Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Są dwa podstawowe papierki lakmusowe sprawdzające czy coś jest czy nie jest Kasynem.
Po pierwsze jednocześnie musi tam być Gwiazda i Redka
Po drugie nie może tam być Gmarta.
Reszta jest płynna.

Przed startem pisałem, że to będzie świat ogórków ale mogłem się pomylić. Bo chyba gra tu na poważnie mój ulubiony zawadiaka Norbi ;)

"...Chleb i igrzyska, wszyscy ponad wszystkimi.Skupiwszy się na oddechu, łatwiej to rozkminić :)
Łatwiej to zobaczyć, łatwiej to ocenić. Myślą się podzielić, że przyszliśmy, by coś zmienić
Kłamstwo bite hurtem, cynizm na zagrychę. Za każdym zakrętem bohaterowie za dychę
Byle napchać michę i uciszyć polemikę.Zdrowy rozsądek wyjechał na długi weekend

Dzisiaj nie umywam rąk, raczej sypię łeb popiołem...
I się nie wywyższam sam bo stamtąd się sam wziąłem.
 

DeletedUser11944

Guest
majowka sie jeszcze nie skonczyla, a wiec zdrowko!
a walka to jest w monopolowym o zimne alko
smiley_emoticons_lol.gif
 
długo tu nie zabawię i myślałem, że się nie doczekam...ale w końcu jakiś delikatny ruch w interesie. Jakaś w miarę sensowna akcja na śpiochów. Coś tam pociągi podbili, śpiochy trochę wybroniły....ogólnie coś ruszyło. Mam nadzieję, że taki poziom gry się utrzyma i skończy się podbijanie "niewidomych" i "inwalidów". ..a z tym poziomem gry z serwera na serwer coraz gorzej i jakiś "fajerwerków" na przyszłość nie widać
 

DeletedUser9983

Guest
I znowu nastał taki dzień w którym napompowani do granic możliwości Bobowie zostali sprowadzeni do parteru.
 

DeletedUser24194

Guest
kto walczy z aniołami??
chętnie dołączę do soja i pkt walki załatwię
leci na mnie atak od nich wchodzi w bonusie i wpadną na niskie morale:)

atak od tomilijones wchodzi o 0:45:35
zapraszam

dotyczy morza 64
mam jedną wiochę więc łatwo mnie znaleźć:)

ej no mordeczki kochane pomóżcie plis, ja se tylko złotkiem tu handluję

(L) ucek mordeczko , odezwij sie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HA!
Miałem to już dawno, dawno temu zrobić
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Jako że jestem leniem ograniczę sie do kilku sojuszy z niecałej topki
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
Mam nadzieję, że się nie obrazicie z tego powodu
smiley_emoticons_bussi2.gif


1 Nie zaśniesz punkciki: 11111997, ilość graczy 58, średnia: 191586.
Obecnie zajmują:
- pozycję 1 w ataku
- 5283333 pkt,
- pozycję 1 w obronie - 2524806 pkt,
- pozycję 1 w ogólnym - 7808139 pkt.
Sojusz nawet bardzo dobrze zorganizowany (kilku graczy się wyróżnia jak w każdym sojuszu). Swoją siedzibę mają na m55 - łatwo tego morza nie oddadzą (można śmiało powiedzieć, że będzie to ich cudaczna twierdza). Kilka paktów, akademia - czy jak inni wolą równoległy sojusz powodują iż są mocna konkurencją dla przeciwnej koalicji. Pomagają każdemu kto walczy z konduktorami
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
. Jakiś czas temu stracili sojusznika Kontrola jakości. Co było powodem rozstania? Któż to wie
smiley_emoticons_confusednew.gif
. Na tą chwilę są jedynym sojuszem który może stawiać cudaki bez większych przeszkód.

2 Osobowy z przesiadką punkciory: 8972666, ilość członków 54 średnia: 166160
Obecnie zajmują:
- pozycję 2 w ataku
- 3999818 pkt,
- pozycję 9 w obronie - 1047264 pkt,
- pozycję 3 w ogólnym - 5047082 pkt.
Sojusz powstał po konflikcie z bronderami
smiley_emoticons_viking.gif
. Idealnie prowadzony sojusz. Rada zorganizowana, bez problemu się dogaduje.
Położenie m44 - nie do zdobycia. Czyszczą morze pod cudaki i powoli wbijają na narożnik m54/55/45 do Śpiących. Walczą z groźną kohortą która dzięki zdobytym pkt walki kolonizuje m34/35. Czy to w przyszłości będzie mogło zagrozić konduktorom??
Jedno jest pewne - nie oddadzą cudaków Śpiochom
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
.

3 Nie pośpisz - patrz 1

4
Kontrola Jakości pkt: 5574956 ilość członków:59 średnia:94491
No nie powiem na początku świata byli dla mnie jednym z faworytów do cudaków. BA wszyscy mówili " a kontrola postawi cudaje z spiacymi a co!". A tu ZONK KA BUM BUM i nie mają paktu!
smiley_emoticons_cyclops.gif
Kto by się spodziewał?
Ja się nie spodziewałem
smiley_emoticons_nicken.gif
. Nie sa słabym sojem, ale na ta chwilę dostają baty od śpiacych. Doszli do "koalicji" z pociagami i walczą jak mogą. Liczę że się jeszcze podniosą. KOCHAM MONIE!!!! -kto wie ten sie domyśli
smiley_emoticons_winken4.gif


Warto tez zwrócić uwagę na:
18 Romanum Imperium -- widzieliście te gorące Włoszki?! Monica, Agnese jesteście cudne!
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Nie mógłbym zapomnieć o:

120 PRECZ Z ANTYKONCEPCJA

oraz
86 GODZINA MILOSIERDZIA
Ponoć te dwa soje mają mieć fuzje!!!
smiley_emoticons_afraid.gif
będzie się działo mówię wam!

Pozdrawiam Joannę, Annie, Jolki, Madzie, Agnieszki, Natalki
smiley_emoticons_nicken.gif
 
HA!
Miałem to już dawno, dawno temu zrobić
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Jako że jestem leniem ograniczę sie do kilku sojuszy z niecałej topki
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
Mam nadzieję, że się nie obrazicie z tego powodu
smiley_emoticons_bussi2.gif


1 Nie zaśniesz punkciki: 11111997, ilość graczy 58, średnia: 191586.
Obecnie zajmują:
- pozycję 1 w ataku
- 5283333 pkt,
- pozycję 1 w obronie - 2524806 pkt,
- pozycję 1 w ogólnym - 7808139 pkt.
Sojusz nawet bardzo dobrze zorganizowany (kilku graczy się wyróżnia jak w każdym sojuszu). Swoją siedzibę mają na m55 - łatwo tego morza nie oddadzą (można śmiało powiedzieć, że będzie to ich cudaczna twierdza). Kilka paktów, akademia - czy jak inni wolą równoległy sojusz powodują iż są mocna konkurencją dla przeciwnej koalicji. Pomagają każdemu kto walczy z konduktorami
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
. Jakiś czas temu stracili sojusznika Kontrola jakości. Co było powodem rozstania? Któż to wie
smiley_emoticons_confusednew.gif
. Na tą chwilę są jedynym sojuszem który może stawiać cudaki bez większych przeszkód.

2 Osobowy z przesiadką punkciory: 8972666, ilość członków 54 średnia: 166160
Obecnie zajmują:
- pozycję 2 w ataku
- 3999818 pkt,
- pozycję 9 w obronie - 1047264 pkt,
- pozycję 3 w ogólnym - 5047082 pkt.
Sojusz powstał po konflikcie z bronderami
smiley_emoticons_viking.gif
. Idealnie prowadzony sojusz. Rada zorganizowana, bez problemu się dogaduje.
Położenie m44 - nie do zdobycia. Czyszczą morze pod cudaki i powoli wbijają na narożnik m54/55/45 do Śpiących. Walczą z groźną kohortą która dzięki zdobytym pkt walki kolonizuje m34/35. Czy to w przyszłości będzie mogło zagrozić konduktorom??
Jedno jest pewne - nie oddadzą cudaków Śpiochom
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
.

3 Nie pośpisz - patrz 1

4
Kontrola Jakości pkt: 5574956 ilość członków:59 średnia:94491
No nie powiem na początku świata byli dla mnie jednym z faworytów do cudaków. BA wszyscy mówili " a kontrola postawi cudaje z spiacymi a co!". A tu ZONK KA BUM BUM i nie mają paktu!
smiley_emoticons_cyclops.gif
Kto by się spodziewał?
Ja się nie spodziewałem
smiley_emoticons_nicken.gif
. Nie sa słabym sojem, ale na ta chwilę dostają baty od śpiacych. Doszli do "koalicji" z pociagami i walczą jak mogą. Liczę że się jeszcze podniosą. KOCHAM MONIE!!!! -kto wie ten sie domyśli
smiley_emoticons_winken4.gif


Warto tez zwrócić uwagę na:
18 Romanum Imperium -- widzieliście te gorące Włoszki?! Monica, Agnese jesteście cudne!
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Nie mógłbym zapomnieć o:

120 PRECZ Z ANTYKONCEPCJA

oraz
86 GODZINA MILOSIERDZIA
Ponoć te dwa soje mają mieć fuzje!!!
smiley_emoticons_afraid.gif
będzie się działo mówię wam!

Pozdrawiam Joannę, Annie, Jolki, Madzie, Agnieszki, Natalki
smiley_emoticons_nicken.gif

O kurcze. A czy to czasem nie za wysoki poziom tutaj?Czy tak porozumiewali się ze sobą najstarsi dziadowie z Alfy? Proszę kogoś obrazić, choć przynajmniej zaczepić, jakoś dokuczyć. W innym wypadku proszę wyjść. Nikt bezkarnie nie może tak przewracać michy w tym chlewie. Każda świnia ma prawo do swobodnego korzystania ze swojego koryta a Pan tutaj robi zamieszanie.
 

DeletedUser11944

Guest
Podobno sojusz numer 1 wycofal zakaz spania i planuje zmienic nazwe. I teraz Garudoo rozdaje wszystkim swoim ludziom melatonine, a NorbiF spiewa kolysanki, choc nie umie (ale w koncu spiewac kazdy moze...).
 

DeletedUser29075

Guest
O kurcze. A czy to czasem nie za wysoki poziom tutaj?Czy tak porozumiewali się ze sobą najstarsi dziadowie z Alfy? Proszę kogoś obrazić, choć przynajmniej zaczepić, jakoś dokuczyć. W innym wypadku proszę wyjść. Nikt bezkarnie nie może tak przewracać michy w tym chlewie. Każda świnia ma prawo do swobodnego korzystania ze swojego koryta a Pan tutaj robi zamieszanie.
Ej, ej, ej... nie tak prędko, od obrażania, prowokowania i wprowadzania zamętu to jestem tutaj ja. Ypsiego nam zostaw w spokoju bo on już się tutaj ekshibicjonista raz rozbierał a teraz wrócił jak o Włoszkach usłyszał!
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ej, ej, ej... nie tak prędko, od obrażania, prowokowania i wprowadzania zamętu to jestem tutaj ja. Ypsiego nam zostaw w spokoju bo on już się tutaj ekshibicjonista raz rozbierał a teraz wrócił jak o Włoszkach usłyszał!
smiley_emoticons_biggrin.gif
Spojrzałem Hocpiu w staty i strasznie zamulasz, jedynie 12 wioch w blisko 2 miesiące, powinieneś mieć chociaż 2 razy tyle :/
 

DeletedUser31057

Guest
Ypsilon przypomniałeś mi, że za starych czasów, na forum danego świata był temat "top 15 sojuszy", lub coś w te gusta. Szkoda, że już się tego zwyczaju nie praktykuje [sprawdziłem na kilku poprzednich światach]. Trzeba zrobić reaktywację, będzie zabawnie. Więcej możliwości prowokowania ludzi :D
 

DeletedUser23402

Guest
Byłem 50/50 pewny kto to ypsi po wypowiedzi na temat swiata a po wypowiedzi hopka juz jest 100% hehe
 

DeletedUser29075

Guest
Spojrzałem Hocpiu w staty i strasznie zamulasz, jedynie 12 wioch w blisko 2 miesiące, powinieneś mieć chociaż 2 razy tyle :/
Bo to nie zima/jesień i nie ma chęci jako takich, żeby te miasta z rozbiórek brać
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Ty za to strasznie zamulasz! I na jesień masz mi się odmulić, bo kogoś o 6 rano alarmami budzić muszę
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Nie na pogodę, tylko na porę roku jak już :D A po drugie chyba sam przyznasz, że jak tak ładnie na zewnątrz to szkoda marnować czasu? :D
 
Na grepo emerito jest fajnie, polecam :D
Inno musi się bardziej postarać z prezentami na powrót. Muszą być lepsze niż zestaw bonusów do rekrutacji czy surowców. Gdyby to był wielki pakiet golda, to może bym rozważył xddddddd
 
Do góry