Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Nie wierzę w to do końca bo tutaj ludzie są strasznie uparci...
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

żadne fuzje itd nie będzie bo jak do tej pory to nikt za bardzo sie z tym nie wyrywa jak i wcześnie no może pod cudaki ktoś tam zrobi ale każdy się domyśla z tych bardziej myślących że sojusze pójdą w jeden cudak i się wszyscy poblokują jak i nikt korony nie dostanie hehe :D
Tutaj dosyć wredni ludzie grają :p

hehe sytuacja bardzo prawdopodobna ale do tego czasu wiele może sie jeszcze wydarzyć:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Oh a może DL planuje fuzje z W+P :D ale to raczej wiadome :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

do cudów jeszcze kawał czasu :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

no jak nie jeszcze z pół roku to na pewno
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No oczywiście, odkąd zalogowałem się na lamii zerkam tu co jakiś czas, właśnie planowałem trochu ożywić towarzystwo, tylko chwilowo nie mam nic mądrego do powiedzenia :D na świecie jestem od niedawna :) dyplomata Dark Stars pozdrawia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Sojusznik Drinkującej Loży założyciel ===RhoRemory=== Pozdrawia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Zawsze możecie zamiast monet kupić wódkę i spróbować pograć bez premki :)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Zawsze możecie zamiast monet kupić wódkę i spróbować pograć bez premki :)
to przeciez napisalem ale gra bez premki nie zawsze to samo oznacza dla kazdego:
np ktos napisze ze gra z dowdoca i kaplanem to zadna premka a zaraz poajwi sie ktos nastepny np manfred i napisze ze skracanie senatu odbudowa murku i takie tam:)) to tez zadne zlocenie bo gdzies na en serwerze zloca razy 3x a na koniec stoner napisze ze jest super graczem bo sobie 2h pelnego offa obudowal ... wiec konczac premka to pojecie jest bardzo rozmyte
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

to przeciez napisalem ale gra bez premki nie zawsze to samo oznacza dla kazdego:
np ktos napisze ze gra z dowdoca i kaplanem to zadna premka a zaraz poajwi sie ktos nastepny np manfred i napisze ze skracanie senatu odbudowa murku i takie tam:)) to tez zadne zlocenie bo gdzies na en serwerze zloca razy 3x a na koniec stoner napisze ze jest super graczem bo sobie 2h pelnego offa obudowal ... wiec konczac premka to pojecie jest bardzo rozmyte

Po prostu złotnicy, piszą, iż złocenie to nie złocenie, żeby się pocieszyć... Bo bez złota by dłużej niż 3 miesiące na grepo nie przetrwali...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

weźcie się za konkursy to będzie to honorowe złoto :D i nikt wam nie napisze ze jesteście złotnicy bo na konkursach grepolis wygraliście :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

===Małe Głody=== ruszają do walki :D
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Sytuacja na Lamii jest taka, ze DT, ktore dyplomatow ma niezgorszych zaprosilo do zabawy przeciwko SiH ponowiczow Dark Stars. Liderzy tego ostatniego stwierdzili, ze sa ambitni i ze wiecej zabawy beda miec walczac z top1 (niz z kim? z top2?). Przestalem liczyc stracone przez DS miasta po 30tu ale to bylo w srode po 1 cyklu podburzan, ile jest teraz nie wiem ale w szczycie swojej formy gdy sojusz DS byl na 4tej pozycji mial 1035 miast a teraz ponizej 930. Zaczynaja sie szarzenia i urlopy. I tylko mam jedno pytanie: warto bylo? DT sie cieszy ale po co bylo wystepowac przeciw SiH? Nie lepiej bylo zjednoczyc sily?
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Wychodzi krótkowzroczność, lepiej przypodobać się DT (które miało i ma DS gdzieś) i skończyć grę niż pograć dłużej ale jakoś sensownie.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lamia

SiH jak poszedł egzamin? Oby dobrze trzymam kciuki. Tu na forum próbujecie zdobyć sojuszników?
 
Do góry