1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Kos

Dyskusja w 'Kos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 28. Kwi 2016.

1. Motzej

Motzej

Hini,
    Ja rozumiem, że serwer już ma odliczanie, ale nie zapominajmy o naszych fundamentach:

2. gretsky

gretsky

dodam tylko, że czas nie jest wielkością bezwzględną, on zależy od prędkości poruszania się obiektu
    wyjaśnił to kiedyś pan Einstein w swojej teorii względności i chodzi mi nie o ten wzór e=mc2 ( kwadrat ) zależności masy od energii, który dziś każdy przedszkolak zna lepiej niż obsługę najnowszego smartfona, ale wzór nieco bardziej skomplikowany

3. MG34

MG34

Wiec jeśli na Kos się żadne obiekty nie poruszają to jak to się ma do czasu? [​IMG]

4. Alarykus

Alarykus

dostałem dzisiaj bonus na 5 tygodni,a tu do zamknięcia 5 dni...;)

Big Kamil lubi to.
  5. Hini

Hini

SIH dziękuje pięknie wszystkim przeciwnikom za grę i czas spędzony na KOS.

6. MG34

MG34

I dobrze że umar i Kos i SiH bo moze narodzi się z tego coś mniej asekuranckiego [​IMG]

btw. Hini loguj na Apolonie, bo tam zaraz cuda i potem nie będzie można i jak wtedy wynajdziemy ten uniwersalny lek na wszystkie nowotwory świata tego :)

7. Limeko

Limeko

Hipnoza? [​IMG]

dobra metoda [​IMG]

8. Dedix

Dedix

Miejscowość:
    Gdańsk
    Co jak co, ale SiH asekurancki, serio? ;)

9. yavus

yavus

Dziękuję Wszystkim za ciekawą i fajną grę[​IMG]
    SiH asekurancki? Grając w wielu ekipach i na różnych serwerach oraz prędkościach mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że najlepiej zorganizowane akcje pod każdym względem robił właśnie SiH - duża w tym zasługa Dr4[​IMG]patrząc na spadający poziom grepo to wątpię czy znajdzie się jakaś ekipa potrafiąca im dorównać[​IMG]

10. MG34

MG34

Oczywiście, że SiH jest najlepszy i ma najlepsza ekipę i najlepszą dyplomacje i najlepsze akcje.
    Tylko nikt ich nigdy niestety nie widział [​IMG]
    Bo żaden gracz nie pojawia się na 1.0
    Wchodzą tu ludzie przez pomyłkę i SiH żeby nie spotkać nikogo - to sie nazywa własnie Asekuranctwo ;)

Jedyny i wyjątkowy sojusz gdzie wszyscy bez wyjątku gracze maja czas na grę na szybszych światach ale sojusz pod tą nazwa sie nigdzie nie pojawił nigdy bo nie ma czasu na gre na szybszych światach [​IMG]

11. yavus

yavus

Gdybym miał potraktować ten wpis poważnie to musiałbym też poważnie potraktować osobę określającą siebie mianem 'obieżyświata', która 'podróżowaniem' nazywa czynność polegającą na przesuwaniu palca po mapie[​IMG] Więc takie gadanie z perspektywy osoby, która nie brała udziału, nie walczyła i nie widziała wszystkiego od środka można nazwać bajdurzeniem[​IMG]

12. Elsini

Elsini

Lucuś - Dr4gunov nie gra na szybszych swiatach to i SiH nie gra. A nie każdy może być wodzem chociaż by bardzo chciał.

Ale może stworzą świat z koncepcji gmarta. Przyspieszenie od 1 do 4. Ciekawe czy ktoś by się zdecydował. [​IMG]

13. MG34

MG34

nie walczyła? [​IMG] to tu były jakieś walki? przesiedziałem tu 3/4 rozgrywki i oprócz SiH był tu chyba jakiś jeden sojuszyna który pobili w dwie akcje i jego szefostwo uciekło do Sihów i od tej pory SiH miał 75% punktów całego Kosa [​IMG] Takie walki to powinny być prawnie zakazane bo to juz nie te czasy kiedy było przyzwolenie na bicie dzieci w społeczeństwie [​IMG]

Wchodzę w to Ewa! [​IMG]

btw. przestanę się z SiH-a nabijać dopiero jak Hini zgodzi się zostać wiceministrem sprawiedliwości obecnego rządu - taka umowa ;)

14. diablica77

diablica77

Miejscowość:
    Piekło
    Dziękuję wszystkim SiHowcom za bycie razem na trzech serwerach, mam nadzieję że jeszcze kiedyś zagramy wspólnie [​IMG]

Mg, nie wiem co bierzesz, ale zmień terapeutę, bo uszy bolą... [​IMG]

yavus lubi to.
  15. yavus

yavus

przesiedziałeś-zgadza się[​IMG]....ocenianie wszystkiego z perspektywy tylnego siedzenia:)z przedniego lepiej widać. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na innych światach.

16. MG34

MG34

jak tam walki na Kosie? Mój atak z przed świąt Bożego Narodzenia jeszcze płynie.
    Ale ile by nie płynął - podbiję to!

Poolskaa lubi to.
  17. MG34

MG34

weszło podburzanie - w długi weekend zacznę budować kolona!

btw. kiedy Kos się kończy?

18. MG34

MG34

Nie może być tak, że świat Kos zjedzie do śmietnika!

Był wolny i z jednym sojem ale zasługuje na więcej!

Bo miał SiH i Hini a to więcej niż średnia!

I by nie popadł w zapomnienie proponuję pisać co jakiś czas w tym temacie posta! - wspomóżmy aktywnych inaczej!!!

Do góry