Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ale czemu :)
ja nie pisze że kronika wygra :)
( bo może np być rozpad za jakis czas :)
tylko że nikt ich nie zniszczy :)
jak na razie z top 10 :)


jeżeli wszystkie te sojusze zaatakowały z każdej strony? kto wie! miasto od nich mogło by paść... Warto nie zapominać, że SIEKIERA i tańczący z wilkami to sprzymierzeńcy Kroniki
uzbrojony.gif


- - - Updated - - -

Ponad to Kronika się nie może pochwalić tym, że nie straciła żadnej wiochy bo taki przypadek już nastał. Z tego co się naliczyłem to 4 miasta...
cowboy.gif
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

xDD mocny towar zarzucasz :cool:
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Nie wiem xD stwierdzam tylko fakt :p
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

jeżeli wszystkie te sojusze zaatakowały z każdej strony? kto wie! miasto od nich mogło by paść... Warto nie zapominać, że SIEKIERA i tańczący z wilkami to sprzymierzeńcy Kroniki
uzbrojony.gif


- - - Updated - - -

Ponad to Kronika się nie może pochwalić tym, że nie straciła żadnej wiochy bo taki przypadek już nastał. Z tego co się naliczyłem to 4 miasta...
cowboy.gif




Przecież siekiera nam właśnie okupacje odbija z całą swoją koalicją nie wiem co bierzesz, ale bierz mniej.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie He

Przecież siekiera nam właśnie okupacje odbija z całą swoją koalicją nie wiem co bierzesz, ale bierz mniej.

Trawki się nie bierze tylko pali :) jak coś :) co nie zmienia faktu, że tańczący z wilkami to wasz sprzymierzeniec i tego się nie wyprzesz xD
A co do Siekiery były to moje domysł bo jak jakiś czas temu nam zabieraliście miasto to Siekiera wam w tym pomagała...
rycerz.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

widać za duzo myślisz za mało robisz :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Nie sądzę :D To tylko twoje zdanie... Nie znasz mnie i wnioskujesz to tylko po moich wypowiedziach...
dobani.gif

Człowieku użyłeś samobójczego argumentu.
Kilka dni temu pisałeś, że oszukujemy, a nas nie znasz i wnioskujesz to tylko po tym ,że zabieramy wam miasta.
Zaczyna sie - pora zawołać anee na pomoc.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytu

Człowieku użyłeś samobójczego argumentu.
Kilka dni temu pisałeś, że oszukujemy, a nas nie znasz i wnioskujesz to tylko po tym ,że zabieramy wam miasta.
Zaczyna sie - pora zawołać anee na pomoc.

Nie chcę wchodzić dalej w dyskusję ciach , bo zaraz Cała Kronika się zleci... Szczególnie SirCichyBob :) albo Smoczy Jeździec :) Moje zdanie co do waszej gry znacie... Więcej nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję... Czekam na kolejne :) bo zapewne takie będą :) Wołaj Kronikarzy! :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

i znowu typowy płacz :) oczywiście to nasza wina że jakiś gracz wysyła obraźliwe wiadomości do innych albo ustawia na profilu obrazę skierowaną do całego sojuszu :) hmm zapewne to my piszemy za nich a potem wysyłamy na urlopy:eek::cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

widać za duzo myślisz za mało robisz :D

jak widać woli dzialać na forum a nie w grze:cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Jak widać Kronika stosuje starą strategię wyrzucania z sojuszu graczy tracących miasta :)

Braaaaawo Kronikarze, a kiedyś tak mocno krytykowaliście innych za podobne postępowanie :)

Niech żyje zakłamywanie statów! Bo one są przecież takie ważne dla Was.

Nieładnie Mili Panowie z Kronikarze, bardzo nieładnie.
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Marta zanim się wypowiesz dowiedz się czegoś zamiast pisać głupoty. wiem, że jestes kobieta i to nic nowego u ciebie ale na prawde czasem to przechodzi wszystkie granice:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Droga Marto
Wywiad znowu Cię zawiódł. Najpierw się dowiedz o co chodzi a później się wypowiadaj bo kobiety z Jemenu się ciebie wstydzą. :eek:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Ja wiem o co chodzi Mili Panowie Kronikarze :)

wiem co zaszło i dlaczego SKANA nie ma u Was

jednak to Wasz gracz, a że odchodzi, a że szarpiemy się o całkiem ładne polis na naszym terenie - no cóż

nie znaczy, że ma być usunięty z sojka

bo zakładam, że sam nie odszedł (?)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

to jesteś w błędzie bo sam napisał, że konczy gre:). widać twoje plotkarstwo znów się nie sprawdziło
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

jak tak teraz zobaczyłem dokładnie na grepostats to kronika straciła najmniej 4 miasta ale
2 podbiły osoby co potem dołączyły do kroniki
1 miasto należało do gracza co kończył gre zapewne
co do 1 miasto to pewny nie jestem podbiła je banda chłopaczka a właściciel jak widze na grepo stats nawet nie bronił miasta ;/ bo zbyt wiele pkt walki nie zdobył w tym dniu ;/

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym zauważył ktoś że
S.K.A.N odszedł z kroniki :)
ciekawe czemu
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

to jesteś w błędzie bo sam napisał, że konczy gre:). widać twoje plotkarstwo znów się nie sprawdziło


Moje plotkarstwo się nie sprawdza

bo ja nie plotkuję nigdy :)

tylko słucham, ewentualnie czytam co inni do mnie mówią/piszą :)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

nigdy nie plotkujesz? :D wszyscy wiemy, że jesteś największa plotkarką na fo i zawsze masz najwiecej do powiedzenia mimo, ze nie masz zielonego pojęcia, na co obecna sytuacja jest świetnym przykładem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Wodzu dokładnie tak
a co do miasta na "waszych terenach" to mimo braku info od skana (który wogóle postąpił bez komentarza) to okupki już nie ma :cool:
 
Do góry