Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) Mój nick w grze GRAMBO
b) Nikogo nie wytypuję, bo po dotychczasowych nominacjach widzę, że gdybym podszedł do tematu poważnie, to mógłbym kandydata tylko obrazić. Nie będę typował dla żartów, bo niewielu je rozumie

Ja już prawie nie gram, tylko sobie obserwuję z boczku tą grę, ale zgodnie z moimi przewidywaniami ( nie tylko moimi) została ona tak mocno popsuta, ze już chyba niewiele z Grepo będzie. Skład nominowanych tylko to potwierdza, bo na tym serwerze jest lub było kilku, a może nawet kilkunastu graczy dobrych, jednak żadnego z Nich nie ma wśród wytypowanych.

zależy co rozumiesz przez pryzmat dobrego gracza. Tutaj można wiele debatować i na to składa się wiele różnorakich czynników. dla mnie nie masz racji bo wśród wymienionych są gracze, bardzo dobrzy a najlepszym pod względem synchro wśród wymienionych jest szadzio i tu nie ma nawet dyskusji żadnej z tym. wiele osób piszę różne durnoty, że gra na botach zwłaszcza Ci po przeciwnej stronie a raczej zawsze bo mają straszny ból z tym, że ktoś celuje tak a jak sami wcelują ładnie to jest ok i w porządku a tak to jakieś wymysły od bociarzy i nie wiadomo co jeszcze
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

zależy co rozumiesz przez pryzmat dobrego gracza. Tutaj można wiele debatować i na to składa się wiele różnorakich czynników. dla mnie nie masz racji bo wśród wymienionych są gracze, bardzo dobrzy a najlepszym pod względem synchro wśród wymienionych jest szadzio i tu nie ma nawet dyskusji żadnej z tym. wiele osób piszę różne durnoty, że gra na botach zwłaszcza Ci po przeciwnej stronie a raczej zawsze bo mają straszny ból z tym, że ktoś celuje tak a jak sami wcelują ładnie to jest ok i w porządku a tak to jakieś wymysły od bociarzy i nie wiadomo co jeszcze

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
wybacz Polish.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Nie można wytypować dobrego gracza po samym synchro :p a dla Ciebie polish całe grepo to synchro
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Ale ja nic nie mówię przecież typujcie kogo tam chcecie ja udziału nie brałem i na pewno nie będę brał w żadnym głosowaniu bo po co jak spieprzyli ta grę.
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

na forum sojuszu kiedyś dyskutowaliśmy o tym. nie chcę mi się teraz debatować znów :)
nawet złoto to czynnik jakiś jest bo nie każdy kto je ma jest asem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale ja nic nie mówię przecież typujcie kogo tam chcecie ja udziału nie brałem i na pewno nie będę brał w żadnym głosowaniu bo po co jak spieprzyli ta grę.
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif

no wiadomo, że psują na każdym kroku coraz bardziej tu nie ma żadnych wątpliwości akurat. robi sie coraz większa komercja nastawiająca się na zyski a nie na graczy. przykre ale prawdziwe. Mateusz ja bym nie pisał z "wulgaryzmami/przekleństwami" bo ostatnio za to urlop złapałem także u Cb kolejny wyczuwam :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

na forum sojuszu kiedyś dyskutowaliśmy o tym. nie chcę mi się teraz debatować znów :)
nawet złoto to czynnik jakiś jest bo nie każdy kto je ma jest asem

- - - Automatycznie połączono posty - - -



no wiadomo, że psują na każdym kroku coraz bardziej tu nie ma żadnych wątpliwości akurat. robi sie coraz większa komercja nastawiająca się na zyski a nie na graczy. przykre ale prawdziwe. Mateusz ja bym nie pisał z "wulgaryzmami/przekleństwami" bo ostatnio za to urlop złapałem także u Cb kolejny wyczuwam :D

Hehe nie pierwszy i nie ostatni a sporo ich już było ...
Zresztą może postanowiłem mocne postanowienie poprawy :cool::cool::cool: a dobrze wiesz ze jestem juz od dawna na cenzurowanym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

zależy co rozumiesz przez pryzmat dobrego gracza. Tutaj można wiele debatować i na to składa się wiele różnorakich czynników. dla mnie nie masz racji bo wśród wymienionych są gracze, bardzo dobrzy a najlepszym pod względem synchro wśród wymienionych jest szadzio i tu nie ma nawet dyskusji żadnej z tym. wiele osób piszę różne durnoty, że gra na botach zwłaszcza Ci po przeciwnej stronie a raczej zawsze bo mają straszny ból z tym, że ktoś celuje tak a jak sami wcelują ładnie to jest ok i w porządku a tak to jakieś wymysły od bociarzy i nie wiadomo co jeszcze

Szadzia znam, moze lepiej niz Ty. Grał kiedyś w moim sojuszu.
Zgadzam się, ze synchronizacja jest waznym elementem oceny umiejętności technicznych, jednak jest tylko wstępem do tego żeby być dobrym graczem. Synchro (też zależy od neta), wiedza o AT, ustawieniach gry, lukach w logice oprogramowania to tylko techniczne ummiejętnoiści, które są bazą i podstawą. Do grona najlepszych można wejść posiadając te podstawy ale trzeba jeszcze być biegłym w :
1. Elastycznej strategi lokalizacji miast i ich zawartości
2. Przewidywaniu zachowań przeciwników
3. Zdobywaniu wiedzy o okolicy
4. Markowaniu obecności "jestem, kiedy mnie nie ma i odwrotnie"
5. Konstruowaniu akcji pod konkretne zachowania przeciwnika, Jego umiejętności
6. Planowaniu średnio i długoterminowym
7. Dopasowywaniu stylu walki do otoczenia i skali złocenia okolicznych wrogów (oszczędzanie zasobów)
8. Równoważeniu agresywnego i defensywnego zaplecza

Graczy, którzy właściwie rozumieją powyzsze 8 pkt znam zaledwie kilkoro i ich właśnie nazywam dobrymi graczami. Każdy z tych których znam, ma też sporo wad, głównie charakterologicznych ... no ale to często idzie w parze.
Trójka z nich gra tutaj, z innymi grałem kiedyś, kilkoro grało przeciwko mnie
Wśród nich są dwie kobiety, jednak wśród nominowanych nie ma nikogo z nich.

Żeby było wiadomo o kim mówię, to wymienię tych, którzy tu nie grają (to czy ich lubię, czy nie, to nie wpływa na ocenę):
- Samuray
- Maniek
- LuzDelsur
- Człowiek Lasu
- Adaśko (mimo tego, że Jego przechwałki dawno wyprzedziły umiejętnosci)
- Turek (choć w ataku jest tylko przeciętny)

- celowo nie wymieniłem najbliższych znajomych i tych, którzy aktywnie grają tutaj

Jak mozna do nich porównywać tych tu nominowanych?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Miło Glorianie że pamiętasz przechwałki sprzed 4-5lat:) niestety to nieaktualne chyba ze ktos to sprowokuje:p
Wyjaśnij też o którego mańka chodzi bo ja znam kilku;)

manfred czy maniek9876 ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe nie pierwszy i nie ostatni a sporo ich już było ...
Zresztą może postanowiłem mocne postanowienie poprawy :cool::cool::cool: a dobrze wiesz ze jestem juz od dawna na cenzurowanym

jeszcze nie obiecałes tego bo nie dostałeś info o nowym serwerze
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

no nie o Manfreda, bo nie umie grać
Manfred to tylko skuteczny (nie mylić z "szanowany") przywódca
Manfred - technika gry na "3"
- strategia ataku na "3"
- strategia sojuszu na 5+
- strategia oszustwa na "6"
ale to nie wystarczy, zeby być TOP

Maniek, ten własciwy miał chyba własnie te numerki (o ile pamietam) MANIEK9876
Nie znamy się osobiście, ale grałem chwilę przeciwko Niemu ... myślący i przewidujący gracz
 

DeletedUser25201

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

najlepiej złocić w opór od samego początku świata.... to dopiero wyznacznik gry na najwyższym poziomie umiejętności
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
czy to jakaś ujma? to zgodne z regulaminem!
no wiecie co?? nowo załozone miasto i wsparcia whpdzące za 12-15 godzin i sie obroniłem przed 70 atakom a koleś mówi że mnie zloto obroniło? wierzysz w to co mówisz? nawet surki nie zążyły by dopłynąc aby dobrze pozłocić a z pustego to nawet salamon nie naleje, na nic złoto jak nie ma materiału.
co do cofki była skuteczna i moje kilkadziesiąt żołnierzy z koła fortuny^^ zrobiło więcej niz Wasz cały sojusz. miałem jeden jedyny strzał i trafilem i to garstka żolnierzy. prawda to szczęście i żadne złoto by tego nie załatwiło.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

i jak wrażenia innych po cudakach? bo już w sumie ostatni to formalność
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

ja mogę powiedzieć bez wahania dużo lepszy świat niż akcjum :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Już po ptokach Drinki 1 cudak WSI 1 cudak Poczekalnia 2 cudaki Enrage 3 :) nie udało im sie zdobyc odznaki a tak wiele obiecywali :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Już po ptokach Drinki 1 cudak WSI 1 cudak Poczekalnia 2 cudaki Enrage 3 :) nie udało im sie zdobyc odznaki a tak wiele obiecywali :)

Czyli nikt nie wygrał świata? :D Zawsze chyba można rozbić komuś, wtedy na pewno będzie 4 z 7 :cool: A swoją drogą, walka o cudy zawsze jest taka emocjonująca, zwłaszcza jak było tak blisko do zaczęcia cudu :(
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Trzeba pierwszemu zbudować a nie ukraść :) oczywiście jeszcze Kolos sie buduje co wszyscy widza ale enrage raczej nie ogarnie w tak krótkim czasie akcji ;)
 
Do góry