypadki odejścia! Wielu już oddało swoje konta komuś nowemu, i teraz jest coraz mniej zaprawionych w boju, którzy przeszli prawdziwą szkołę życia. Do pierwszych 50k jest najtrudniej, potem coraz łatwiej, przełom następuje dopiero przy 500k, jak mi mówili koledzy, ja teraz też nie mam łatwo, pomaga mi doświadczenie ;)
 

DeletedUser7672

Guest
Wiecie co, nie ma sensu dłużej tam grać. Dla mnie nie ma.. przecież garstka ludzi tam została. Według mnie powinni światy takie jak Epsilon zrestartować. Chyba że to "zarąbiste" 2.0 mają tam zamiar wprowadzić, wtedy nie będzie tutaj czego już szukać chłopaki (i dziewczyny).
 

DeletedUser

Guest
Wiecie co, nie ma sensu dłużej tam grać. Dla mnie nie ma.. przecież garstka ludzi tam została. Według mnie powinni światy takie jak Epsilon zrestartować. Chyba że to "zarąbiste" 2.0 mają tam zamiar wprowadzić, wtedy nie będzie tutaj czego już szukać chłopaki (i dziewczyny).
heh niechcial bym zeby nastapilo cos takiego z 2 powodow
1 grac od nowa nie mam ochoty szczegolnie na dzecie i thecie
2 to w niczym nie pomoze starzy gracze i tak odejda a nowi beda grac na 2.0

a co do epsilonu to pamietam czasu gdy mapa byla cala w zieleni nie bylo co podbijac wiec musialem jechac na pochodach i miasta zakladac ..
teraz natomiast mapa jest czerwona co chwila jakis atak na mnie leci kultury to mam tyle ze juz jej nie wykorzystuje
 

DeletedUser

Guest
Ja w tym tygodniu dostałem 40 punktów kultury za pochody, w ciągu 2 dni! 3 razy zabrakło mi miast na pochody! Jak tak dalej pójdzie, będę miał tyle punktów, że będę mógł połknąć pół morza 65 ;) . A tak poważnie, jeśli Bartez będzie nadal w taki sposób że mną wojować, to ja dostanę mnóstwo kultury za atak i za obronę, a on tylko za atak. Najbardziej jednak podobała mi się pomoc, jakiej Bartezowi udzielił Coterio - atak 2 rydwanów, który wyglądał jak rozwalanie zbędnego wojska, zresztą to chyba było, pozbywanie się wojsk.
 
Do góry