Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Witam sojusz Camorra grają tu te same osoby ze świata Chi?
Aver90 pozdrawia ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jest tu ktoś z Camorry?
Od kilku dni czekam aż zabierzecie mi miasto na "Waszej" wyspie i się odczekać nie mogę. =/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jest i moja odpowiedź jest krótka
Nie znasz dnia ani godziny i nie będziesz znał nawet jak stracisz to miasto
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Hm... kilka odpowiedzi skasowałam.
Zaczynacie spamować Panowie ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A ja żegnam się z tym serwerem. Niestety w życiu trzeba czasami postawić priorytety i ja musiałam takowe uwzględnić.

Życzę wspaniałej gry i gorąco pozdrawiam

Marta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A ja żegnam się z tym serwerem. Niestety w życiu trzeba czasami postawić priorytety i ja musiałam takowe uwzględnić.

Życzę wspaniałej gry i gorąco pozdrawiam

Marta


szkoda, czy to wróg czy przyjaciel zawsze szkoda jak ktoś kończy. pozdrawiam
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Tu nie ma wrogów Hunter, dla mnie w tej grze są po prostu przeciwnicy, który jak gdyby grają do drugiej stronie szachownicy :) ot i tyle

z wrogiem nie pójdę na piwo, ale z przeciwnikiem po skończonej rundzie jak najbardziej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no w sumie o to chodziło ,ale dla mnie przeciwnik to wróg i odwrotnie ale tylko w konfrontacjach militarnych ,ale to nie oznacza ze kogoś nie Lubie jako osoby .
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

dajcie sobie buzi na pożegnanie hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Myślę, że już mogę podziękować sojuszowi DC za odznaczenie "obrońca dnia".

Niezła akcja moi drodzy ale za ambitny cel, spróbujcie czegoś na Waszym poziomie - może jakaś szara wioska albo pusty slot? :D :D
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Myślę, że już mogę podziękować sojuszowi DC za odznaczenie "obrońca dnia".

Niezła akcja moi drodzy ale za ambitny cel, spróbujcie czegoś na Waszym poziomie - może jakaś szara wioska albo pusty slot? :D :D

Również chciałem podziękować za odznaczenie "obrońca dnia" sojuszom Triada i jakieś tam gwiazdki dookoła, oraz pomagierom SSG, no bardzo dziękuję:) Nad pomysłem przejęcia mi miasta spędziliście chyba kilka tygodni, ale nie wyszło, no cóż może jak makaron nawinie coś na uszy będzie lepiej. Ten samochwała naprawdę dużo gada, a MAŁO robi. Jedynie z prośbą o wsparcia biega do wszystkich, w tym innych soi. Na prawdę makaronie, czemu tak wykorzystujesz innych?
I bez odbioru, bo naczytamy się jaki to Ty jesteś fajny, a inni be:))
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Myślę, że już mogę podziękować sojuszowi DC za odznaczenie "obrońca dnia".

Niezła akcja moi drodzy ale za ambitny cel, spróbujcie czegoś na Waszym poziomie - może jakaś szara wioska albo pusty slot? :D :D
znalazł sie człowiek od wyznaczania poziomów ,,,,,,,,,,,,co po raz pierwszy miasto obroniłes ze tak sie z tym obnosisz
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Pewnie drugi raz, pierwsze obronił jak został zaatakowany przez 10-ciu szermierzy:) Ha, ha, ha a to ci obrońca dnia, ale jedno trzeba przyznać ambitny jest i skromny chłopiec z Jastrzębia:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Nad pomysłem przejęcia mi miasta spędziliście chyba kilka tygodni, ale nie wyszło

Dobrze, że Wam akcja wyszła! :D
Ops... Zapomniałem, że nie wyszła... No chyba, że celem było rozbicie całego off'a, wtedy tak - sukces na maksa! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Bigos kontra makaron ciekawe zestawienie menu ;) aż zgłodniałem hehe
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

To był spontan, nie wiedzieliśmy, że po wszystkich odpustach lobbowałeś za wsparciem. I sorry za Jastrzębie, Tyś jest z Jaworzna (hihihi).
Najwięcej Gentelmen zarobił pkt, a Ty jak zawsze przy okazji.
Dobra kończę dyskusję z Tobą, bo będziesz się chciał przechwalać do rana, i pewnie niebawem w tygodniku wydawanym tylko w Jaworznie, czyli tygodniku "Udana Gospodyni" zobaczymy Twój order, na stronie z ogłoszeniami dla chwalipiętów.
Panie Mroczny Pomidorku uspokój się, zanim kogut zapieje, ...


Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem. A jeszcze będzie się pomidorował, oczywiście mrocznie. Jak to pomidorowa z makaronem bez soli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Biedy Bigos, już drugi raz się żegna a wciąż tu jest... Nie dość, że nie potrafi porządnie akcji zorganizować to jeszcze strasznie niesłowny...
Mam nadzieję, że może chociaż w życiu prywatnym mu się układa ;)
 

DeletedUser15752

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No miałem nie odpowiadać, ale co tam. Dla Ciebie biedaku:
"Nie rzucaj się w kaftanie zabezpieczającym, bo zrobię Ci Z pół //ciach// obrót rozumiesz:):.



Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na swój poziom a potem pokona doświadczeniem. A jeszcze będzie się pomidorował, oczywiście mrocznie. Jak to pomidorowa z makaronem bez soli
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry