Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

gdybym odebrał to jako propozycję to skasowałbym nick na FO:p
oczernianie WSI... chm... widzisz sami tu piszecie, że budziliście enrage bo kolon na cudzie. Równocześnie pytacie się kto z nas ma kolona na cudaka blisko.

Czy to normalne zachowanie?
Jak mam traktować takie osoby?
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

gdybym odebrał to jako propozycję to skasowałbym nick na FO:p
oczernianie WSI... chm... widzisz sami tu piszecie, że budziliście enrage bo kolon na cudzie. Równocześnie pytacie się kto z nas ma kolona na cudaka blisko.

Czy to normalne zachowanie?
Jak mam traktować takie osoby?

Ale ciężko jarzysz
ważne żeby sie działo
Będzie ,będzie zabawa. Będzie się działo i znowu nocy będzie mało. Będzie głośno ,będzie radośnie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jasno z niej wynika, że gracie na dwa fronty.
z jednej strony budzicie enrage żeby cudów nie stracili a z drugiej pytacie kto ma blisko na ich cuda...

Zresztą Wasz kolon też poszedł na grobowiec. Wszedł jednak później, niż ten Tomaszka.
Gdyby nie to to teraz na Was by tu pluli i kazali Wam oddawać cuda.

Mamy zmyślnych strategów :) Do tego jeszcze Ciebie który sieje zamęt we własnych szeregach nierozgarniętymi wpisami.

Dobrze, że już narobiłeś w portki jak widziałeś, że nie całe enrage kończy :) Nie dajecie rady samemu WSI, a teraz to już zachodzisz w głowę i przez całe święta będziesz gryzł paznokcie co oni potrafią zrobić, jeśli zasilą skład ;)

Także już niedługo pod waszymi wioskami ustawka.
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hahah ... az chce się zanucić ....
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Będzie... Będzie zabawa....
Będzie się działo...
I znowu nocy będzie mało...
Będzie głośno... będzie radośnie...
lalalalala...

[video=youtube;Pqaxe5o2Apo]https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo[/video]

smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Mamy zmyślnych strategów :) Do tego jeszcze Ciebie który sieje zamęt we własnych szeregach nierozgarniętymi wpisami.

Dobrze, że już narobiłeś w portki jak widziałeś, że nie całe enrage kończy :) Nie dajecie rady samemu WSI, a teraz to już zachodzisz w głowę i przez całe święta będziesz gryzł paznokcie co oni potrafią zrobić, jeśli zasilą skład ;)

Także już niedługo pod waszymi wioskami ustawka.



oj ponury ponury... jak ja Was lałem na retimno to Ty słodko na urlopiku przebywałeś:)
uspokój się z tymi pomyjami bo się jeszcze ochlapiesz i wstydu sobie narobisz.


P.S tylko weź chłopie sobie ze 30k birem zamontuj pod tym cudem... jeszcze Ci wioskę zabiorą:(
 

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

oj ponury ponury... jak ja Was lałem na retimno to Ty słodko na urlopiku przebywałeś:)
uspokój się z tymi pomyjami bo się jeszcze ochlapiesz i wstydu sobie narobisz.


P.S tylko weź chłopie sobie ze 30k birem zamontuj pod tym cudem... jeszcze Ci wioskę zabiorą:(

30k birem? Ja miałem wstawione 900 szt na paliku i kilka kolonów utopiliście na tym :p Dziwne :D
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no bardzo dziwny jest ten brak komunikacji w sojuszu
beka na całego żeby dowiadywali sie o banie od wroga
który radośnie czyścił jej wiochy od paru godzin
nie trudno sie było domyślić że to ban skoro wcześniej ustrzelić coś u Antevii łatwo nie było :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

//ciach//

Gracze Enrage nie mieli jak zareagować bo nie zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji przez resztę członków poprzedniej Rady. Więc my jako członkowie Enrage niczym nie zawiniliśmy. Część z nas była na urlopach, część nieświadoma tego co się dzieje. Problem był u nas na szczycie. Większość poprzedniej Rady walnęła obecnie szaraki.

Więc proszę nie zrzucać winy na graczy Enrage.

I btw.nie wszyscy grający rozdają na prawo i lewo swoje numery telefonów czy profile FB. Niektórzy cenią swoją prywatność.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam jeszcze od siebie, bo sam byłem na przymusowym urlopie (delegacja w pracy), iż po powrocie na forum widziałem tylko wpisy poprzedniej Rady w stylu "nic się nie dzieje, wszystko jest pod kontrolą". Zawiodła poprzednia Rada według mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Grając kilka lat i nie mając konta na FO postanowiłem założyć tylko po to, by skomentować ten temat
smiley_emoticons_lol.gif

Cudaki cudaki, jak często w obecnych czasach szeroko rozumiany kabaret i przekręty z tym idące.
Odnośnie startu cudaków - brak zaskoczenia - Enrage wiedziało kiedy ruszają cuda - dzięki temu że zapytali support kiedy rusza EC... Niedociągnięcie ze strony innych sojuszy w tym temacie. Na innych światach powie wiele osób, że cuda były po równych 6 miesiącach... Tak - tylko na ilu światach cuda były opóźniane? Na większości światów takie coś jest robione.
Grałem w Enrage podczas budowy cudów, można powiedzieć, że nawet pomagałem zarządzać. Postanowiłem, że kończę jeszcze w trakcie cudów i tak postąpiłem mimo wielu próśb bym został. Czemu? Gra w Enrage nie miała sensu. Była to raczej obrona Częstochowy, niż gra w Grepolis. Kwestia, że cuda padną była jak dla mnie oczywista. Pojawiło się pewne światełko w tunelu z tego co wiem niedługo przed rozbiciem, ale jak się okazało szybko zgasło. Nożem w plecy były paliki stworzone przez WSI jak i reset jednego z graczy przy cudach(minimum 2 tygodnie wcześniej było wiadomo, co gracz ma zamiar zrobić, mimo to żadnej interwencji czy też próby, by temu zapobiec). Znając taktykę gry WSI(nie trzeba było nawet jej znać - widać było jak grają do tej pory) wielokrotnie podkreślałem, by zapalikować te wyspy jeszcze ok. miesiąc przed startem EC, a po starcie by przejąc w zarodku, ale... nikt nie umiał zagospodarować slotów - podobno ich nie było, ale jak wytłumaczyć np miasta stwarzane na np. m23, przejmowanie frontówek przy SN/m55 w takiej chwili, czy wojnie sojuszników pomiędzy sobą, gdzie sloty leciały hurtowo. Enrage przez blisko 3 miesiące przygotowywało się do cudów - przynajmniej takie było założenie czy też wymówka przez co front stał, a wręcz się cofał, bo WSI wbijało na kolejne... kolejne... i kolejne wyspy. Jednym słowem podkreślając - bezradność. Jedyną grupą, która dobrze dawała sobie radę było m55(Ross, Krzaku, Germek, Strus itd). M44 było bardzo, ale to bardzo słabo obsadzone. M45 - tam było bezpiecznie, podobnie jak ze strony m34.
Wracając do tematu, bo rozpisałem się o niczym i mogę pisać i pisać na wiele rzeczy.
Antevia - mimo że wielu uważa, że jest świetnym strategiem, ja również uważam Ją za dobrego gracza - mocno się przeliczyła się. Brzydko bym określił, że nawet dała największą plamę. Mając kilka asów w rękawie dotyczących wrogów nie potrafiła umiejętnie żadnego wykorzystać. Czemu Enrage nie postawiło 4 cudów? 4 cuda były PEWNE przy tym systemie budowy. Przy dosyć dobrym zaangażowaniu ludzi, sporych siłach przerobowych nie postawienie 4 cudów jest... grzechem i jak dla mnie jedną z największych wtop w historii grepo jakie widziałem. Złożyło się na to kilka czynników: znużenie ludzi, brak umiejętności ich motywacji, co przełożyło się na mniejszą ilość skróceń. Co najważniejsze - Pazerny traci dwa razy. Nie chcę krytykować Antevii - poświęciła masę czasu na te cuda, oddała całe serducho w organizacje i chwała Jej za to, ale czasami warto posłuchać innych. Wyszedł tutaj lekki egoizm z Jej strony, a szkoda. Mając niemalże w tym samym czasie 2 cuda do skracania, Enrage, a raczej Ania, bo tam nikogo innego decyzyjnego nie było w takim stopniu, skracać pierw Ogrody, następnie Piramidę. Kilka osób zauważyło, że zabraknie czasu, lecz... Ania rozliczyła skracanie wg najlepszego cudaka - Latarnii, gdzie poszło to najszybciej, co wg mnie było ogromnym błędem. No i wyszło jak każdy zauważył. Zamiast skracać tylko piramidę, którą byśmy postawili bardzo lekko poświęcając ogrody, skracaliśmy 2 cudaki(pierw ogrody, później piramidę) i oba przegraliśmy. Ale żeby nie dołować Ani - w Enrage był syndrom - czego Ania nie zrobi to nie jest zrobione. Niestety, ale tak to wyglądało. Rozumiem więc jej zmęczenie i fakt, że wszystkiego w stanie zrobić nie była, ale "gaszenie" niektórych osób czy też pomysłów w zarodku nie pomagało. Nie jestem bardzo zaskoczony tym, że miasta Ani nie były obstawione, bo nadzwyczajnie nie miał tym kto zarządzić. Jest kilka osób, ale niektórym brak doświadczenia, a większości po prostu chęci. Kilka osób po prostu olało już sprawę.
Odnośnie sytuacji z banem. Jak dla mnie celowe wykorzystanie luki w prawie(czyt. regulaminie). Tommy wstawił cytat odnośnie regulaminu(kilka stron wcześniej). Coś mi się wydaje, że zabieg celowy. Pierw akcja samobójcza, przygotowana pod konkretny atak. Cel - Antevia - też nie był przypadkowy. Bardzo dobrze rozegrane ze strony Poczekalni. Ban z automatu po 20 godz odpada. Oczywiście jest to moje gdybanie po zasięgnięciu opinii z kilku źródeł łącząc ze swoją własną na ten temat. A teraz co się dziwić - kto normalny przyzna się do takiego czegoś? Patrząc na wpisy np. Karwallo wysunąłem taką teze, ta osoba wręcz "śmieje się w twarz" innym. Co mnie bardzo dziwi? Dlaczego Ania nie poinformowała o banie, tym bardziej jak dostała Go w godzinach wieczornych. Czy ban był załatwiany, czy też nie to skąd taka pasywna postawa sojuszu? Bo to jest zwykłe olanie sprawy... Powiadomienia na tel. w trakcie baniaka chyba się dostaje?(w tej sprawie jestem niedoinformowany, bo banów nie dostaje). Tam połowa ludzi powinna wręcz czekać przed komputerami czy też mobilnie, obserwować sytuacje nadzwyczajną nie oszukujmy się. Sprowadzić graczy z urlopu w gotowość postawić sojuszników? Cokolwiek z tego było? WĄTPIĘ. Jedną wyspe obstawić biremkami. Miast dużo nie było... A ile miast ma Enrage + Succuba + Wrogowie? Nim się koledzy i koleżanki obudzili było już po sprawie - jak zresztą w wielu przypadkach, gdy się śpi, a potem myśli. Niektórzy mogą mówić - ban niesłuszny, bo brak... od czego są ludzie, od czego są liderzy. Brakowało jak zwykle osoby potrafiącej zarządzić tu ślemy birki, tu odbijamy, tu ślemy deffa. Nie bacząc na straty.

Na taki tok wydarzeń złożyło się wiele, ale to wiele błędów zarówno podczas budowy cudów jak i organizacji. Podsumowując mimo że ban niesłuszny, to Enrage jako sojusz dało ciała i to nie podlega wątpliwości. Doskonale pasuje tutaj powiedzenie Napoleona(nikogo nie urażając broń boże, ale zważając kto i jak podejmował decyzje) stado baranów prowadzone przez lwa... tylko że lwa zabrakło w tym przypadku, toteż i stado upadło bez swojego wodza.
Ktoś napisał - support dał plamę - i za to powinny głowy polecieć. Jeżeli support faktycznie nie ma racji to jedynym rozwiązaniem jest cofnięcie stanu serwera do momentu bana, jednak zdaje mi się, że jest to rzecz nierealna. Osoba, która takie zgłoszenie przyjęła i dała bana nie patrząc na okoliczności(takie coś bardzo, ale to bardzo często ma miejsce obecnie) natychmiast powinna być z supportu usunięta. Znajomości, nieznajomości, jednak takie decyzje są absurdalne. Wina leży po stronie support, ale i gracze z Enrage nie dopilnowali własnego podwórka.
Serwer stracił sens widzę, mimo że walka dalej trwa pomiędzy WSI-Drinki vs Poczekalnia-SN. Masa szaraków, kolejny serwer po Retimno "zabity" przez support. Nie na tym ma chyba polegać ta gra...

PS: I znowu się rozpisałem, a miało byc krótko i na temat
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ktoś napisał - support dał plamę - i za to powinny głowy polecieć. Jeżeli support faktycznie nie ma racji to jedynym rozwiązaniem jest cofnięcie stanu serwera do momentu bana, jednak zdaje mi się, że jest to rzecz nierealna.
adnotacja do tej wypowiedzi. akurat nie zgodzę się, że cofanie serwera byłoby rzeczą sprawiedliwą. pomyśl o okupacjach, przejęciach, wydawaniu złota które to przepadną cofając serwer. Co tam, że ludzie tracili czas na jakieś przejęcia, tracili czas na kolejkowanie wojsk, tracili złoto na jakieś rzeczy, inno nie zgodzi się bo będzie stratne w tym momencie. Złoto które się wydało zwłaszcza w eventy będzie można wtedy jeszcze raz wydać a to stracony czas i zarobek. Niech nikt się nie łudzi i nie myśli, że to jest możliwe. Dla ludzi i wszystkich graczy serwera z wyjątkiem Enrage byłoby to nieopłacalne i zwykłe stracenie czasu i wysiłku w dni serwera które będą cofnięte także po głębszej analizie tego uważam to za zły pomysł.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Odnośnie sytuacji z banem. Jak dla mnie celowe wykorzystanie luki w prawie(czyt. regulaminie). Tommy wstawił cytat odnośnie regulaminu(kilka stron wcześniej). Coś mi się wydaje, że zabieg celowy. Pierw akcja samobójcza, przygotowana pod konkretny atak. Cel - Antevia - też nie był przypadkowy. Bardzo dobrze rozegrane ze strony Poczekalni. Ban z automatu po 20 godz odpada. Oczywiście jest to moje gdybanie po zasięgnięciu opinii z kilku źródeł łącząc ze swoją własną na ten temat.
Nasza akcja nie była żadnym wykorzystywaniem luk w regulaminie. lecieliśmy z akcją o większym rozmachu, chyba nikt nie myśli o wbiciu na cud na żywca z paczką ogni? :confused: także ma się to nijak do tego, że ktoś ją zgłosił, o ile zgłosił. nie znam się na procedurach, ale z tego co tu piszą to prócz bana z automatu musiał ktoś zgłosić ją. więc nasza akcja nie miała wpływu. piszesz jakbyś z góry twierdził, że to my ją zgłosiliśmy co jest rzeczą absurdalną i kompletną bzdurą. Co do celowych luk w regulaminie powiem wręcz, że to WSI piszę o formułkach a tak naprawdę oni świadomie nagięli błędy gry. Bo wiedząc o zamuleniu gry podczas akcji naszej o większym rozmachu wbijając na żywca wykorzystywali naszą akcje dla własnych korzyści by ubić jej wojsko czy wstawić kolona o czym wielu z WSI się chwaliło raportami. więc te formułki WSI mogło sobie darować o których piszesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Może i Antevia jest niezłym graczem, zresztą trudno spieprzyć statystki wrzucając tyle złota. Strategiem z pewnością nie jest.
Czytam ze zdziwieniem, że jedna osoba ogarniała wszystko. Zastanawiam się czy zmieniała jeszcze pieluchy pozostałym graczom?
Brak czujek, kontaktów itp. to szkolny błąd kiepskiego sojuszu, a nie ekipy aspirującej do wybudowania cudów. W głowie się nie mieści, że to w ogóle funkcjonowało. Każdy kto przegrał przynajmniej jeden świat i aktywnie uczestniczył w EC to wie, że bany z kosmosu to nic nadzwyczajnego - zdarzają się. Na taką ewentualność trzeba się przygotować. Piszecie wina supportu......, oni dostają tyle zgłoszeń, że o błąd nie jest trudno. Nawet jeśli był to celowy błąd to brak czujek, stosownej informacji pogrąża tylko właściciela i sojusz. Druga strona wykorzystała sytuację, honorowo czy niehonorowo jakie to ma znaczenie w ostatecznym rozrachunku? To nie wspólnota różańcowa i spotkanie u proboszcza. Tu przede wszystkim liczy się wynik, a cel został osiągnięty.
 

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

adnotacja do tej wypowiedzi. akurat nie zgodzę się, że cofanie serwera byłoby rzeczą sprawiedliwą. pomyśl o okupacjach, przejęciach, wydawaniu złota które to przepadną cofając serwer. Co tam, że ludzie tracili czas na jakieś przejęcia, tracili czas na kolejkowanie wojsk, tracili złoto na jakieś rzeczy, inno nie zgodzi się bo będzie stratne w tym momencie. Złoto które się wydało zwłaszcza w eventy będzie można wtedy jeszcze raz wydać a to stracony czas i zarobek. Niech nikt się nie łudzi i nie myśli, że to jest możliwe. Dla ludzi i wszystkich graczy serwera z wyjątkiem Enrage byłoby to nieopłacalne i zwykłe stracenie czasu i wysiłku w dni serwera które będą cofnięte także po głębszej analizie tego uważam to za zły pomysł.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Nasza akcja nie była żadnym wykorzystywaniem luk w regulaminie. lecieliśmy z akcją o większym rozmachu, chyba nikt nie myśli o wbiciu na cud na żywca z paczką ogni? :confused: także ma się to nijak do tego, że ktoś ją zgłosił, o ile zgłosił. nie znam się na procedurach, ale z tego co tu piszą to prócz bana z automatu musiał ktoś zgłosić ją. więc nasza akcja nie miała wpływu. piszesz jakbyś z góry twierdził, że to my ją zgłosiliśmy co jest rzeczą absurdalną i kompletną bzdurą. Co do celowych luk w regulaminie powiem wręcz, że to WSI piszę o formułkach a tak naprawdę oni świadomie nagięli błędy gry. Bo wiedząc o zamuleniu gry podczas akcji naszej o większym rozmachu wbijając na żywca wykorzystywali naszą akcje dla własnych korzyści by ubić jej wojsko czy wstawić kolona o czym wielu z WSI się chwaliło raportami. więc te formułki WSI mogło sobie darować o których piszesz

cofnięcie do stanu z dn. xx godz. xx. Czyli wszystko w danym momencie co miało miejsce- ilość złota, wojska, miast itd z danej godziny. Odnośnie WSI się nie będę wypowiadał, bo ich temat nie dotyczy rzecz ujmując. Swoje wyciągnęli z tego, ale korzyść by Wam 4 cuda dawać żadna.

Dokleję tutaj by nie zaśmiecać. Nie mówię, że Wy, ale takie posty jak Karwallo Wam nie pomagają. Fakt faktem i to musisz przyznać - największym wygranym na tym banie jesteście Wy, więc nie ma co się dziwić, że wiele osób uważa, że to Wy zgłosiliście. Wy - nie Wy - cel uświęca środki. Napisałem już - Enrage nie zorganizowało się do obrony.
W chwili wcześniejszego odblokowania konta support przyznał się do błędu. Masz pomysł jakiś inny jak można wynagrodzić straty? Bo ja nie widzę osobiście... Wiele osób uważa, że to byłoby jedyne sensowne rozwiązanie i z tym muszę się zgodzić. Serwer mocno ustawiony przez ban - mogłyby paść te cuda za tydzień, za dwa, a może następnego dnia - tego nie wiemy. Mogą dać Antevii 50k złota? a czy to wynagrodzI? stawiam w ciemno, że więcej zużyła podczas samej EC i przygotowań.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ogólnie rzecz ujmując z tej sytuacji przez event głównie rozwiązania konkretnego nie ma... Każde będzie krzywdzące czy dla jednej czy drugiej stronie... I tu wychodzi paradoks pracy supportu - co napisałem na końcu, że praktycznie zniszczyli ten świat.
Polish - "także ma się to nijak do tego, że ktoś ją zgłosił, o ile zgłosił", ten ban uważasz z nieba spadł? :confused: Takie posty mnie osobiście przekonują do zdania, że to Wy zgłosiliście. Nawet jeżeli tak było, to tak jak pisałem, będziecie udawali że nie(oczywiście pamiętam, że Enrage nie wybroniło bo zaraz wypomniesz jeszcze), że to cały czas deszcz pada, a nie ktoś pluje w twarz, ale czasami lepiej byłoby zamilczeć niż się pogrążać.
A co ma WSI do cudaka? Płynęli kolonem, ale co nie zmienia faktu, że TO WY przejęliście
smiley_emoticons_lol.gif
Także niepotrzebna zmiana tematu
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

cofnięcie do stanu z dn. xx godz. xx. Czyli wszystko w danym momencie co miało miejsce- ilość złota, wojska, miast itd z danej godziny. Odnośnie WSI się nie będę wypowiadał, bo ich temat nie dotyczy rzecz ujmując. Swoje wyciągnęli z tego, ale korzyść by Wam 4 cuda dawać żadna.
Dokleję tutaj by nie zaśmiecać. Nie mówię, że Wy, ale takie posty jak Karwallo Wam nie pomagają. Fakt faktem i to musisz przyznać - największym wygranym na tym banie jesteście Wy, więc nie ma co się dziwić, że wiele osób uważa, że to Wy zgłosiliście. Wy - nie Wy - cel uświęca środki. Napisałem już - Enrage nie zorganizowało się do obrony.
W chwili wcześniejszego odblokowania konta support przyznał się do błędu. Masz pomysł jakiś inny jak można wynagrodzić straty? Bo ja nie widzę osobiście... Wiele osób uważa, że to byłoby jedyne sensowne rozwiązanie i z tym muszę się zgodzić. Serwer mocno ustawiony przez ban - mogłyby paść te cuda za tydzień, za dwa, a może następnego dnia - tego nie wiemy. Mogą dać Antevii 50k złota? a czy to wynagrodzI? stawiam w ciemno, że więcej zużyła podczas samej EC i przygotowań.
Trzeba od tego zacząć, że ich od początku cuda nie interesowały. Tak wszystko co miało miejsce ilość złota dla nas ta sama czyli do nas wróci. a Inno w tym momencie zamiast dostawać pieniążki za kupno nowego złota będzie w plecy ten czas co się serwer cofnie. Bo gracze będą nadal mieli złoto, które ponownie wydadzą. Piszę w tym kontekście. A gracze na Kalidonie stracą zwyczajnie czas poświęcony grze w tych dniach których zostanie cofnięta gra a to będzie nie fair by pod jeden sojusz tracili wszyscy gracze. My dwa cuda mieliśmy, zyskaliśmy dwa widząc brak zorganizowania się w obronie u Enrage. Skanowaliśmy miasta wojsk nic nie dochodziło. Dodatkowo skorzystaliśmy z informacji podanej przez WSI, że nie ma Antevi. Bo piszesz że WSI korzyści nie ma, a jednak nam informację, że nie ma Antevi wysłali. Dodatkowo sami polecieli na grobowiec nie wiem po co skoro wboijając się tam by pomogli wyłącznie nam tak jak piszesz. a kolona posłali. dodatkowo ich wsparcia były na naszej okupacji na grobowcu. Wszyscy widzą więc, że na Kalidonie (nie mówię o wszystkich ale o tych co to robili - Ponury to napisał, że informowali Enrage o kolonie na ich grobowcu) nie ma większych hipokrytów i dwulicowych graczy od WSI tej części co to robiła. Bo z jednej strony informują nas o nieaktywności i piszą, żeby ją klepać z drugiej strony sami lecą na cud który może nam tylko pomóc i doskonale o tym wiedzą. Dodatkowo informując Enrage o naszym kolonie na grobowcu przy wcześniejszych posunięciach WSI jest graniem totalnym na dwa fronty i czystą hipokryzją. Teraz wypisywać każdy może z nich że oni cuda by zwrócili a sami lecieli na grobowiec bo wiedzieli, że to nam pomoże i będą wtedy mogli nas obrzucić błotem grając tym samym na dwa fronty. Teraz WSI zyskało opinie niewinnych a nam przez ich zagrania na 2 fronty przypięli łatkę nieuczciwego grania. Dodatkowo kto najbardziej pod względem terytorialnym zyskał na upadku Enrage? WSI bo mają mnóstwo miast (szaraków) w swojej okolicy doskonałe zaplecze do zorganizowania, wyłączenie jednego frontu z Enrage i zyskanie nowych graczy oraz sojusznika z dawnego wroga by całą siłą skumulować się na pozostałych wrogach (czyli Poczekalni i Samych Naszych). A gracze Enrage bardzo naiwnie dali się zmanipulować by stać się WSI parobkami. Bardzo cwane i podkreślę jeszcze raz zagrywki na 2 fronty. Co do rozwiązania nie ma bo każde będzie krzywdziło innych

- - - Automatycznie połączono posty - - -

.. I tu wychodzi paradoks pracy supportu - co napisałem na końcu, że praktycznie zniszczyli ten świat.
Polish - "także ma się to nijak do tego, że ktoś ją zgłosił, o ile zgłosił", ten ban uważasz z nieba spadł? :confused:
nasza akcja ma się nijak do tego, że ktoś ją zgłosił. My lecieliśmy akcją a WSI mogło ją zgłosić również. o tym mówię. a teraz wszyscy plują na Poczekalnie, bo ta zgarnęła duży łup w postaci dwóch cudów co nie robi nas winnych od razu temu banowi. Widząc zwłaszcza zagrywki WSI na dwa fronty. Zyskaliśmy cuda, bo umiejętnie i szybko zareagowaliśmy widząc informację od WSI o nieaktywności. I oni tak jak wcześniej napisałem osiągnęli bardzo dużo dobrego z tego skoro ich cuda nie interesują a cuda to nie wszystko, bo liczy się cały czas walka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Polish, ale to dzięki temu Wy 2 cudaki tylko zgarnęliście i aż, bo dzięki temu wygraliście świat 4/7 ;) Więc dziwisz się? Ja nie pluję, również mógł kto inny zgłosić, a może ktoś od Was i nawet tego nie wiecie, a może i zorganizowana akcja - tego się nie dowiemy chyba że ktoś się przyzna. Fakt jest taki, że ktoś zgłosił. Najwięcej Wy na tym zyskaliście, także większość podejrzeń w Waszą stronę jest skierowana i to chyba Cię nie dziwi?
WSI jak zawsze gra w swoje gierki, czasami sami się w nich gubią, bo z jednej strony tak jak jest udowodnione - piszą rzekomo do Enrage, że mamy kolona, a wcześniej dają Wam info, także jedno przeczy drugiemu temu w to nie wnikam. Wy macie 4 cudaki - to jest fakt widoczny przez wszystkich :)
Fakt faktem jednak w kilku kwestiach propos WSI się muszę zgodzić. Tym bardziej, przy nowych władzach tam, wszystko jest możliwe, jak i wszystko może mieć drugie dno, nie wnikam bo wsiąknę :) Temu nie poruszam tematu WSI, opieram się tylko na tym co widać gołym okiem, bo kolejny esej by powstał
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ogólnie rzecz ujmując z tej sytuacji przez event głównie rozwiązania konkretnego nie ma... Każde będzie krzywdzące czy dla jednej czy drugiej stronie... I tu wychodzi paradoks pracy supportu - co napisałem na końcu, że praktycznie zniszczyli ten świat.
Polish - "także ma się to nijak do tego, że ktoś ją zgłosił, o ile zgłosił", ten ban uważasz z nieba spadł? :confused: Takie posty mnie osobiście przekonują do zdania, że to Wy zgłosiliście. Nawet jeżeli tak było, to tak jak pisałem, będziecie udawali że nie(oczywiście pamiętam, że Enrage nie wybroniło bo zaraz wypomniesz jeszcze), że to cały czas deszcz pada, a nie ktoś pluje w twarz, ale czasami lepiej byłoby zamilczeć niż się pogrążać
A co ma WSI do cudaka? Płynęli kolonem, ale co nie zmienia faktu, że TO WY przejęliście
smiley_emoticons_lol.gif
Także niepotrzebna zmiana tematu

sama prawda

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Trzeba od tego zacząć, że ich od początku cuda nie interesowały. Tak wszystko co miało miejsce ilość złota dla nas ta sama czyli do nas wróci. a Inno w tym momencie zamiast dostawać pieniążki za kupno nowego złota będzie w plecy ten czas co się serwer cofnie. Bo gracze będą nadal mieli złoto, które ponownie wydadzą. Piszę w tym kontekście. A gracze na Kalidonie stracą zwyczajnie czas poświęcony grze w tych dniach których zostanie cofnięta gra a to będzie nie fair by pod jeden sojusz tracili wszyscy gracze. My dwa cuda mieliśmy, zyskaliśmy dwa widząc brak zorganizowania się w obronie u Enrage. Skanowaliśmy miasta wojsk nic nie dochodziło. Dodatkowo skorzystaliśmy z informacji podanej przez WSI, że nie ma Antevi. Bo piszesz że WSI korzyści nie ma, a jednak nam informację, że nie ma Antevi wysłali. Dodatkowo sami polecieli na grobowiec nie wiem po co skoro wboijając się tam by pomogli wyłącznie nam tak jak piszesz. a kolona posłali. dodatkowo ich wsparcia były na naszej okupacji na grobowcu. Wszyscy widzą więc, że na Kalidonie (nie mówię o wszystkich ale o tych co to robili - Ponury to napisał, że informowali Enrage o kolonie na ich grobowcu) nie ma większych hipokrytów i dwulicowych graczy od WSI tej części co to robiła. Bo z jednej strony informują nas o nieaktywności i piszą, żeby ją klepać z drugiej strony sami lecą na cud który może nam tylko pomóc i doskonale o tym wiedzą. Dodatkowo informując Enrage o naszym kolonie na grobowcu przy wcześniejszych posunięciach WSI jest graniem totalnym na dwa fronty i czystą hipokryzją. Teraz wypisywać każdy może z nich że oni cuda by zwrócili a sami lecieli na grobowiec bo wiedzieli, że to nam pomoże i będą wtedy mogli nas obrzucić błotem grając tym samym na dwa fronty. Teraz WSI zyskało opinie niewinnych a nam przez ich zagrania na 2 fronty przypięli łatkę nieuczciwego grania. Dodatkowo kto najbardziej pod względem terytorialnym zyskał na upadku Enrage? WSI bo mają mnóstwo miast (szaraków) w swojej okolicy doskonałe zaplecze do zorganizowania, wyłączenie jednego frontu z Enrage i zyskanie nowych graczy oraz sojusznika z dawnego wroga by całą siłą skumulować się na pozostałych wrogach (czyli Poczekalni i Samych Naszych). A gracze Enrage bardzo naiwnie dali się zmanipulować by stać się WSI parobkami. Bardzo cwane i podkreślę jeszcze raz zagrywki na 2 fronty. Co do rozwiązania nie ma bo każde będzie krzywdziło innych

- - - Automatycznie połączono posty - - -


nasza akcja ma się nijak do tego, że ktoś ją zgłosił. My lecieliśmy akcją a WSI mogło ją zgłosić również. o tym mówię. a teraz wszyscy plują na Poczekalnie, bo ta zgarnęła duży łup w postaci dwóch cudów co nie robi nas winnych od razu temu banowi. Widząc zwłaszcza zagrywki WSI na dwa fronty. Zyskaliśmy cuda, bo umiejętnie i szybko zareagowaliśmy widząc informację od WSI o nieaktywności. I oni tak jak wcześniej napisałem osiągnęli bardzo dużo dobrego z tego skoro ich cuda nie interesują a cuda to nie wszystko, bo liczy się cały czas walka.

dobre bajeczki :) smiesznie poczytać Wsi winne, a Antevia sie sama zgłosiła bo Wy napewno tego nie zrobiliscie :) wykorzystanie luki w regulaminie i pisanie wiadomosci do jednego z naszych graczy ze bedzie ban na cudach to tez pewnie nie wiecie o co chodzi
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

sama prawda

- - - Automatycznie połączono posty - - -



dobre bajeczki :) smiesznie poczytać Wsi winne, a Antevia sie sama zgłosiła bo Wy napewno tego nie zrobiliscie :) wykorzystanie luki w regulaminie i pisanie wiadomosci do jednego z naszych graczy ze bedzie ban na cudach to tez pewnie nie wiecie o co chodzi

jakie bajeczki?? jest na to potwierdzenie, że graliście na dwa fronty, bo to co napisałem nie wzięło się znikąd i ponury sam napisał o informowaniu Waszym enrage a tyki mik informował o braku obecności antevi. teraz gracie sierotkę Marysię
smiley_emoticons_lol.gif
, a wszysko zrzucacie na to, że potrafiliśmy szybko wykorzystać Waszą informację. Ty tu wyskakujesz, że nasz gracz pisał przedstaw może kto tak pisał a nie powtarzasz bezmyślnie formułkę innych osób z WSI a bajeczkę na dobranoc przeczytaj inną bo to z pewnością nie jest. wszystko co napisałem jest oparte na czymś czego nie potrafisz podważyć i uzasadnić
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jakie bajeczki?? jest na to potwierdzenie, że graliście na dwa fronty, bo to co napisałem nie wzięło się znikąd i ponury sam napisał o informowaniu Waszym enrage a tyki mik informował o braku obecności antevi. teraz gracie sierotkę Marysię
smiley_emoticons_lol.gif
, a wszysko zrzucacie na to, że potrafiliśmy szybko wykorzystać Waszą informację. Ty tu wyskakujesz, że nasz gracz pisał przedstaw może kto tak pisał a nie powtarzasz bezmyślnie formułkę innych osób z WSI a bajeczkę na dobranoc przeczytaj inną bo to z pewnością nie jest. wszystko co napisałem jest oparte na czymś czego nie potrafisz podważyć i uzasadnić
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

strasznie wyszczekany jestes jak na takiego dzieciaka szkoda ze nie masz za grosz honoru zeby nie pisać tych bzdur tutaj bo i tak w wasza wersje nie wierzy nikt procz was samych czyli poczekalni
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Luki to może masz w mózgu kolego, jak będziesz mieć dowód że to ktoś od nas zgłosił to się odezwij, bo jak już kiedyś o tym pisałem - to ja mogę powiedzieć że ty ją zgłosiłeś - mimo że nie mam żadnego dowodu ale co tam, przecież wy tak robicie od tygodnia.

A co do tego Sherlocka co tam wyżej o mnie pisał - to tak, śmieję się prosto w twarz bo mam ubaw z ludzi którzy obrzucają kupą wszystkich dookoła podczas kiedy zapewne sami nie wysłali żadnej jednostki żeby bronić miast szefowej. Jak ktoś kogoś oskarża to wypada jakimiś dowodami poprzeć swoje przypuszczenia a nie się naoglądali W11 na TVN i teraz zrobili dochodzenie na zasadzie "Kto mógł najwięcej na tym skorzystać". Może tak jak mówisz - skorzystaliśmy na tym nieźle, ale nie tylko my, a poza tym to nie nasza wina że jesteśmy chyba tam jakoś w miarę zorganizowani i jak się nadarza sytuacja to robimy swoje.

Ogólnie czytać przez tydzień o tym samym to już trochę nuda, ale jak widać temat jest dalej HOT.
 
Do góry