Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No to ostatnio się rozprzestrzenił.
Jest wysoko w wojownikach top 2 i ogólnym top 4 a była już top 2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Ciesze się, że dobrze im idzie powiedz mi tylko jeszcze w którą stronę się rozprzestrzenili na południe czy na zachód do tego kotła?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Właśnie zaczynają się kurczyć. Stracili dziś prawie 20 miast większość na rzecz SIH
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11978

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

chyba więcej juz
widze 7 miast na korzyść Puchatków i 28 na korzyść SIH
prócz tego doliczyć ile straciła akademia Formozy (Legion of the revenge ) - 11+3

Podliczając FORMOZY ubyło w ciągu 2 dni o ...49 miasteczek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Trzeba do tego wliczyc miasta które zostały zabrane graczom którzy zostali wyrzuceni w czasie akcji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Za moich czasów (skończyłem z powodów braku internetu na wrzesień/październik i byli zabiezpieczeni ze wszystkich stron) Puchatków ani SIH nie było.
Główne położenie FORMOZY (nie jestem pewien M65?). Jedyną akademią było AGAT na zachód. Na północy nikogo nie było na zachodzie akademią FORMOZY był AGAT, na południu Persowie i Słowianie, południowy wschód Camorra(top10).
Na schodzie od FORMOZY był istny kocioł i większość sojuszy z top10.
Domyślam się że Siła i Humor to dawne SSG - przeanalizowałem wypowiedzi odnośnie świata? Tylko kim jest federacja Kubusia Puchatka raczej tego nie dojdę.
Sojusz wyglądał następująco DEMONICZNA CAMORRA, Camorra i FORMOZA. (Przez moment nawet był sojusz DEMONICZNA CAMORRA, Camorra i FORMOZA + IP i SP ale IP i SP zaczeli ze sobą walczyć i zostali wywaleni z koalicji) Pozostał w konsekwencji PON z Sparta Legions (Leonidasem) i IP.
Z Triadą były prowadzone rozmowy. Aby rozebrać SSG na czynniki pierwsze... jakim cudem moi to <ciach> nie mieści się w głowie.

PS
Swoją drogą coś mi się wydaje że przyłożyliście rękę do tego..., winszuje świetnie zorganizowanej akcji.

Wiem, że z FORMOZY nikt wtedy nie zaglądał na forum, ale może ktoś z rady DEMONICZNA CAMORRA jest Camorra? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Teraz jest Demoniczna Triada. Sprecyzuj pytanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ssg to nie sih. Sih to kilku graczy którzy połączyli się z ramole . Ssg już nie istnieje . Sl też nie istnieje . Demoniczną camora też nie istnieje już . Puchatki to część graczy z ip i sl
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

SiH istnieje od początku świata. A prznajmniej od 23 Sierpnia. Bo w sumie nie wiem kiedy świat wystartował.
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ssg to nie sih. Sih to kilku graczy którzy połączyli się z ramole . Ssg już nie istnieje . Sl też nie istnieje . Demoniczną camora też nie istnieje już . Puchatki to część graczy z ip i sl

SiH na Sojusz SiH składają się głównie gracze SiH,Ramoli i Camorry z czasem dołączyli inni (np kilku graczy Ekipy z sąsiedztwa),w naszym sojuszu nie ma ludzi z SSG:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

To dziś dostali w drugi policzek (farmoza)
 

DeletedUser5722

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

conieco morale im upadły
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No dziś SiH jest górą ale jak to bywa w tej grze "jutro" wszystko może się zmienić;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

pytanie do grających na tym świecie. Jak wygladają układy w TOP-ce. Kto z kim przeciw komu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A tak ogólnie to zmiany są dosyć ogromne ale to było do przewidzenia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A teraz co się stanie w najbliższym miesiącu ?
Jak myślisz ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

ja już czekam na cudaki,jeszcze sporo czasu ale już wysepki szykuję dla Loży :)
przed cudakami fuzja i budowa ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

żadne fuzje itd nie będzie bo jak do tej pory to nikt za bardzo sie z tym nie wyrywa jak i wcześnie no może pod cudaki ktoś tam zrobi ale każdy się domyśla z tych bardziej myślących że sojusze pójdą w jeden cudak i się wszyscy poblokują jak i nikt korony nie dostanie hehe :D
Tutaj dosyć wredni ludzie grają :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jesteś pewny że nikt korony nie zdobedzie ?
 
Do góry