Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
Po tym co odwaliłeś to i ja Cie nie chce
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
coś słabo 15k birem zbite i jeszcze ognie mularda nie wbiły, ale leci już nastepny sojusz z pomocą :eek:
 

DeletedUser31082

Guest
Kronika potrzebuje pomocy Mularda coś słabo;p patrzac na liczbe punktów rozwoju to mniej wiecej porównywalne sily odbijaja i wspieraja ale kronika musi plakac bo to juz nie jest to co kiedys przewaga 10 do 1 i latwa gra. Teraz juz walcza o zycie:D
 

DeletedUser15394

Guest
Prosze Cie turek.. przestań sie tłumaczyć bo to już nawet nie jest śmieszne
 

DeletedUser15394

Guest
Biore przyklad od Ciebie woda, z decyzja nie było problemu nic nie było do odbijania od 2 tygodni
 

DeletedUser31082

Guest
Biore przyklad od Ciebie woda, z decyzja nie było problemu nic nie było do odbijania od 2 tygodni

Nie dziwie sie, ze 2 tyg nic nie bylo odbijane jak brak powaznych wrogow:D tylko wczoraj nowe wojny doszly i juz kronika straci chyba wszystkie ognie:D na razie 33 tys ogni na dnie. W koncu zaczyna sie zabawa :D musze tylko zmartwic kronike, ze te wsparcia to tylko czesc tego co mamy bo byly od wczoraj na innych okupacjach wiec MDG nawet polowy nie wyslalo bo nie mialo jak. Obawiam się, ze kolejnej okupacji juz nie bedzie odwagi odbijac;p
 
Turek juz ci napisałem, skończ brać to co bierzesz :)
Polecam Meliskę ;)
WSS słusznie napisał kiedyś, że na bunkry birkowe nie ma co ogni wysyłać. I tutaj na forum sojuszu tez pewnie to napisze. Tylko MIT. Więc kolejna okupacja będzie odbijana mitem zapewne ( jesli tej nie odbiją )
Jest zabawa coś sie dzieje. A tu spiny i wyzwiska -Internety xD
 

DeletedUser31082

Guest
Ale turek napisał że ta okupacja jest nie do odbicia

Zachęciłem was do odbijania bo albo macie słupów co nie reagują na kolony nawet późnym rankiem i nie wiedzieliście albo debatowaliście czy jest sens odbijać. Tak czy inaczej niedługo po mojej prowokacji ataki ruszyły i my jesteśmy zadowoleni. Nie wiem jak wy to już sami napiszcie.

48 tys ogni kroniki na dnie. Bawimy sie dalej:)
 

DeletedUser27799

Guest
kronikę bijemy a ja urlop mam jeszcze PW uciekają :(( padnie to czy ustoi ? Będzie płacz kroniki że 100sojuszu wsoieta okupację a oni to biedne komary i są bez szans ?:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
Wgl, czemu ten mistrz diablo ciągle coś pisze jak to jakiś slup do bicia który się nie rusza ?
 

DeletedUser31082

Guest
Turek to ile tam paktów a ile wojen teraz?

Mamy silniejszych punktowo wrogów niż sojuszników natomiast kronika przez cały okres gry walczyła z wielokrotnie mniejszymi wrogami punktowo ale i tez siłowo niż sama miałą wraz ze swoimi układami słupowisko mirabelki oraz otrzymana pomoc od tip top co jest faktem bo slali ataki odbijajac wasze miasto oraz walcza nie z wami tylko waszym wrogiem.

MDG od poczatku świata walczyło z wiekszymi wrogami i liczniejszymi niż miało pakty a obecnie ma to zdrowe proporcje czego nie mozna powiedziec o patologii w kronice.

Podziekujcie mi bo juz sie z was nie beda smiali, ze nie walczycie tylko uklady tworzycie:) w koncu chcecie byc najlepsi a do tego trzeba troche powalczyc a nie tylko w rankingu byc wysoko.
 

DeletedUser31843

Guest
Chwalić to Ty się umiesz, ale odnieść się do mojej wypowiedzi jeżeli chodzi o liczby graczy po Waszej stronie a Naszej to już nie umiesz
cały czas piszesz że my mniejszych a Wy większych,
podaj przykłady... liczby ... ja to wyszczególniłem, czarno na białym, nikt nie płacze tylko się bawimy, żalisz się cały czas tylko Ty !!!

Pozdrawiam
 

DeletedUser23967

Guest
Każdy liczby chyba potrafi sprawdzić i policzyć miasta :p mistrzuniu dawaj ognie a nie spamisz tu tylko że mulard ma za ciebie grać bo ci szkoda wojska :) exu nawet coś wypuścił z portu a to ewenement w skali grepo XD

xq3ipcwsmv1v.jpg
 
Do góry