Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gdzie ja pisałem ze dbam o to co o mnie myślą tacy gracze jak Ty? :p

Co ja myślę to Ty wiesz i raczej już tego nie zmienisz a co teraz myślą o Tobie inni to cytował nie będę bo jeszcze się zgorszysz :p

a co tam było to niech manfredd Ci opowie on wie lepiej jak mnie pokazać w tej 'złej roli" hahah
Pamiętaj tez ze sam nie latam :p w radzie jak i w sojuszu sa gracze którzy maja taka sama podzielność uwagi co ja :)

A co ja tam będę się kogoś pytał.Powiedzieli że sprzedajesz się jak i tu znowu nie mogę napisać więc drążyć nie będę :cool:

najpierw jedziesz na ludzi a później się z nimi całujesz.
kogo jechałem? ja domki stawiam nobem jestem itp :D dopiero sie uczę od najlepszych :p

z tym drugim stwierdzenie to się akurat zgadza a co do pierwszej kwestii to sam do mnie na TBC jechałeś kiedyś a teraz udajesz głupka.Chyba że nie udajesz :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Co ja myślę to Ty wiesz

chyba jednak nie wiem co myślisz :p

A co ja tam będę się kogoś pytał.Powiedzieli że sprzedajesz się jak i tu znowu nie mogę napisać więc drążyć nie będę

jakby to była prawda hehe :D czysta polityka, taka jak Twoja tylko ze w lepszymy wykonaniu :p

TBC jechałeś kiedyś a teraz udajesz głupka.Chyba że nie udajesz

chodzi Ci chyba o te sismy co remik napisał do Marka chyba :D wtedy bylem zły :) to tak jechał ich jak sie dało :D a wcześniej to Ciebie jechałem na radzie :D i nie powiem kto sie ze mną zgadzał sam wiesz :p
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba jednak nie wiem co myślisz :p

dzieci pewnie czytają więc nie wypada pisać.Same pozytywy

jakby to była prawda hehe :D czysta polityka, taka jak Twoja tylko ze w lepszymy wykonaniu :p

No masz rację.polityk to z Ciebie taki jak w naszym rządzie:p

chodzi Ci chyba o te sismy co remik napisał do Marka chyba :D wtedy bylem zły :) to tak jechał ich jak sie dało :D a wcześniej to Ciebie jechałem na radzie :D i nie powiem kto sie ze mną zgadzał sam wiesz :p

Przypominać ci nie będę po drugie co mnie to obchodzi,że jeden drugiemu jechał od pe..ów i ku..w a teraz się wielce wielbicie i zachwycacie własnymi osobami.No cóż trafił swój na swego widocznie.
:cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dzieci pewnie czytają więc nie wypada pisać.Same pozytywy

spokojnie czytałem forum i wiem co tam gracze o mnie u Ciebie pisali hehe :D aż mi milo było hehehe :D



No masz rację.polityk to z Ciebie taki jak w naszym rządzie:p

staram sie jak mogę ale Ciebie to raczej nie przebije :p



Przypominać ci nie będę po drugie co mnie to obchodzi,że jeden drugiemu jechał od pe..ów i ku..w a teraz się wielce wielbicie i zachwycacie własnymi osobami.No cóż trafił swój na swego widocznie.
:cool:

hahahah czegoś takiego nie pamiętam :p i raczej na pewno nie miało miejsca :p
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jednym słowem ideał.Szkoda tylko że już łatkę masz przypiętą i to nie tylko z Juktas ale tak jak pisałem widocznie taka Twoja natura nie tylko w grze :p
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czyli jednak coś w tym musi być a po zachowaniu na Juktas śmiem twierdzić,że jest to jak najbardziej prawdą bo tu robisz to samo.:cool: Latasz z kwiatka na kwiatek byle Twoje było na górze mało tego najpierw jedziesz na ludzi a później się z nimi całujesz.No cóż widocznie taka Twoja natura :p Kiedyś pisałeś że dbasz o wizerunek swojego nicku.Osobiście polecam zmienić :p
ta,a z wami i kolumna to chyba można nakręcić telenowele
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ta,a z wami i kolumna to chyba można nakręcić telenowele

No tak Kolumna to był nasz wróg numer 1 od początku świata.Weź się nie ośmieszaj lepiej
smiley_emoticons_hust.gif
.Każdy wie,że mieliście mokro w portkach dlatego polecieliście do TBC bo po prostu Ciastka +Potworki+JD + kilkanaście mniejszych sojuszy które macie na zielono dookoła (taka zielona kraina) nie byłyby wstanie przeciwstawić się IX i EE.TBC nie liczę po żadnej ze stron bo zarówno Wy jak i My z nimi walczyliśmy.Tak czy tak wydygaliście przed taką konfrontacją i tyle
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No to skomentuj to, raz trzon kolumny bije się z wami będąc w tobie, później dochodzą do was, następnie odchodzą i walczą by znów grać razem.
ptaku, zjedz snickersa :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No to skomentuj to, raz trzon kolumny bije się z wami będąc w tobie, później dochodzą do was, następnie odchodzą i walczą by znów grać razem.
ptaku, zjedz snickersa :)


Jak na razie to gwiazdą na FO jesteś Ty choć nie będę ukrywał że spadającą.Coś tam ci świta coś tam próbujesz zabłysnąć ale cały czas jak grochem o ścianę :p.Nasze układy od czasu odejścia asioczka i Kanciora z V były różne choć mimo różnorodności tych układów tak naprawdę nigdy ze sobą na poważnie nie walczyliśmy.Może dlatego że od zawsze naszym wspólnym wrogiem było TBC. Fakt był moment kiedy byli przeciwko nam zresztą jak wszyscy dookoła ale tak naprawdę nigdy nas specjalnie nie atakowali dlatego nie porównuj naszych układów z V do waszych z TBC gdzie swego czasu nie lubiliście się jak psy.Teraz jak strach u dupska to polecieliście w łaskę do nich żeby lania od IX i EE nie dostać :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jakoś nigdy nie próbowałem tu zabłysnąć, raczej wyciągać fakty i odpowiadając merytorycznie. Ale skoro jestem spadającą, musiałem być wysoko, a więc dziękuje za komplement.
Przestań wydawać kasę na grepo i kup tego snickersa, bo aż oślepia mnie twoja duma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

asioczek nigdy nie zrezygnowal z Legionu.
To tylko co mialam do dodania :)

Pozdrawiam i zycze udanej dlugiej majowki :) oby pogoda dopisala :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

......Teraz jak strach u dupska to polecieliście w łaskę do nich żeby lania od IX i EE nie dostać :p
Bez sensu takie pisanie bo z Was to niby jakie chojraki odkąd rozstaliście sie z nami ? Raczej 1 wróg i same poniki dookoła. Chyba ze mi tu zaraz z Akwizycją wyjedziesz .
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bez sensu takie pisanie bo z Was to niby jakie chojraki odkąd rozstaliście sie z nami ? Raczej 1 wróg i same poniki dookoła. Chyba ze mi tu zaraz z Akwizycją wyjedziesz .

smiley_emoticons_irre.gif
jeszcze napisz że wam wszystko zawdzięczamy to posikam się ze śmiechu.Wytłumacz racjonalnie dlaczego polecieliście w łaskę do TBC to pogadamy.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

żeby jak najszybciej przestać czytać twoje pierdoły na forum
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

żeby jak najszybciej przestać czytać twoje pierdoły na forum

No i to chciałem usłyszeć
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
.Jednym słowem tak jak pisałem sami byliście za słabi żeby nas położyć na łopatki i polecieliście w łaskę do TBC
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To nie ma znaczenia kto do kogo poleciał i dlaczego :) Takie miłości nie trwają wiecznie :)
Widać TBC nie potrafi nam poważnie zagrozić to zaczeli czarowanko :) pokazuje to jakimi są wielkimi wojownikami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

masakra, tylko tyle potraficie ? obrzucać się mięsem nawzajem ? Żaden sojusz tutaj nie przetrwa bez paktów i jedni i drudzy je mają, taki Wasz świat i tak go sobie wykreowaliście ( jeszcze nie widziałam świata na którym sojusze zamiast się umacniać to się dzielą na 5 mniejszych i ustawiają sobie pakty pomiędzy sobą to jest dopiero "szał" heheh :)) zastanawiam się co by było gdybyście mieli walczyć ze wszystkimi ? to chyba mało wykonywalne co ? ;) a doradzam spróbować bo tak się człowiek więcej uczy. :rolleyes:
A teraz jak widzę to tylko albo jedni gwiazdorza, albo drudzy..może trochę pokory ? I więcej grania :).

Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wypowiadasz sie bardzo ciekawie sin :) od kogo konto dostałaś? ;)
 
Do góry