Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26321

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Hehe :D no łatwo nie ma ale na wszelki wypadek warto mieć jedno miasto poza polem walk :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

eeee tam bym z guzitso sobie poszalał :rolleyes:

Już nie poszalejesz bo miasta właśnie oddałem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Już nie poszalejesz bo miasta właśnie oddałem
smiley_emoticons_lol.gif

eeeno.. na emeryturę odchodzisz czy co Cię zmusiło do oddania miast? :D

na Edessie słyszałem, że też miasta oddałeś :p więc wszystko na to wskazuje :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Pozdrawiam byłych założycieli Demonów Wojny którzy uciekli i przeszli do DSS (akademii IS?)
Wstyd i hańba żeby to kapitanowie pierwsi uciekali z tonącego statku...
Zero honoru.

A Wszystkim pozostałym życzę owocnych łupów w roku 2016 :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

DSS to jest chyba przeciwko IS ale dokładnie nie wiem :confused:
Jeśli chodzi o to drugie - to prawda :)
Nie ma większej hańby jak pierwszemu uciec z własnego sojuszu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A jak dzisiaj odejdę i zacznę lać swoich, to co będzie większą hańbą? Dodam, że nie jestem założycielem.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A jak dzisiaj odejdę i zacznę lać swoich, to co będzie większą hańbą? Dodam, że nie jestem założycielem.

Nie takie rzeczy w grepo miały miejsce :rolleyes:
chociaż jest to niewiele gorsze od tego wcześniejszego :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

to tylko gra , nikt nie wstepuje do soja na zawsze
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nie takie rzeczy w grepo miały miejsce :rolleyes:
chociaż jest to niewiele gorsze od tego wcześniejszego :)
mysle ze przesadzacie, jak sie radni nie potrafia dogadac i w zwiazku z tym czesc z nich odchodzi to jest w tym cos niewlasciwego ? Gdzie tu hanba czy zdrada ? Latwo uzywac slow , pasuje jeszcze znac ich znaczenie.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jak ktoś rozpętuje wojnę a potem przechodzi na drugą strone to jest hańba, tym bardziej jako założyciel.
Widze że jeden już presji nie wytrzymał i zrobił szaraka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Czy to już jest oficjalnie najnudniejszy świat (po Zakrosie oczywiście) czy jeszcze nie?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

mysle ze przesadzacie, jak sie radni nie potrafia dogadac i w zwiazku z tym czesc z nich odchodzi to jest w tym cos niewlasciwego ? Gdzie tu hanba czy zdrada ? Latwo uzywac slow , pasuje jeszcze znac ich znaczenie.


Wiesz ja nie wiem w jaki sposób ich drogi poszły w inne strony :) ale nawet jako rada - skoro byli głównymi założycielami to powinni w inny sposób to wyjaśnić :)
mi sie wydaje, że tak się kończy demokracja w sojuszach:)
Pomimo, że pochodzi od greków to ma niewiele wspólnego z polityką w grepo :)
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
(Ukłon dla Ciebie gmk, bo udało Ci się 2 rzeczy połączyć :) )

Jak ktoś rozpętuje wojnę a potem przechodzi na drugą strone to jest hańba, tym bardziej jako założyciel.
Widze że jeden już presji nie wytrzymał i zrobił szaraka

To to jest norma na tym świecie - szaraki :)
Ta gra powinna się nazywać "kto przeżyje największą presję - ten przeżywa" :)
jak ktoś pamięta Efez, to też pamięta, jak na początku zostałem rozebrany praktycznie do 1 miasta :) (w tym momencie ukłon FIQU - Jesteś najlepszy :* )
A potem ostro namieszałem na tym świecie :) oczywiście front został ten sam, ArtArtWawa świadkiem tych wydarzeń :)
Także w tej grze dopóki nie masz 0 miast, nie możesz mówić, że przegrałeś :)
Hańba by była jakby się poddali bo stracili x miast :)
To jest norma, nie można wszystkich miast obronić jak i przejąć :) By było za prosto :)


Czy to już jest oficjalnie najnudniejszy świat (po Zakrosie oczywiście) czy jeszcze nie?

Sądzę, że nie :) Ten świat dopiero trwa 2 miesiące, jeszcze bardzo wiele drogi przed nami :) Chyba, że będzie jak na Sparcie, że w ciągu 6ciu miesięcy (bez żadnych kombinatorstw, wywalania ludzi, etc. żeby przedłużyć EC) zastanie nas EC, wtedy będzie mega ciekawie :) aczkolwiek na tej prędkości to raczej nie możliwe i jeszcze (niestety) kilka eventów przed nami :)

W tym miejscu pozdrawiam SI (dominik pamiętam jak mi mówiłeś, że wojna z RANGERSAMI to wojna przeciwko złotnikom), a dokładniej Centek609 i Kotlikus, za utopienie 184 mant i kolo 500 ogni, przy praktycznie zerowej stracie.
Brawo :) skoro tak już lecimy to zapraszam jeszcze ich z kolonem :eek:
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

taka jest prawda czasem zbyt powaznie traktuje sie gre , pisze sie o jakihs zdradach , hanbach itd , a kazdy przeciez gra zeby osiagnac jaks wynik, zalozyciele odeszli i ja im sie nie dziwie , kilkanascie godzin po stracie miasta dalej rzucaliscie rydwany , wsparcie jakie doszlo po przejeciu miasta stoi juz prawie od tygodnia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

to tak na rozlużnienie tematu, bo takiego posta dostałam z wyciągiem z jakiegoś sojuszowego forum:

Dziwi mnie ten atak z jego strony w nocnym ;p
złotko mu na dekiel walneło i atakuje przez dwa morza

No i była zagadka, o kim mowa? Nie zgadłam, ale dla Was wyjadaczy to pestka.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

to tak na rozlużnienie tematu, bo takiego posta dostałam z wyciągiem z jakiegoś sojuszowego forum:



No i była zagadka, o kim mowa? Nie zgadłam, ale dla Was wyjadaczy to pestka.
nie musicie zgadywac na bani bylem to polecialem, nikomu nigdy sie nie zdazylo ? : )
 
Do góry