Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

I to właśnie dlatego trzeba stworzyć silną koalicję anty-LIX i utrzeć trochę nosa tym zarozumialcom:D A jak już ich nie będzie to się zobaczy, co będzie;)



Ciasteczka skończą jako deser, jak to ciasteczka :)
Gratulacje dla LIX...druga wojna i pięknie wygrana.
Pierwsza wygrana doprowadziła do rozpadu BOS i ich koalicji.
Wojna z TOB doprowadziła do momentu, w którym przegrana strona postanowiła przejść do legionu, więc LIX zyskał dużo więcej niż miasta, bo sporą grupę niezłych graczy.
Jeśli kolejne wojny pójdą tak pięknie to dojdzie do rzeczy nie spotykanej....jeden sojusz wygra świat na miesiące przed erą cudów...za 2-3 miesiące będzie najbardziej pokojowy świat w dziejach grepo...no może za 4-5 jak deser zostanie zjedzony :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na legion jest 1 sposób-czekać aż im się znudzi klikać :p
a tak na poważnie to jedynym sposobem na ich pokonanie,jest koalicja z mocno offowymi sojuszami,bo legion deffa ma jak na lekarstwo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

koniec końców i tak wygra zasada "lej mistrza", bo co to za satysfakcja z bycia przy...pupasem <że tak to eufemistycznie ujmę;)> Legionu. Prawdziwą przyjemność da pokonanie ich:)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

I to właśnie dlatego trzeba stworzyć silną koalicję anty-LIX i utrzeć trochę nosa tym zarozumialcom:D A jak już ich nie będzie to się zobaczy, co będzie;)

a kto tu jest zarozumiały :rolleyes: Silne koalicje anty-IX LEGION już był ale padły i to nie zarozumialstwo tylko fakt :cool: Teraz liczę że koalicja TBC,EE,EV i kilka z poza 10 postawi nam w końcu poprzeczkę na wysokim poziomie.Jeżeli nie to faktycznie świat zostanie wygrany na kilkanaście miesięcy przed cudakami :p
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To jest taka koalicja?(TBC, EE, EV)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szkoda, że oddałem miasto, tak ładnie się rozkręcił, macierzysty sojusz na czele.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no powiem tylko tyle, że z tego, co widzę to nie na darmo nazywają IXL "największymi złotnikami RP":D Jeszcze w mojej karierze nie widziałem tak szybko budowanego murka<lol>

ps. nie, nie zazdroszczę złota, po prostu się mocno dziwię:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

koniec końców i tak wygra zasada "lej mistrza", bo co to za satysfakcja z bycia przy...pupasem <że tak to eufemistycznie ujmę;)> Legionu. Prawdziwą przyjemność da pokonanie ich:)

no powiem tylko tyle, że z tego, co widzę to nie na darmo nazywają IXL "największymi złotnikami RP":D Jeszcze w mojej karierze nie widziałem tak szybko budowanego murka<lol>

ps. nie, nie zazdroszczę złota, po prostu się mocno dziwię:D

Malo jeszcze widziales wiec co ty mozesz tutak wypisywac o pokonaniu legionu
legion jak padnie to nie przez koalicje wrogich sojuszy ale przez samych graczy ktorzy go tworza

4hu.png


:p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

myślałem, że lepszy wywiad macie :p

a kolega wyżej widzę lubi się popisać, że szybko ogniówkę robi :)
może by rady jakieś dał jak tak strugać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zew morza+przyśpieszona rekrutacja.A surke to wiadomo,z innych wioch ciągle się przesyła drewno i srebro hehe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Malo jeszcze widziales wiec co ty mozesz tutak wypisywac o pokonaniu legionu
legion jak padnie to nie przez koalicje wrogich sojuszy ale przez samych graczy ktorzy go tworza

a co, zaczyna już trzeszczeć? Bo mam wrażenie jakbyś zaczynał poszukiwania dobrej wymówki:p Każdy sojusz upada z powodu własnych graczy, którzy są albo za mało aktywni, albo za mało ogarnięci, albo wewnętrznie skłóceni więc Ameryki to ty nie odkryłeś<lol>
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciasteczka skończą jako deser, jak to ciasteczka :)

Ciasteczka na deser powiadasz, misiek, padłbyś po zjedzeniu jednego ;)
Widzę że trzeba tu jakiegos naszego spamerka wstawić, bo tylko legion legion a my tak na uboczu.

Pozdrawiam
Sebastian
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

myślałem, że lepszy wywiad macie :p

a kolega wyżej widzę lubi się popisać, że szybko ogniówkę robi :)
może by rady jakieś dał jak tak strugać?

Wywiad mamy napewno lepszy niz polski rzad :eek:
odrazu popisywac starej dzieje

co do rady hm musisz miec zgrana ekipe murzynow co strugaja te zapalki arabusy to leniuchy straszne sie kompetnie nie nadaja :p ewentualinie pingpongow oni pracuja za dziesieciu jeden :D

a co, zaczyna już trzeszczeć? Bo mam wrażenie jakbyś zaczynał poszukiwania dobrej wymówki:p Każdy sojusz upada z powodu własnych graczy, którzy są albo za mało aktywni, albo za mało ogarnięci, albo wewnętrznie skłóceni więc Ameryki to ty nie odkryłeś<lol>

wSojusze ktory sie sklada z licznych gwiazdeczek zawsze cos piszczy albo trze :p nie zadawal bys tego pytania jak bys byl chodz w polowie ogarniety wymowki czasem sie przydaja wazene zeby potrafic jej uzyc ;)

co do upadku sojuszy :
sojusz ktory upada przez graczy malo aktywnych zastaje rozbity/zjedzony przez sojusz bardziej akrtywny ...
sojusz ktory sie rozpada dlatego ze sklada sie on z burzliwych graczy sam jest sobie winien ...

proponuje wrocic do podstaw :p

tak czy siak legion ma sie dobrze a ile to bedzie trwalo to sie okaze :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciasteczka skończą jako deser, jak to ciasteczka :)
Gratulacje dla LIX...druga wojna i pięknie wygrana.
Pierwsza wygrana doprowadziła do rozpadu BOS i ich koalicji.
Wojna z TOB doprowadziła do momentu, w którym przegrana strona postanowiła przejść do legionu, więc LIX zyskał dużo więcej niż miasta, bo sporą grupę niezłych graczy.
Jeśli kolejne wojny pójdą tak pięknie to dojdzie do rzeczy nie spotykanej....jeden sojusz wygra świat na miesiące przed erą cudów...za 2-3 miesiące będzie najbardziej pokojowy świat w dziejach grepo...no może za 4-5 jak deser zostanie zjedzony :)

z tego co kojarze to nigdy nie mielismy wojny z legionem...po prostu taka polityka,ze bije sie wszystkich procz sojusznikow

co do deffa jak na lekarstwo, legion zaskoczy mnie juz konkretnie co do deffa<nie spodziewalem sie tyle deffa>,a po przybyciu TOB,deffowcow,co widac po rankingu obroncow to swiat jest rozstrzygniety;]
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

z tego co kojarze to nigdy nie mielismy wojny z legionem...po prostu taka polityka,ze bije sie wszystkich procz sojusznikow

co do deffa jak na lekarstwo, legion zaskoczy mnie juz konkretnie co do deffa<nie spodziewalem sie tyle deffa>,a po przybyciu TOB,deffowcow,co widac po rankingu obroncow to swiat jest rozstrzygniety;]

Oj nie mów hop dopóki nie przeskoczysz.
Nie takie cuda widziałam na innych światach.
Mam jednak nadzieję, że Legion dotrwa do końca,
dawno się tak dobrze nie bawiłam jak tam.

Po za tym jest jeszcze wiele sojuszy godnych uwagi
i myślę, że nuda nam nie grozi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Proszę przestrzegać regulaminu i trzymać się tematu i pisać o sytuacji na świecie, usunąłem wszystkie posty, które odbiegają od tematu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Teoretycznie byly zawarte newsy o swiecie jukatus ( napisalem ze sytuacja jest nudna ) i takze o swiecie realny gdzie wybrac sie na wakacje :p

a zebys nie mial sie do czego przyczepic to wrzuce raport z wczorajszego dobierania sie TBC do askioczki

pfhm.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Teoretycznie byly zawarte newsy o swiecie jukatus ( napisalem ze sytuacja jest nudna ) i takze o swiecie realny gdzie wybrac sie na wakacje :p

a zebys nie mial sie do czego przyczepic to wrzuce raport z wczorajszego dobierania sie TBC do askioczki

pfhm.png

Klin jak klin hehe.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To ten Legion co deffa nie ma :p
 
Do góry