Sytuacja na świecie Juktas

Valkyrie07

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Raczej tajemnica...:) Gdyś był sprytny, tobyś zgadł:) A najwyraźniej masz z tym problem, skoro mój nick, jak i kto sie za nim kryje, jest dla Ciebie takie ważne... :D

Valkyrie07

Guest

Nie ukrywam nic, czemu jestem pod tym nickiem wiedzą wtajemniczeni, a kim jestem wszyscy wiedzą... dziwne...

No ja nie wiem... powiedz mi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

chcialbym sie dowiedziec ktory to sojusz jest taki skromny

Valkyrie07

Guest

tutaj? napisz na priv, może znajdziesz wskazówki, masz trzy pytania pomocnicze, a zgadniesz:)

Valkyrie07

Guest

zabawy? wystarczy umieć szukać odpowiedzi i kojarzyć fakty...:)

A w jakim celu ja mam szukac?:) juz mi podpowiedziano..... mowisz ze mniemanie mamy ogromne a wy jakie macie? skromnosc? no prosze jakbym nie wiedzial to moze bym uwierzyl

Valkyrie07

Guest

My sie nie wywyższamy jak reszta, i jesteśmy świadomi swoich możliwości, patrząc na tbc i EE widać, że sami nie wiedza w którą stronę uderzyć, a wy? hmm... pożyjemy zobaczymy... :cool:

Valkyrie07

Guest

Zgaduj zgadula:) prawdziwy to ten pod którym pisze

Eh...zadziwiające jest to, że takie "cuda" zawsze dzieją się podczas moich urlopów. Przypadek?! Sam nie wiem...

Dobra, muszę się brać za pracę, aby do końca tygodnia skończyć "rozgrzebany" ogródek, co by zawitać do Was z powrotem jak najszybciej:)

"Cuda", "afery", zwał jak zwał...a mówię, o wydarzeniach z ostatnich kilku dni oczywiście.