Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

uuuu jakie nerwy na świecie Lamia :eek: - chodzi o huntera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Czasami ludziom puszczają nerwy i robią różne głupie rzeczy...
Inną sprawą jest czy potrafią się do tego przyznać czy zwalają na innych. :rolleyes:
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

makaron grasz jeszcze czy się poddałeś? bo jak grasz to zapraszam do mojego sojuszu, tylko tu trzeba zapierdzielać a nie bąki zrywać z niecałymi 7k pkt ataku po takim czasie gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Oczywiście mogłem polecieć całkowicie w off'a ale wtedy zapewne nie miałbym ani pkt obrony ani armii...
Napisz w grze bo Kamilów jest tam masa. :)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

makaron cfaniakowałes ze DEMONICZNA CAMORRA to leszcze i są na zbyt słabym poziomie powiem tak ja tutaj z pewnych zwgledów rezygnuje z gry ale troszke cie pojechali koledzy i po co były te głupie gadki z twej strony wez wyluzuj i graj jak masz ochote a nie pisz bzdury
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Wujaszku tak to już jest :) Takich kozaków jak makaron na fo było wielu co dużo gadało a mało robiło:) Ale DC wymierza karę adekwatną do postawy śmiałka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ogólnie to nudna jest ta gra. Takie przepychanki. Gdyby nie fajni ludzie z którymi się gra to nie miałoby sensu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A czy nie na tym polega ta gra? :D
Na podpuszczaniu? :D
Cwaniakowałem, dostałem baty i dobrze mi z tym :)

I dalej uważam, że DC jest słabe. Wystarczyłaby pomoc sojuszu i wciąż miałbym wszystkie miasta. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

po co ci miasta .,... wioska wystarczyłaby
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Hehe no widze ze od roku nic sie nie zmienilo,nadal przechwalanki jaki to ktos jest mocny zrozumcie ze w tej grze liczy sie kasa i zgrany sojusz sami to mozecie co najwyzej w portki narobic :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Hehe no widze ze od roku nic sie nie zmienilo,nadal przechwalanki jaki to ktos jest mocny zrozumcie ze w tej grze liczy sie kasa i zgrany sojusz sami to mozecie co najwyzej w portki narobic :p

haha no i to mi siię podoba jak ktoś w portki robi.

E tak kasa - kasa jest mało istotna, owszem coś tam pomada ale wygrac za nas nie wygra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

hihi no wiem Maniek ze kasa za nas nie wygra ale po tym co zobaczylem na EN Swiece to bardzo pomaga :)
Ale przede wszystkim zgrany sojusz a w nim zaufani ludzie to jest podstawa :p
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

makaron mroczny pomidorze zabrakło Cie na świecie i cisza nastała:cool:
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

czekaj jeszcze chwila rozwiążę parę problemów wkoło mnie i ja zacznę cwaniakować już pod nickiem z gry na tym nobowskim serwie
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

czekaj jeszcze chwila rozwiążę parę problemów wkoło mnie i ja zacznę cwaniakować już pod nickiem z gry na tym nobowskim serwie
ciekawe...znam tu ludzi jeszcze z lambdy,ale w sumie lepiej noob niż bob hehe,pozdrawiam
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

żartuję wiesz oceniam po swojej okolicy a wystartowałem z miesięcznym opóźnieniem
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Daleko to ja mam :eek:

No cóż jak dopłynę do ciekawszych terenów to pewnie będzie ciekawe :confused:
 
Do góry