Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A ziółek nic nie napisze?;)
Bo "doktór" przechodzi już samego siebie. Już naczytaliśmy się tutaj, ile to już miast na przejmował i tak naprawdę to on nikomu krzywdy by nie zrobił.
No i dowiedziałem się tutaj o czymś nowym, oczywiście od "doktóra", mianowicie punkty walki się kompletnie nie liczą, a dlaczego Ha!:D Dlatego, że w topce pkt zarówno walki jak i pkt ataku brakuje SiHa, Ha!:)
Nie brałem pod uwagę tych co latają po sojuszach, tak zwanych turystów w tym przypadku dwóch:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Lubie Cie Kuba ale jedna z rzeczy, ktora mnie niezmiernie irytuje jest to, ze wymyslasz sobie cos a potem z cala pewnoscia siebie przedstawiasz jako fakt.

Nie bylo zadnej prowokacji. Nasi koledzy podpisali pona z dodatkowa klauzula o nie wspieranie swoich wrogow. 2 godz pozniej juz pojawil sie mass chaotycznego, ze oczywiscie beda ich wspierac ale tak zebysmy sie nie skapneli a w polowie maja nas zaatakuja. Wyglada jak mega prowokacja z mojej strony co nie?

tego ostatniego z małe głody to nie czaję ale nie ma znaczenia, ale jeśli chaotyczny chciał Was atakować to popełniłby samobójstwo - inna rzecz że wcześniej byli tłuczeni non stop zanim podpisali pon. Ale widzę krzysiu że masz dostęp do wielu forów i privów róznych osób, pilnuj swojego tak jak ci pisałem bo ci mogą zwycięstwa nie wystarczyć - przeciwnicy są w kilku rzeczach biegli.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ziółek nic nie napisze?;)
Bo "doktór" przechodzi już samego siebie. Już naczytaliśmy się tutaj, ile to już miast na przejmował i tak naprawdę to on nikomu krzywdy by nie zrobił.
No i dowiedziałem się tutaj o czymś nowym, oczywiście od "doktóra", mianowicie punkty walki się kompletnie nie liczą, a dlaczego Ha!:D Dlatego, że w topce pkt zarówno walki jak i pkt ataku brakuje SiHa, Ha!:)
Nie brałem pod uwagę tych co latają po sojuszach, tak zwanych turystów w tym przypadku dwóch:rolleyes:

bigos:

Proszę nie karm trolla - mowa o koledze na "z"
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

jeśli chaotyczny chciał Was atakować to popełniłby samobójstwo

Ale jak mu napisalem ze robi blad to stalem sie zbyt pewnym w swoje mozliwosci ,zadufanym napinaczem.

- inna rzecz że wcześniej byli tłuczeni non stop zanim podpisali pon.

Ten sojusz powstal chyba tydzien przed podpisaniem pona. A ze ludzie z nimi PW wymieniali... No wymieniali, na tym polega robienie kultury w tej grze.

Ale widzę krzysiu że masz dostęp do wielu forów i privów róznych osób, pilnuj swojego tak jak ci pisałem bo ci mogą zwycięstwa nie wystarczyć - przeciwnicy są w kilku rzeczach biegli.

To nie wystarcza. Z otwarta przylbica zrobilem wszystko co moglem. Jesli sa rzeczy poza moimi mozliwosciami, nie ma co tracic na nie snu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

chodzi o 2 miejsce na świecie które uzyskaliśmy :)

Raczej za generalny timing, dyplo i takie pierdoly ;)
 

DeletedUser22531

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A ziółek nic nie napisze?;)
Bo "doktór" przechodzi już samego siebie. Już naczytaliśmy się tutaj, ile to już miast na przejmował i tak naprawdę to on nikomu krzywdy by nie zrobił.
No i dowiedziałem się tutaj o czymś nowym, oczywiście od "doktóra", mianowicie punkty walki się kompletnie nie liczą, a dlaczego Ha!:D Dlatego, że w topce pkt zarówno walki jak i pkt ataku brakuje SiHa, Ha!:)
Nie brałem pod uwagę tych co latają po sojuszach, tak zwanych turystów w tym przypadku dwóch:rolleyes:

co kapusta nudzi sie widze co :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kotek, jak podrośniesz to może nauczysz się, że kultura wypowiedzi jest ważna w środowisku ludzi inteligentnych. Jak się jej nauczysz, to wtedy możesz do mnie pisać. Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu, bo jeszcze sobie ubrania o ziemię ubrudzę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Przestańcie się spinać (wszyscy), naprawdę, to jest gra, to jest zabawa, a nie front III wojny światowej! Może byśmy lepiej zorganizowali gdzieś jakiś międzysojuszowy wypad na piwo, zamiast koty drzeć o byle co ;)

PS. Ja chyba naprawdę zacznę wam parzyć Meliskę :)
widziałem twoje zdjecie , boshheeee , dobrze ze jest ta gra bo nic ci innego nie zostało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

fifu gratuluję - a propos cieszę się bo się do tego tycitycityci przyczyniłem - zapytaj u siebie o ziele angielskie
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

co kapusta nudzi sie widze co :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -


widziałem twoje zdjecie , boshheeee , dobrze ze jest ta gra bo nic ci innego nie zostało

błysnąłeś inteligencją i pokazałeś szacunek do przeciwnika... szkoda gadać... :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

fifu gratuluję - a propos cieszę się bo się do tego tycitycityci przyczyniłem - zapytaj u siebie o ziele angielskie


pamiętam cię bardzo dobrze, o to się nie martw ;) Szkoda że dalej nie jesteś z nami bo miałeś naprawdę dużo dobrych pomysłów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

krzysztof

mam do Ciebie jedną prośbę po starej znajomości - poproś kolegę ziółka o trzymanie pewnego poziomu wypowiedzi - wiem że Ciebie posłucha dokładnie tak jak wtedy kiedy wcisnąłem mu czerwony krzyżyk

i pilnuj cudaków i ludzi na nich

- - - Automatycznie połączono posty - - -

fifu

nigdy nie wiesz gdzie jest teraz dieselek vel ziele angielskie może być blisko a może daleko, mam taką zdolność do odnajdywania się w różnych miejscach i okolicznościach - już byłem tu diesel407, czesio7008, ziele angielskie, kto wie może się jakoś objawię - dam znać
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

krzysztof - pisałem wcześniej - sprowokowałeś ich i to z premedytacją i dobrze o tym wiesz

Sprowokowali się sami i Dr miał mało z tym wspólnego akurat.

Fajnie że się DS postawiło, fajnie że buńczucznie zareagowali, nie fajnie że zrobili manewr ex Formozy, gratulacje że odbili swoje miasto, ale w całej sytuacji dostali łupnia i to im chluby nie przynosi.

mianowicie punkty walki się kompletnie nie liczą, a dlaczego Ha! Dlatego, że w topce pkt zarówno walki jak i pkt ataku brakuje SiHa, Ha!

Soj atakujący nr 1 - SIH
SOJ OBR - nr 2 - SIH
Soj woj - nr 2 - SIH
SOJ rozw - nr 1 SIH

Faktycznie lipny ten soj- SIH heh

Ogarnijcie się trochę bo ranki Wam lecą - jak to jeden hejter napisał kiedyś. :p
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

soj który przemielił 1000 graszy sih :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Sprowokowali się sami i Dr miał mało z tym wspólnego akurat.

Fajnie że się DS postawiło, fajnie że buńczucznie zareagowali, nie fajnie że zrobili manewr ex Formozy, gratulacje że odbili swoje miasto, ale w całej sytuacji dostali łupnia i to im chluby nie przynosi.



Soj atakujący nr 1 - SIH
SOJ OBR - nr 2 - SIH
Soj woj - nr 2 - SIH
SOJ rozw - nr 1 SIH

Faktycznie lipny ten soj- SIH heh

Ogarnijcie się trochę bo ranki Wam lecą - jak to jeden hejter napisał kiedyś. :p


o jest i najlepszy radny - ile tam dzisiaj pochodów za surkę zrobiłeś? opowiedz nam jak ci idzie budowanie domków. Przypomnij kolegom na forum gdzie zacząłeś i jak przybiegłeś z podkulonym ogonem. Jak wypowiada się dr albo krystian to oni to stworzyli mają prawo do komentowania i ich warto słuchać i z nimi polemizować, z tobą nie warto.........
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

choroba a jak to można nazwać inaczej znasz gracza który by u was się nie znalazł jak by wam to pomogło w zdobyciu korony ? przypuszczam że jak triada szybciej cuda by robiła to pewnie zrobilibyście fuzję z nimi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

darek77 już paru miało propozycję wierz mi pokazali mi te privy
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

wierzę znam ich podejście do tej gry
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

wiedziałem że napiszesz, jednak jesteś przewidywalny jak dziecko :)

Kuba, kto?
A no był kiedyś taki jeden, ale znów rzucił rękawice i znika, znika, znika.
Tu też możesz reset zrobić, albo konto oddać komuś... :p

Teraz ja dam Ci radę:

Pamiętaj, nieobecni nie mają racji.

Zapisz to sobie.
 
Do góry