Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser31663

Guest
Tomaszek powiedziałeś mi jak nałożyć kolona a deffa już nie, to twoja wina :(
 

DeletedUser11474

Guest
haahaaa niemow ze wreszcie nalozyles....;) jak tak to na bank masz boota ;)))))))))
 

DeletedUser31663

Guest
haha :D, po paru próbach wreszcie się udało :p ale deff kicha. Teraz potrzeba pilnych lekcji z wysyłania deffa :D
 

DeletedUser11474

Guest
haha Nalesniczku wiesz jak gram ...;))) i co mysle o szynchro;))) nie zmienia to faktu ze zabralem Ci wioseczke gdy byles na grze dlatego tez wiem na 100 procent ze nie grasz na boocie ...;)) tak to boot by wybronil ...;)
 

DeletedUser24262

Guest
Jakaś ... o nicku Murgrabia mnie fejkuje i straszy mnie kim to on nie jest i że niedługo się wszyscy dowiedzą ... a jeśli chodzi o bajki to pisze lepsze niż jego pan i władca o to fragment eghem : "seriale to oglądają ludzie z marginesu jak ty co nie mają co do gara włożyć i wiecznie na bezrobociu z pokolenia na pokolenie.
Rozumiem że znasz to z autopsji i dlatego takie pierdoły wypisujesz.
No coż,żal mi twej pozycji społecznej ale nic ci nie pomogę bo ja jestem człowiekiem z innej gliny i nie zajmuję się charytatywnie pocieszaniem ludzi którzy wylewają swoje gorzkie żale publicznie-życzę powodzenia i kiedyś może będzie ci lepiej" , chyba mamy doczynienia z hrabią z wyższej sfery który żyje jeszcze październikowym halloween , tak sie wczuł że drugi tydzień go trzyma ...
 

DeletedUser24262

Guest
Tak sie bawi, Tak sie bawi M D G !!! Bez tytułu.png Edit: spokojnie ataki już cofnięte
 

DeletedUser11474

Guest
przestan sie mazac came ame ;) ja wlasnie puscilem sobie tez takie ataki zeby posprawdzac porty u kolegi walizy ;))))) jezeli wg kogos ataki po jednym ogniu to nie fejki i latanie nimi pol dnia i wszystko jest ok, niby to element gry to trzeba sie przystosowac ...;) Mam 2 tygodnie wolnego wiec sobie tez polatam ;)
 

DeletedUser24262

Guest
no to możesz o tego kolege też zahaczyć
smiley_emoticons_lol.gif
do Ciebie chociaż docierają a ten cofa po 20 sekundach , to nie wiem czyje porty on sprawdza
 

DeletedUser11474

Guest
przerobie za pare dni wszystkie wiochy na ogniowe i tez do kolegi z checia polatam ...;)
 

DeletedUser27799

Guest
Wgl Turek czemu, wczoraj taki głośny byłeś jak zabieraliście mi miasta, a dziś taka cisza jak macie 2 klocki od nas na linii frontu ? :)
 

DeletedUser31082

Guest
Są wcześniej bo inne miasto i może miał bliżej ? :p WTF jaki typ :D

Oni maja miasta blisko siebie i to nie ma większej różnicy. Cameame wyslal atak po okolo 2:25 bo porównałem czasy z tych miast. A Murgrabia 1:10. Czyli by wychodziło, że wyslal atak o 2:44 okolo.

Ja nie wiem kto zaczal ale po scrinach by wychodzilo, ze cameame chyba, ze wstawi tu inne scriny. Gdyby tak bylo to troche smieszna manipulacja no ale nie wnikam niech sie bawia ich sprawa.
 

DeletedUser27799

Guest
I w dodatku jeden na normalnych morale na Waszej prawie całej wyspie czemu nie odbijacie ? :C
 

DeletedUser31082

Guest
Wgl Turek czemu, wczoraj taki głośny byłeś jak zabieraliście mi miasta, a dziś taka cisza jak macie 2 klocki od nas na linii frontu ? :)

Może dlatego, że Ty wczoraj ich broniles i sie nie udalo a wy dzis wstawiliscie takim graczom, ze nawet nikt tego u na snie wie:D? to tylko pokazuje co wy podbijacie a co my.
 
Do góry