Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Co to się tam dzieje, że mniejsze sojusze podbijają miasta pociągów?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Nieaktywny wagon z bocznicy ukradli. Statystycznie sa lepsi od Spiochow. :)
 

DeletedUser29075

Guest
No zdradzimy mu jak to u nas wyglada. Hopus mi pisze, Grzesiu podoba mi sie ta wioska Gerczixa, ja do Adama o zgode, on mowi ok, albo wyznacza kogos innego, lece albo ktos leci, bierzemy a Hopus przejmuje :)
Hoopoe lubi to, masz 1 polubień.
smiley_emoticons_lol.gif


Yavus, gerczix jest zbyt skromny żeby pokazać publicznie jak bardzo wsparł nas swoimi wioskami, to w gruncie rzeczy dobry chłopak - nawet nie miał serca nikomu odmówić przy rekrutacji i brał każdego jak leci
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser30713

Guest
Miałem kończyć grę, to oddałem miasta byłym kompanom
smiley_emoticons_smilenew.gif
Nie widzę w tym nic specjalnego
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
No ale faktycznie w statystykach widnieją mi miasta utracone na Waszą korzyść. Coś niezwykłego
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
A co do rekrutacji... Każda przyjęta osoba była zaakceptowana przez Yavusa. No za wyjątkiem wooma i Nielota. Dobre serce miałem dla tych dwóch graczy
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Śmieszny był w sumie Yavus jak wpadał w szał po przyjęciach tych dwóch graczy. Jak zobaczył nielota to aż z sojuszu uciekał i grę kończył ;D
 

DeletedUser29075

Guest
No i ja tu mogę się produkować i produkować, robić jakieś prowo, obrażać ludzi a koniec końców i tak to Yavusowi odpisują...

Weteranie, przybywaj!
 
Oj Hopuś. Wystarczy powiedzieć, że na obecnych serwerach nawet robaki podbijają miasta i szczekają. Mocnych serwerów dawno nie ma. Jedni obrastają w piórka, bo coś tam wygrali, drudzy biegną do tych pierwszych, bo tamci coś wygrali. Później chwalą się, że grali tu i tu. Patrzysz w staty i widzisz, że to jakieś meszki biegające po grepo, które walki nie widziały i siedziały gdzieś z tyłu. Najlepsze jest to, że te meszki pouczają innych i się z nich śmieją, a same nic nie robią :)
 
meszki
smiley_emoticons_lol.gif
już mnie nic nie zdziwi..np. gracze dłużej grający w grepo..niż ono samo istnieje albo weterani grepo grający z innymi legendami, które to tych weteranów w ogóle nie kojarzą
smiley_emoticons_freu-dance.gif
takie o to mamy meszki, takie które odpowiadały za rekrutację i ściągały noobów z miastami 2 morza dalej, meszka, która wzięła się za selekcję i wyrzucanie graczy w środku świąt wielkanocnych - no przecież to skandal, że zamiast siedzieć przed grepo niektórzy nie logują się i kilka godzin są nieaktywne spędzając święta w gronie rodziny
smiley_emoticons_biggrin.gif
gerczix niczego mądrego się po Tobie nie spodziewam, kolejnymi wpisami potwierdzasz tylko swój geniusz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Ja to bym ujął w ten sposób - prędzej ja się za grę wezmę niż NZ zorganizuje dobrą akcję
smiley_emoticons_lol.gif
O ile w ogóle jakąś zorganizują bo jak na razie to coraz to nowe osoby wylatują z NZ - nic tylko obserwować. :D
 
Do góry