Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sam środek, bo na moich peryferiach m45 ,nuda totalna, ostatnio kogoś z AkEV podbiłem... jedyny opór to była błyskawica, która rąbnęła w obóz drwali ,obniżając go na poziom 14 =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Weź i wyceluj w środek... :) To trochę lipa a prędkość jednostek bardzo fajna jest.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja sobie gram na morzu 64 i patrzę jak ptaku zamula ten świat no ale chyba dalej przeżywasz to "włamanie" z Psi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie było mnie 2 dni a tutaj taki bałagan na świecie,wszędzie czerwono haha :p
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja sobie gram na morzu 64 i patrzę jak ptaku zamula ten świat no ale chyba dalej przeżywasz to "włamanie" z Psi

;)

Coś ci się koleś pomyliło z tym przeżywaniem .Jedyne co mi się chciało to śmiać z tego "włamania" .Ja tam nie byłem ani "władnym" w sojuszu ani nie grałem tam za bardzo_Ot konto miałem i tyle.Co do zamulania to właśnie kierujemy się i w Twoją stronę więc przestaniesz w końcu domki budować i ruszysz te zardzewiałe statki :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

LordPietro ja już jestem u Ciebie na wyspie :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Słaba, nie słaba - punkciki już dała :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jedyne co mi się chciało to śmiać z tego "włamania"

Dobry jesteś haha co innego pisałeś na tematach związanych z Psi a te komentarze "gratuluję korony która śmierdzi" są/były żałosne ;) Prawda jest taka, że ci <smutno się zrobiło> po tym jak się dowiedziałeś o tym, że koronki nie będzie :)


Co do zamulania to właśnie kierujemy się i w Twoją stronę więc przestaniesz w końcu domki budować i ruszysz te zardzewiałe statki :p

Jak miło ;) Może zaszczycisz mnie swoją osobą i przejmiesz miasto?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobry jesteś haha co innego pisałeś na tematach związanych z Psi a te komentarze "gratuluję korony która śmierdzi" są/były żałosne ;) Prawda jest taka, że ci żal *** z cisnął po tym jak się dowiedziałeś o tym, że koronki nie będzie :)

Jak miło ;) Może zaszczycisz mnie swoją osobą i przejmiesz miasto?

Słabszych nie biję bo to nieładnie :p co do korony to już ją miałem tyle razy że akurat nie była mi potrzebna.Co innego wypowiedź że wygranie Psi przez pewien sojusz śmierdziało na odległość bo to było stwierdzenie faktu.Nie lubię nieuczciwiej walki a to tak wyglądało. Tak jak napisałem nie byłem tam nawet w głównym sojuszu o radzie nie wspomnę więc nawet jakby wygrał sojusz który prowadził korony bym nie dostał bo byłem w ich akademii.Tyle w temacie Psi bo to chyba nie jest dział do tego typu konwersacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku co tam się u Was dzieje?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ano własnie. Tu rozmawiamy o sytuacji na świecie Juktas k-nightmare.
Jeśli chcesz porozmawiać o PSI z ptaku, to na PW proszę.

Dziś sojusz The Old Boys dołączył do sojuszu IX Legion.
Jakieś komentarze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ano własnie. Tu rozmawiamy o sytuacji na świecie Juktas k-nightmare.
Jeśli chcesz porozmawiać o PSI z ptaku, to na PW proszę.

Dziś sojusz The Old Boys dołączył do sojuszu IX Legion.
Jakieś komentarze?

Slyszalem takie plotki ale nie myslalem ze do tego dojdzie:((
Sisi co tu komentowac, smiac sie z tego czy plakac?
Mam zapierdziel w pracy ale mialem wejsc i jeszcze tu pograc ale teraz to zabraklo mi argumetu zeby to zrobic, z dnia na dzien ta gra coraz bardziej rozczarowywuje a raczej .... zreszta nie istotne:((
To co juz lejecie Ciasteczka bo nie widze innej opcji przy takiej fuzji hihi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie, nie lejemy Ciasteczek :p

Oddasz mi jakieś miasto? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie, nie lejemy Ciasteczek :p

Oddasz mi jakieś miasto? :)

To znaczy ze narazie sie szykujecie hihi Bo nie widze za bardzo innej opcji, moze potrwa to troche ale to tylko kwestia czasu.

Sisi wioski to chyba jak szare beda bo tak to bym nie wytrzymal zeby jakiegos klina nie wstawic hihi (oczywiscie jak bym gral)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ej no - ja już się przygotowałam do walki z Tobą.
Wracaj i daj się rozebrać :D

Spamować tu nie mogę, a gość na alfie mnie rozśmieszył - loguję sie po 1,5 dnia a on śle kolona na bonusie i ataki przed...

EV padnie, wracasz je bronić, czy nie? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ej no - ja już się przygotowałam do walki z Tobą.
Wracaj i daj się rozebrać :D

Spamować tu nie mogę, a gość na alfie mnie rozśmieszył - loguję sie po 1,5 dnia a on śle kolona na bonusie i ataki przed...

EV padnie, wracasz je bronić, czy nie? :D

Ja nie nadaje sie na deffowca, granie bez ognikow nie bawi a przy tym systemie i tej sytuacji znaczyly by tyle co wolne transy :(

A z tym rozbieraniem to nie ma sensu, chudzielec ze mnie, same kosci, jeszcze wszystkie psy z okolicy by sie zlecialy i lipa by byla hihi
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Slyszalem takie plotki ale nie myslalem ze do tego dojdzie:((
Sisi co tu komentowac, smiac sie z tego czy plakac?
Mam zapierdziel w pracy ale mialem wejsc i jeszcze tu pograc ale teraz to zabraklo mi argumetu zeby to zrobic, z dnia na dzien ta gra coraz bardziej rozczarowywuje a raczej .... zreszta nie istotne:((
To co juz lejecie Ciasteczka bo nie widze innej opcji przy takiej fuzji hihi

Tak szykujmy się ale do bijatyki z TBC .Jakoś tak mamy że bijemy tych co na TOP 2 wskakują.Tak było z BOS później z TOB czyli obecnymi już naszymi graczami a teraz siłą rzeczy będzie z TBC ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Miło nam, zapraszamy do piaskownicy ;)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciasteczka skończą jako deser, jak to ciasteczka :)
Gratulacje dla LIX...druga wojna i pięknie wygrana.
Pierwsza wygrana doprowadziła do rozpadu BOS i ich koalicji.
Wojna z TOB doprowadziła do momentu, w którym przegrana strona postanowiła przejść do legionu, więc LIX zyskał dużo więcej niż miasta, bo sporą grupę niezłych graczy.
Jeśli kolejne wojny pójdą tak pięknie to dojdzie do rzeczy nie spotykanej....jeden sojusz wygra świat na miesiące przed erą cudów...za 2-3 miesiące będzie najbardziej pokojowy świat w dziejach grepo...no może za 4-5 jak deser zostanie zjedzony :)
 
Do góry