Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser10777

Guest
nie widziałem tam żadnych tip topów ,ani mirabelek,kto wie może i było ,tylko mirabelki żeśmy przyjęli do siebie ,to o co biega.....? to tak jakby nasi odbijali ,bo już było ich dojście ugadane
oczywiście zaraz nam wkleisz wszystkie rapki z odbijania i sobie sprawdzimy:)

a wy czasami nie słaliście tam wszyscy wsparcia?pralnia,imperial i mdg? i te 3 soje nie dały rady mirabelkom? ....zastanawiam się czy te ostatnie 4 osoby nie wziąć z mirabelek co zostały ....niby słabi ,ale kto wie ile mają mitu na odbijanie :)
 

DeletedUser31082

Guest
Jak do nas ktoś kolona wstawi to leci cały świat deffowac,ale to przecież my jesteśmy zapaktowani hahah dobre.
Możesz dalej pisać bajki,może ktoś w końcu w to uwierzy.
A jak ktoś leci po punkty to jego sprawa,sami latamy gdzie się da u nie znaczy to o jakiś paktach.
Podpisujcie pakt z pralnia,może w końcu zacznie się coś dziać ciekawego na tym świecie,bo jak narazie wieje nuda i mam wrażenie,ze połowa zapomniała,ze gra na starym systemie i murki się nie buduje tutaj ;)

Prosze nie staraj sie tu przedstawic tego tak jakby ktos tam sobie wyslal atak na punkty. Po pierwsze to byla umowiona zgrana akcja na ta sama godzine przez trzy sojusze. Po drugie czesc graczy mialo slabe morale i nie mozna tu mowic o leceniu po punkty po prostu z racji ograniczenia przez moralowca potrzebowaliscie pomocy mozliwie osob z najlepszym morale. Kolejna sprawa mozesz mi napisac czy mieliscie mirabelki i tip top wtedy na czerwono skoro nie pakt to pewnie laliscie ich? granicza z wami wiec albo walczycie albo nie atakujcie sie. Kazdy juz zna bajeczki i braku paktow i wszyscy wiedza jak to wyglada. Brak zieleni ale wszystko umoiwone i nie atakujemy sie. Nie robcie z siebie nie wiem kogo bo od poczatku swiata gracie ostroznie i sie ukladacie z kim trzeba aby nie bylo za goraco bo be zukladow byscie juz dawno lanie dostali bo sa tu inne rownie dobre sojusze tyle, ze mniej liczne (chodzi o zlotnikow i bardzo aktywnych)

Zgadzam sie z Toba, ze poprzez wasze uklady mieliscie nude i latwo szlo ale np inne odwazniejsze sojusze leja sie z wiekszymi lub silniejszymi od siebie i to po kilku i oni nudy nie maja tylko wy:)

Wielki szacun dla Imperial, ze od poczatku walcza z wami praktycznie 1 v1 i sie trzymaja a nawet z powodzeniem wstawiaja waszym najwiekszym graczom kolony. Gdyby nie to, ze moga tylko moralowcami dzialac to by pewnie tam wam kupe miast zabierali bo nie oszukujmy sie zlota mitykow ogni macie pelno i latwo je wyslac ale zeby obronic sie przed akcja to juz sobie srednio radzicie.

Mysle, ze exu juz pisze i lata gdzie trzeba bojac sie zawieszenia broni miedzy MDG a Pralnia bo to bedzie wasz koniec:)

Pralnia na froncie z wami ma jakis sredniakow i ich pozamiata jezeli nie bedzie musiala walczyc z nami. Natomiast MDG jak przegrupuje swoich najlepszych graczy na front z wami to walka bedzie conajmniej wyrownana.

My juz w tej chwili kolony to mozemy wam wstawiac ale problem jest po prostu potem to utrzymac bez moralowca wiec nie probujemy ale z chwila gdy po kilku akcjach skoncza wam sie te wyzlocone mity to bedzie równa pochyła i wasz pwoolny upadek:)

Chyba piekniejszej chwili na tym forum nie bedzie jak będzie kwik kroniki i latajacy exu z propozycjami paktow u ukladow byle sie ratowac.

Jeszcze zloto Mularda moze namieszac ale na razie chyba wam nie po drodze.

Czas na zmiany.
 

DeletedUser15394

Guest
Turek dzisiaj nie piątek prosze Cie, chyba że Cie po weekendzie trzyma
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser26353

Guest
Nudę mieliśmy nie przez układy ,bo ich nie mamy....jesteśmy na 4 morzach i mamy dookoła czerwono,na każdym froncie.Nude mamy ,bo przeciwnik z każdej str słaby :)
 

DeletedUser31082

Guest
Nudę mieliśmy nie przez układy ,bo ich nie mamy....jesteśmy na 4 morzach i mamy dookoła czerwono,na każdym froncie.Nude mamy ,bo przeciwnik z każdej str słaby :)

zadam proste pytanie skoro piszecie, ze dookola mieliscie i macie czerwono. Czy slupowisko mirabelki i tip top mieliscie oznaczone na czerwono i z nimi walczyliscie? tak/nie ? proste pytanie
 

DeletedUser15394

Guest
Przy tiptop chyba miast nie mamy tak samo mirabelki z tego co widziałem
 

DeletedUser10777

Guest
tak mirabeli były na czerwono do czasu rozmów o przyjęciu ,sprawdź ,bo chyba nawet jakieś wiochy wcześniej braliśmy ,ogólnie to nie był nasz główny cel w tym rejonie
 

DeletedUser26353

Guest
Ciężko z kimś walczyć jak ma się go daleko ;)
Zapewniam Cię ,ze żadnych paktów nie mamy :)
 

DeletedUser30784

Guest
aż nie mogłem się powstrzymać od napisanie czegos pod tym wszytskm
 

DeletedUser17146

Guest
Kebab, co się spinasz, zacznij grać a nie płakać, mury do góry podnosisz, gdzie jest twój profil, ostatnio jak patrzyłem to mnóstwo raportów i płakania o tym że jak to Pralnia ma mury
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Do góry