Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Wiem, że to podobnie wygląda. Sojusze słabo atakują. Brak zorganizowanych akcji i jest jak jest. Trochę nudno...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Wiem, że to podobnie wygląda. Sojusze słabo atakują. Brak zorganizowanych akcji i jest jak jest. Trochę nudno...
Tu sie nie zgodze, jak na szybkosc tego swiata to nie jest zle. Wiekszosc sojuszy robi akcje co 1,5-2 tygodni. A ze przejec malo, to juz kwestia ilosci deffa zaangazowanego w obrone. Od poczatku tego swiata widze ze typowych fighterow jest na nim malo. Za to sporo biremiarzy. Ot, taki traf.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Pewnie Edessa ma na to wpływ, ale fakt, biremiarzy dużo.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Tu sie nie zgodze, jak na szybkosc tego swiata to nie jest zle. Wiekszosc sojuszy robi akcje co 1,5-2 tygodni. A ze przejec malo, to juz kwestia ilosci deffa zaangazowanego w obrone. Od poczatku tego swiata widze ze typowych fighterow jest na nim malo. Za to sporo biremiarzy. Ot, taki traf.


ehh skąd ja to znam :( zaczynam żałować, że poltorej miesiaca po starcie zaczynałem to byśmy Cię tam z kropkiem już doganiali w tych atakujących :>
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ehh skąd ja to znam :( zaczynam żałować, że poltorej miesiaca po starcie zaczynałem to byśmy Cię tam z kropkiem już doganiali w tych atakujących :>
Ja sie akurat za żadnego wielkiego fightera nie uwazam. To zajmuje za duzo czasu. Na moich pierwszych swiatach owszem, teraz wole deff. Leniwy sie czlowiek robi na starosc. Ja to już taki dinozaur : )
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja sie akurat za żadnego wielkiego fightera nie uwazam. To zajmuje za duzo czasu. Na moich pierwszych swiatach owszem, teraz wole deff. Leniwy sie czlowiek robi na starosc. Ja to już taki dinozaur : )


ja też nie, ale def to nie mój rejon :) wiadomo te kilkanascie miast defa trzeba zawsze miec :)
co do starości - ehh ostatni świat prawdopodobnie :) zobaczymy jak na helorusie sytuacja sie rozwinie, potem już chyba żegnaj grepo :)
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja sie akurat za żadnego wielkiego fightera nie uwazam. To zajmuje za duzo czasu. Na moich pierwszych swiatach owszem, teraz wole deff. Leniwy sie czlowiek robi na starosc. Ja to już taki dinozaur : )

Ty jak wino im starszy tym lepszy a z tym off to nie przesadzaj. Zawsze lubiłeś, lubisz i będziesz lubić
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ty jak wino im starszy tym lepszy a z tym off to nie przesadzaj. Zawsze lubiłeś, lubisz i będziesz lubić
smiley_emoticons_winken4.gif
To nie tak ze nie lubię , tylko fighter to ktoś kto poświęca duzo czasu na szukanie. Ciagle sprawdza staty. Kombinuje gdzie i jak przywalić , jak wyrwać miasto w czerwonym terenie. Potem z niego znowu szuka. Nęka . Potrafi wstawać po pare razy w nocy żeby surki na ognie i offy przesyłać. Ustawia kolejki z wykorzystaniem wszystkich możliwych bonusów . Cieżko i długo można powiedzieć pracuje. A ja teraz ? Mnie sie już tego wszystkiego nie chce. Jestem taki nawalacz. Siedzę cicho przez 1,5 tygodnia i jak nikt do mnie nie napisze z jakaś inicjatywa to nawet jednego ataku przez ten okres potrafię nie wysłać . Jak mam wojo full to akurat jest akcja , wybieram największy bunkier i wale. A ze paczki duże wiec PW wpada kupę nawet jak sie nie przebije. A deff, zaglądasz w kompa, wyślesz wsparcie i drzemka. Czasami nieco więcej wysiłku , żeby klina wsadzić .I tyle. Emerytura normalnie : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

co do starości - ehh ostatni świat prawdopodobnie :) zobaczymy jak na helorusie sytuacja sie rozwinie, potem już chyba żegnaj grepo :)

Ile razy człowiek to już słyszał i sam pisał. A potem się łamie, loguje z z ciekawości ( na początku ) i .... widzi te same nicki co 2, 3, 5 lat temu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

I zaczął się kolejny ewent.
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

na szczęście tylko 15 dni ale takie eventy są najgorsze gdy możemy sobie wybrać co chcemy ....
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja tu bym chciał podziękować sojuszowi DSS za wszelkie surki rzucone z nieba :)
Byliscie na tyle mili, żeby pozwolić mi dokończyć nereidki :>
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja tu bym chciał podziękować sojuszowi DSS za wszelkie surki rzucone z nieba :)
Byliscie na tyle mili, żeby pozwolić mi dokończyć nereidki :>
To rewanz za wojo z nieba dla mnie, dzieki niemu dokonczylem podbijac 8 wioski na wyspach : )
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja tu bym chciał podziękować sojuszowi DSS za wszelkie surki rzucone z nieba :)
Byliscie na tyle mili, żeby pozwolić mi dokończyć nereidki :>

skoro już mamy taki dzień na podziękowania to ja chciałbym podziękować sigmie za pokaz , jak potopić 10 k ogni jednego dnia , było cudownie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

skoro już mamy taki dzień na podziękowania to ja chciałbym podziękować sigmie za pokaz , jak potopić 10 k ogni jednego dnia , było cudownie :)
10k to przesada, jak się nie mylę, jakiś tydzień temu potopiliście podobną ilość nie licząc offa lądowego, bo trochę tego utopiło się.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Po to chyba ognie są, gorzej jakby potopili ląd
smiley_emoticons_confusednew.gif
Racja, ognie sie nie topią. Są po by nimi walić w biremy. A przelicznik PW nawet przy dobrze bronionym mieście nie jest zły. Ja osobiście doceniam ta mobilizacje 4 sojuszy w celu przejęcia tego miasta. O ile sie nie mylę to wiele nie brakło .
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Racja, ognie sie nie topią. Są po by nimi walić w biremy. A przelicznik PW nawet przy dobrze bronionym mieście nie jest zły. Ja osobiście doceniam ta mobilizacje 4 sojuszy w celu przejęcia tego miasta. O ile sie nie mylę to wiele nie brakło .

bardzo niewiele :( no trudno :D
w każdym razie fajnie :) dostałem pare pierunów nawet :> ale odbudowałbym te budynki 10 razy przy tym co spadło dla mnie hihihi :)
smiley_emoticons_bravo2.gif



"Don't try to trick me. You know who I am. It doesn't work"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No ładnie imperium dzisiaj potopiło ląd, szkoda, że lepiej zagospodarować nie potraficie offa :(

Ale za to nowe sloty są!
 
Do góry