1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Kos

Dyskusja w 'Kos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 28. Kwi 2016.

1. gretsky

gretsky

oczywiście, że to nie było na tym forum ( w znaczeniu forum KOS ), a na forum ogólnym gry, skrót FO oznaczał Forum Ogólne, to było pewnie tak lekko licząc z 5-6 lat temu

2. aparatnh

aparatnh

A tak wgl to chcialem podziekowac SiHa za fajna zabawe na kosie :D szkoda tylko ze mielismy pakty i sojusze z ludzmi ktorzy nie wiedza co to wspopraca :D aczkolwiek wierze ze chodz troche dalismy wam w kosc :D i bylismy jakimkolwiek wyzwaniem :p

Pozdrawiam aparat
    Do nastepnego ! wieksze wyzwania !

3. Hini

Hini

Także dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie:) Powodzenia na następnych serwerach.

4. MG34

MG34

5. Elsini

Elsini

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku dla wszystkich graczy Kosu a w szególności dla Sihu. Mam nadzieję że już niedługo będziecie mogli iśc na zasłużone wakacje od grepo.

6. Hini

Hini

Dzięki Elsi, Tobie także życzymy wszystkiego co najlepsze w realu, a na grepo wygraj każdy świat na który wejdziesz:)

7. gretsky

gretsky

Życzę również wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, zwłaszcza tym którzy będą go obchodzić również jutro czyli w noc z 13/14 stycznia według kalendarza juliańskiego, mam na myśli jakże sympatyczną Panią Diablicę77, która dodała tak złośliwy komentarz do mojej wypowiedzi xd

8. Alarykus

Alarykus

9. Alarykus

Alarykus

Świetny tekst.Przeczytałęm go z wielką przyjemnością, chociaż SIH nie należą do moich ulubieńców.

10. gretsky

gretsky

planujecie jakieś obchody urodzin waszego idola Heinza Guderiana 17 czerwca ?

11. Hini

Hini

Zdaje się, że to twój idol, skoro znasz datę jego urodzin:)
    Odpowiadając - nie planujemy. Świat KOS nie potrwa do czerwca, aby planować cokolwiek na jakikolwiek temat w tym okresie.

12. Dedix

Dedix

Cholercia, a ja już na prezent zacząłem zbierać... Może jednak uda się przeciągnąć Hini? Zaprosilibyśmy gretsky.

13. Hini

Hini

Nie uda się. Dzisiaj ogłoszono zamykanie serwera. Gretsky sam będzie obchodził te urodziny.

14. MG34

MG34

Mnie tam ten Guderian to się kojarzy z szybkimi zaskakującymi manewrami więc jest raczej zaprzeczeniem sposobu gry sojuszu SiH.
    Słyszałem że kiedyś Sihów najbardziej to fascynował ruch płyt tektonicznych na Ziemi i przemieszczanie się lodowców.

Ten Gretsky jest zupełnie niewiarygodny.

15. Hini

Hini

Też słyszałam to i owo. I także uważam, że Gretsky jest niewiarygodny. Ale wszyscy udajemy, że traktujemy go poważnie:)

16. Dr4gunov

Dr4gunov

Szkoda zatem, że nie przybyłeś na Kos by nas nauczyć paru sztuczek.

17. gretsky

gretsky

znam datę urodzin bo czytałem jego wspomnienia/pamiętniki wydane również w Polsce, mocna rzecz, bez cienia ironii w tej chwili z mojej strony
    polecam :)

18. jacb1982

jacb1982

Witam. Kiedy dokładnie jest koniec świata?

19. Motzej

Motzej

Wszechświat się rozszerza, dzięki czemu istnieje pojęcie czasu. Gdy wszechświat przestanie się rozszerzać to czas przestanie istnieć. Wtedy tez nastąpi koniec.
    Przybliżony czas to około 3mld lat .

Big Kamil lubi to.
  20. Hini

Hini

Motzej, a ruch przesuwających sie płyt tektonicznych słyszysz?

Do góry