Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Z tym atakiem na Romę od południa to trochę Cię poniosło :cool:
Reszta to w miarę obiektywna relacja :D

gwoli wyjasnienia, dla Romy zapewne to co chce ich zaatakować to pryszcz, szczególnie, że z tego co mi ptaszki ćwierkały to ich offy się nudzą (zresztą tak jak nasze) ale taka to jest już polityka :)
 

DeletedUser26558

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

O widzę mój przyjaciel Radziwił, który mnie rozebrał :) witam króla
Kilka moich spostrzeżeń po rozmowach z kolegami :) jako żę nuda tutaj to pomieszam w kotle -
1. Rangersi-akademia Imperium prowadzeni przez g-marta poprzez namiestnika Necro-czopa rozpadli się jak domek z kart. Namiestnik walnął urlop jak stracił dwa miasta. Najśmieszniejsze że część RANGERSÓW wstąpiła do kolejnej akademii Imperium Dum Spiro i niby że nikt się nie kapnął że to kolejna wersja booom boooom. A oni naiwniki dalej dają sobą kierować. G-mart coraz starszy ale jakże przewidywalny.
2. Radziwiłek doprowadził Przyjaciół do roli drugorzędnego sojuszu, jak rozwalił swój duży sojusz i zdradził Sempersów. A mogli stworzyć silny sojusz na północy. Pełnił rolę giermka przy Necro-czopie i wierzył że Rangersi zapewnią mu koronę i taki oto efekt jego polityki-dookoła wrogowie sami. Necro-czop obiecywał mu gory złote a równocześnie gmartowi obiecywał że Przyjaciół nie przyjmie pod swoje skrzydła-bo mieli stanowić przyszły cel Imperium. A przestrzegałem go przed tym że rangersi to sztuczny twór. Za krytykę zażądził moją rozbiórkę. I na czyim stanęło Panie Radziwiłku. Koledzy z Przyjaciół pamiętacie moje słowa ?
3. W Za i Przeciw jakiś rozłam. Zdetronizowali szefa jak ćwierkają wróbelki nocą. Nie ma zgody co do kierunku dalszej ekspansji. Zresztą to bardzo ciekawe w kogo uderzą*teraz. Może w Romę ?
4. W Armageddonie grupa spiskowa powstała ledwo sojusz się zawiązał. Niczym KOD pisze zagranicę listy o interwencję - tj. tutaj do IMPERIUM, chcemy do Was - u nas żle. Ciekawe czy szef tych spiskowców alimenty płaci :D?Fundament bardzo kruchy tego sojuszu.
5. imperium niepewne swojego losu. Kombinacje szefa mogą doprowadzić do sytuacji że z każdej strony będą mieli wroga. Już teraz połamali sobie trochę zęby na mniejszym S-B. Stąd ściągają do DSS dawnych Rangersów by ukarać S-B za topienie. Ale tym samym zagrali na nosie ZIPowi i Romie ratując tyłki Rangersom kórzy stracili w weekend ponad 30 miast. Bezkarnie? Dodatkowo coraz więcej sojuszy spiskuje pko Imperium. Może być ciekawie jak stanie na czele tej koalicji jakiś Fajter i uderzą w skoordynowany sposób*razem w kolosa.

No dobra, rzudzcie sie na mnie jak sępy teraz wszyscy. Dowaliłem każdemu :rolleyes:

nigdy nie brałem udziału w dyskusjach na FO,ale to co napisałes,az mnie "tchneło"...mam nadzieje ze kiedys jeszcze gdzies nasze nicki sie spotkaja,gdyz ocena i wiedza na temat swiata...az zdumiewa.

a FO nie uwazam za odpowiednie miejsce aby wdawac sie w potyczki słowne czy prawdania,na serwerze to wszystko wyjdzie na jaw samo.

powodzenia zycze,
pozdrawiam
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja moge tylko zdementowac jedna fantazje Aegena. Rangersi nigdy nie byli nasza akademia. Zaprzyjaznionym sojuszem i owszem. Gdybym ja tam rzadzil, nigdy bym nie pozwolil zmienic im kierunku ekspansji. Mieli isc na polnoc, a poszli na poludnie. Zainteresowani wiedza ile sie naprosilem zeby trzymali sie pierwotnego kierunku. Niestety. Mieli swoje plany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A co to się dziej z aka imperium czy jak to się zwie Dum Spiro Spero, mały sojusz Wielka Polska, przejął wam miasto co tu się dzieje.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gracz kropek824 z sojuszu La Cosa Nostra podbił miasto wygony należące do gracza Unknown Soldier. dzisiaj o godz. 13:59

Koza też potrafi przejmować :eek:
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Opłaca się startować tu jeszcze ??
 

DeletedUser23842

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

3. W Za i Przeciw jakiś rozłam. Zdetronizowali szefa jak ćwierkają wróbelki nocą. Nie ma zgody co do kierunku dalszej ekspansji. Zresztą to bardzo ciekawe w kogo uderzą*teraz. Może w Romę ?
Przewrót nastąpił katastrofalny... Szef pogoniony, nowa władza i rządy nadchodzą. Zacna i wnikliwa analiza, mam nadzieję że gracze ZiP również FO czytają to może czegoś "mądrego" się dowiedzą. W głowie rozum Wszyscy teraz zachodzą, pomysł z Romą wydaje się być oczywisty. Ale kto tam teraz karty rozdaje i jakie ma pomysły? Hmmm :)
Tu pisać nie wypadało, jad i nienawiść w każdym koncie ukryta. Ktoś jednak zluzować chciał klimat, dziękuję. Miłej zabawy życzę :)
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Przewrót nastąpił katastrofalny... Szef pogoniony, nowa władza i rządy nadchodzą. Zacna i wnikliwa analiza, mam nadzieję że gracze ZiP również FO czytają to może czegoś "mądrego" się dowiedzą. W głowie rozum Wszyscy teraz zachodzą, pomysł z Romą wydaje się być oczywisty. Ale kto tam teraz karty rozdaje i jakie ma pomysły? Hmmm :)
Tu pisać nie wypadało, jad i nienawiść w każdym koncie ukryta. Ktoś jednak zluzować chciał klimat, dziękuję. Miłej zabawy życzę :)

Mistrz Joda ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

I cisza, przed burza ? Podobno koalicja z polnocy chce rozbic Sloneczka. Nieladnie,tylu na jednego , ale jak to mowia w kupie sila : ) . Aegan a co tam w ZiP, jest ten rozlam czy go nie ma ?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Z tym "w kupie siła" to się zgodzę, bo kupy nikt nie ruszy
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_segen.gif
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dobra punkty so , wojsko jest , teraz kto mnie przyjmie do sojuszu ?? oferuje zacną wiochę szybko się rozwijającą , z debilnym graczem aczkolwiek aż tak zły nie jest.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Z tym "w kupie siła" to się zgodzę, bo kupy nikt nie ruszy
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_segen.gif
Gorzej jak maja szufle, albo takie rekawiczki jak Ci co maja pieski i widza ze trzeba po nich sprzatac : ) . tak czy siak licze na dobra zabawe : )

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak przy okazji, ktos tu pisal ze jestem mieczak bo probowalem przemowic graczom Sigmy do rozsadku , ze to tylko gra i nie trzeba byc chamskim i walczyc z rodzinami graczy. Nie pomoglo, byl tylko smiech. No to wybralismy 3 ich graczy i zrobilismy to samo co oni mnie, kilkaset atakow dziennie, dzien i noc. Jeden juz wlasnie uciekl na urlop. Ciekawe kiedy beda nastepni. Ja wytrzymalem juz 6 dni.
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a ten roberto taki cwany i wygadany był i 3 dni wytrzymał :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Niby wszystkie chwyty dozwolone, ale niesmak pozostaje.
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a ten roberto taki cwany i wygadany był i 3 dni wytrzymał :cool:

Zanim zaczęły się Wasze fejki Roberto mówił, że klika urlop na weekend. Czasem trzeba poimprezować, a z Wami to jednak nuda
 
Do góry