Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
Ja to mam beke jak mulard podbiera farmy i graczy z kroniki, a kronika się boi go zaatakować :D i szoruje mu pięty, jeden gracz ustawił pod sobą 100 kur z kroniki :D śmieszne :D
 

DeletedUser27799

Guest
Ba w dodatku knuje za ich plecami :D Pisząc np do Pralni czy dojdziemy do niego lub podpiszemy z nim PONA :)
 

DeletedUser31663

Guest
Złoty Ty się kumpel nie ciesz bo faktura za deffa 30 listopada zostanie wystawiona.
 

DeletedUser27799

Guest
Dawaj deffa bo edgard ma 2k transów deffa w mieście i 4k bir trza wyrównać :DD
 

DeletedUser14913

Guest
Złoty Ty się kumpel nie ciesz bo faktura za deffa 30 listopada zostanie wystawiona.
To ja za ostatnią pobudkę kasuję xD
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser27799

Guest
To fakt , turek przy nich wymięka , załamał się ,że ktoś ma większy bunkier od niego i uciekł na urlop.
Typo już ma w każdym mieście mur 25 :D i najebane birem na prawie całej niebieskiej wyspie :D dobrego zawodnika przysłali :D beka fees :D
 

DeletedUser27799

Guest
Sam ? tam jest sir, justyna, argel :) w sumie to wszyscy bunkry mają :D

Zresztą dawaj Ty do nas na front, pisałeś ostatnio że dużo grasz (nie widać) a Ty taki pro-player jesteś to może będzie ciekawię :DDD
 

DeletedUser15394

Guest
Dużo gram w csa :) na dyme grałem poważnie tu gram jako deffowiec ile razy mam to pisać - ty jesteś taki pro player że bana dostajesz co świat :)
 

DeletedUser27799

Guest
Tak ? :p to czemu tutaj nie dostaje nic ? :p a synchro wchodzi jak malina ? :)
 

DeletedUser15394

Guest
Ktoś na tym świecie miał bana od was bo był rozbierany juz nie pamiętam kto- na dyme jakoś było inne ułożenie ale paktów podobnie tyle samo i może zrobiliście z 1-2 akcje jakies na mnie ze złodziejami
 
Do góry