Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
Ktoś na tym świecie miał bana od was bo był rozbierany juz nie pamiętam kto- na dyme jakoś było inne ułożenie ale paktów podobnie tyle samo i może zrobiliście z 1-2 akcje jakies na mnie ze złodziejami
ja to Cie nie pamietam nawet, widocznie byłeś niegroźnym słupem :D

Dostał bana był rozbierany i już ma 2x więcej miast od ciebie i 100x wiecej pw ;d
 

DeletedUser15394

Guest
Brawo
smiley_emoticons_lol.gif
byłeś tak samo grozny tam jak ja :)
 

DeletedUser31663

Guest
Johnaldinio traci właśnie kolejne miasto na rzecz koalicji AntyJohnowej. Brawo chłopaki oby tak dalej
 

DeletedUser31663

Guest
Od 24h brak ataków, z takim zaangażowaniem i wytrwałością pewnie walczy za wolne Plemie Ukrainskie w Dombasie xd. A co do Cb to nie strasz nie strasz bo się .... <3
 
Walczy o wolne soboty co najwyżej
I nie strasze, to są fakty. Jedyna osoba której sie boisz to właśnie ona, co jest niezłym paradoksem
 

DeletedUser31663

Guest
Bardziej się boję tylko spojrzeć na konto bankowe bo ostatnio zostalo mi tylko 54 miliony po melanżu a miałem 60. A Ty pewnie nadal robisz na tego złodzieja za 2 tysiące na miesiąc
 

DeletedUser31663

Guest
Nie bądź taki mądry bo do Anety zadzwonie i sie skończy babci sranie xd. Tam byla literówka bo mialo byc 15k zloty a to za mało na moje kwalifikacje
 
A to przepraszam
Jak do Anety masz zadzwonić i mnie sprzedać to nie było tematu
I nawet polubiłem te Twoje zadupie z którego pchodzisz, piękna wieś. Tyle dobrych ludzi tam mieszka.
Za wyjątkiem Ciebie brutusie. Kumplu znaczy.
 

DeletedUser31663

Guest
"Brutusie przestań sie bawić tym nożem bo jeszcze kogoś zranisz" Juliusz Cesar

Dobra dobra nie zadzwonie ale masz o mnie rozbic całego deffa. Widzice ludzie krótko z takimi trzeba
 

DeletedUser31663

Guest
Faktura dla Pralnii tera dla was. Troche golda wpadnie za tego deffa
 

DeletedUser31663

Guest
Naliczenia to 100 golda od każdego wsparcia z jednego miasta. Czyli jednorazowa wysylka to okolo 4500 golda.
 

DeletedUser31663

Guest
Znowu biedna kronika traci wioche gdy skończyły sie pakty dookoła xd ?
 
Do góry