Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser23685

Guest
Pewnie jakieś wyjątkowo ciekawe światy mialy wiecej to nie ma znaczenia ale jednak tam gdzie grało MDG bylo zawsze ciekawie na FO natomiast tam gdzie grały Twoje sojusze hmmm no właśnie ktos w ogole pamieta nazwy Twoich sojuszy i on gdzie odgrywał jakaś wieksza role? ja Cie kojarze tylko z sojuszy gdzie byłeś graczem a nie zalozycielem i szczerze to kojarze tylko, ze na Tau zalozyles Dzikie Hordy, ktore walczylo z MDG jakieś 2 tyg po czym się rozpadło a Ty wyzywales graczy, ze nic nie graja i zrobiles szaraka:D Potem piszesz, ze MDG jakis tam poziom mialo gdzie Twoje nigdy MDG do piet nie dorastało i pod wzgledem wyników i rozpoznawalności. Serio ja się dużo orientuje na GP ale nawet nie pamietam nazwy sojuszu w jakim grales na Akcjum gdzie pomagales MDG surke slac na cuda gdzie u nas zdobyles chyba koronke. O Dzikich Hordach nie wspomne bo po komrpomitacji na Tau juz chyba nigdy Dzikich Hord nie zakladales.

Wiem, ze lubisz byc w centrum zainteresowania ale wyluzuj teraz jestes juz tylko emerytem z 1 miastem i nic na GP nie znaczysz aczkolwiek chyba nigdy nie znaczyles poza tym, ze byles tam w ogolnej topce dobrych graczy lecz nigdy najlepszych.

Przestań pisać tak długie wiadomości ;-;
 

DeletedUser26408

Guest
Myślę że nikt nigdy nie będzie tak dobrym graczem jak Melle,jest to wielka dowódczyni i myślicielka.Niestety poniosła wiele klęsk gdyż gówniarze mieli boty.Jednak w naszej pamięci zawsze zostanie The Iron Lady 1 2 3 4

Na tym świecie melle występuje w mdg co tylko potwierdza wielkość tegoż tworu ;)
 
Pewnie jakieś wyjątkowo ciekawe światy mialy wiecej to nie ma znaczenia ale jednak tam gdzie grało MDG bylo zawsze ciekawie na FO natomiast tam gdzie grały Twoje sojusze hmmm no właśnie ktos w ogole pamieta nazwy Twoich sojuszy i on gdzie odgrywał jakaś wieksza role? ja Cie kojarze tylko z sojuszy gdzie byłeś graczem a nie zalozycielem i szczerze to kojarze tylko, ze na Tau zalozyles Dzikie Hordy, ktore walczylo z MDG jakieś 2 tyg po czym się rozpadło a Ty wyzywales graczy, ze nic nie graja i zrobiles szaraka:D Potem piszesz, ze MDG jakis tam poziom mialo gdzie Twoje nigdy MDG do piet nie dorastało i pod wzgledem wyników i rozpoznawalności. Serio ja się dużo orientuje na GP ale nawet nie pamietam nazwy sojuszu w jakim grales na Akcjum gdzie pomagales MDG surke slac na cuda gdzie u nas zdobyles chyba koronke. O Dzikich Hordach nie wspomne bo po komrpomitacji na Tau juz chyba nigdy Dzikich Hord nie zakladales.

Wiem, ze lubisz byc w centrum zainteresowania ale wyluzuj teraz jestes juz tylko emerytem z 1 miastem i nic na GP nie znaczysz aczkolwiek chyba nigdy nie znaczyles poza tym, ze byles tam w ogolnej topce dobrych graczy lecz nigdy najlepszych.

ciekawe bajki piszesz, szkoda że zawsze są dalekie od prawy
twierdzisz że nic nie znaczę a przypomnę, że na Retimno to ja byłem top 1 w walce nie ty (do EC, bo potem skasowałem konto), to ja zabierałem miasta bobrom, nie ty. Potrafiłeś siedzieć tylko za bunkrami i czekałeś na okazje, kiedy to ja wbijałem im kolony na żywca
Na każdym świecie to mdg dostaje łomot lub sojusze które tam sobie zakładasz(szkoda mi czasu na wyliczanie serwerów), od koryntu do geli kończyłeś jako przegrany za wyjątkiem Akcjum gdzie w koalicji udało się postawić cuda ale tylko dzięki innym sojuszom, to mój sojusznik wbił na cud babciom dzięki mnie, na inny(chyba Odessy) cud też wbił inny sojusz (nie pamiętam nazwy) a twoj sojusz tylko sypał surkę i wysyłał na czas okupacji wsp
Wyliczasz mi jakieś światy lecz tylko na jednym nie wyszło gdzie doszło do fuzji i to inna osoba odpowiedzialna jest za taki stan że skasowałem konto ale to 1 serwer a ile takich serwerów jest na twoim koncie?
Piszesz o moim sojuszu, fajnie że pamiętasz nazwe ale szkoda ze faktów już nie bardzo, pierwszy raz ten sojusz był na Pi gdzie w 30 osob byliśmy topką przy sojuszach ~90 osobowych, potem jeszcze zakładałem sojusz na Atenach gdzie podobna sytuacja byla i oczywiscie na kazdym z tych światów byłem top 1, potem były różne światy i różne nazwy bo zmianiała się ekipa, ale do Akcjum zawsze byłem w tej topce tam gdzie gralem, po akcjum gdzie tez byłem top 1 (nawet furia wrzucała scr na fo) i wegetacji już mi się nie chciało grać jak wcześniej ale 2 serwery podrząd zagrałem z Kroniką. A gdzie w tym czasie bylo mdg i turek? Ja ci przypomne co - zbierał łomot. Szkoda mi więcej czasu na takiego pajaca jak ty. Lubisz się chwalić ale szkoda że nie własnymi sukcesami, w sumie ich nie masz więc rozumiem czemu tak reagujesz gdy ktos kto cos osiagnal skomentuje twoj sojusz lub gre. Wybacz ale dla wielu jesteś nikim i tego nie zmienisz. Ja moge być teraz emerytem ale od dawna nie stracilem miasta i nie przegralem swiata na ktorym gralem a ty co chwile płaczesz na forum (patrz ost. swiat Gonnos).
Także twierdzisz ze ja przy 1 swiecie gdzie nie wyszlo prezentuje nizszy poziom niz ty i mdg ktore przegralo kilkanaście serwerów :) Gratuluje oceny i przemyślanej analizy. Narka
 

DeletedUser30330

Guest
MDG jednak przykuwa waszą uwagę, a forum od razu pobudzone.
 

DeletedUser31082

Guest
Adasiu spokojnie nie denerwuj się. Przedstawmy fakty. Świat Tau Adasko robi swój wielki sojusz Dzikie Hordy gdzie jak piszesz na jakimś pi biliście wszystkich i pamiętam, że na Tau też wychwalałeś te swoje Hordy no ok więc mówie sprawdze tego Adasko i jego sojusz choć od samego początku dużo lepszy skład i prognozy miał sojusz Manfreda z, którym zresztą paktowałeś. No rusza swiat wielki adasko tworzy wielka horde sciga sie w rankingu choc szybko spada na 20 czy któes tam miejsce dalej Dzikie Hordy zamiast respektu raczej budzą smiech a raczej to co tam w zlosci krzyczales na swoich nieaktywnych graczy:D Ja wraz z Tadkiem i kilkoma osobami pierwsze miasta podbijamy na Twojej wyspie i wlasciwie walka dopiero sie zaczynala ale ty widzac, ze dostajecie lanie i ten Twoj sojusz to jakies nieporozumienie robisz szaraka. Tłumaczysz, ze masz obóz piłki nożnej no ok tylko dziwne, ze wbijasz na swiat wiedzac, ze za 2 tyg masz obóz i nie bedziesz mógł grac:D raczej powodem bylo to, ze wiedziales, ze za chwile zostaniesz rozebrany a ze ty nie przegrywasz swiatow i nigdy nie przegrales tylko robisz szaraki to i na Tau swiata nie przegrales a jedynie walnales taktycznego szaraka by sie wyślizgnąć z obiec MDG :D

Ale co ciekawe mimo tego obozu potem zrobiles fejk konto i grales dalej co było tajemnicą poliszynela i kazdy wiedzial, ze tam grasz nawet Psychoza dostawales lanie podbijalem Ci miasta a ty wyzywales mnie i moja dziewczyne;p

Tak sie poznalismy Adasiu a potem to juz nie mielismy przyjemnosci walczyc ze soba raczej unikales tego grajac daleko od nas a jak już byles blisko to mielismy pona jak na Akcjum.

Ogolnie ciesze sie, ze Ty nie przegrywasz nigdy a wrecz przeciwnie lejesz wszystkich tylko mozesz mi w koncu wymienic swiat gdzie sojusz jaki zalozyles odgrywal kluczowa role? daj prosze link do FO poczytam o wyczynach Twojego sojuszu bo jakos nigdy nic nie slyszalem.

No ale w sumie na tym swiecie zebrales ekipe to moze tu zobaczymy jak to wyjdzie i kazdy sie przekona.

P.s. wzruszyłem sie czytajac o osiagnieciach gdzie na swiecie x pomagales sypac surke a na swiecie y wbiliscie gdzies kolona na cud to super osiagniecia ale podasz nazwy tych slawnych sojuszy, ktore zalozyles i co osiagnely:D? wiemy juz, ze na pi biliscie w 30 sojusze po 90 osob potem dostaliscie lanie z MDG a po MDG gdzies cos ten Twoj sojusz osiagnal albo ugral? nazwa sojusz nazwa swiata pisz konkrety:D
 
I nie wypytuj ludzi dlaczego nie gram z Kroniką. Nie gram bo taki jest mój wybór, żadnej kłótni nie było i nie będzie.
 
Standard turecki czyli dalej piszesz bajki. Nie chce mi się tego nawet czytać. Jeśli chodzi o tau to już napisałem. To jedyny świat który nie wyszedł po fuzji, nie ma potrzeby aby wiecej tłumaczyć. Natomiast widzę że masz jakiś problem i kompleks. Może opiszesz swoje wszystkie porazki? Jestem ciekaw jakie bajki wypiszesz a może chociaż raz napiszesz coś co nie mija się z faktami. A na tau jak skasowałem konto to potem nie grałem więc nie wymyślaj. W taki sposób jak ty piszesz to mogę napisać że grałeś na x serwerze i każdy cię bił jak dziecko. Na taki poziom chcesz zejść? Zresztą kogo ja pytam... Pisz dalej te bajki, jak przedstawisz jakiś fakt i go udowodnisz to wtedy odpisze. Teraz to nie ma sensu bo żyjesz na jakimś innym świecie, wszędzie turek i mdg wygrywało itd.. ale rozumiem po co to robisz. Znowu chcesz by każdy o tobie pisał ale efekt jest taki że każdy się znowu z ciebie śmieje. Tyle ode mnie dla przeciętniaka jakim jesteś, bo taka jest prawda.
 
P.s. wzruszyłem sie czytajac o osiagnieciach gdzie na swiecie x pomagales sypac surke a na swiecie y wbiliscie gdzies kolona na cud to super osiagniecia ale podasz nazwy tych slawnych sojuszy, ktore zalozyles i co osiagnely:D? wiemy juz, ze na pi biliscie w 30 sojusze po 90 osob potem dostaliscie lanie z MDG a po MDG gdzies cos ten Twoj sojusz osiagnal albo ugral? nazwa sojusz nazwa swiata pisz konkrety:D
Już napisałem ale widocznie czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. A na Akcjum pon nie był z naszej inicjatywy. A po drugie bilem sojusz który na Koryncie sprawił ci tęgie lanie
 

DeletedUser31644

Guest
Ależ ciekawie wejść sobie poczytać ;p

MDG zawsze było,jest i będzie rozpoznawalnym sojuszem.
Jeżeli jest jak piszesz El Gato że Turek chronił się za bunkrami, to pomyśl nad tym - że jednak te bunkry potrafił sobie zorganizować, potrafił wyprowadzić sojusz na mega TOP gdzie każdy go praktycznie kojarzy - to też wyczyn ;)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ależ ciekawie wejść sobie poczytać ;p

MDG zawsze było,jest i będzie rozpoznawalnym sojuszem.
Jeżeli jest jak piszesz El Gato że Turek chronił się za bunkrami, to pomyśl nad tym - że jednak te bunkry potrafił sobie zorganizować, potrafił wyprowadzić sojusz na mega TOP gdzie każdy go praktycznie kojarzy - to też wyczyn ;)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Gracze kojarzą go tylko z pisania bajek na forum. Nikt nawet nie widział jego akcji synchro. Zawsze tak było, dlatego nie zamierzam już mu odpowiadać póki nie przedstawi faktów które potwierdzi dowodami. Zresztą nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi, napisałem że DH było na Atenach itd a on pyta o światy itd. Dyskusja z tym bajkopisarzem nie ma sensu. Ludzie sobie przeczytają jego posty, posmieja się i na tym koniec.
 

DeletedUser31644

Guest
Mam pomysł.
Co będziecie się tutaj na forum przekrzykiwać.
zróbcie to na starych zasadach grepolis.
W walce 1 vs 1 ;)
Co wy na to? Osobiście chciałbym zobaczyć tą potyczkę
 
Do góry