Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

szybko ci poszło słownik miałeś już gotowy a na marginesie jak na nowe konto bana dostaniesz to masz już pasy na następne ?

Oczywiście - w tym na dwa w Twoim sojuszu.

Co do słownika - jak deklinujesz angielskie słowo - zachowaj oryginalną pisownie, a więc nie "pasy" tylko "passy"
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

W tym momencie przyszła mi na myśl niezwykła kobieta o nicku Kaliszaneczka. To co prezentowała na grepo to poziom światowy. Może ktoś z Was miał okazje z nią grać w LA.
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No i co ja mam Ci odpowiedzieć?
Że jestem tu po to aby nieść kaganek oświaty dla osób które nie potrafią dwóch zdań po polsku napisać?
Że pokazuje jak można mieć dystans do pikseli i nie napinać się na nie wiadomo jaki wynik?
Że prowokować, pisać uszczypliwości i wprowadzać zamęt można w sposób kulturalny i nieuwłaczający nikomu?
Że można kogoś ośmieszyć nie tylko za pomocą wulgarnych słów?
Że za rok nikt nie będzie Ciebie pamiętał a mnie wspominać będą przez lata...

Bum! Starczy na dziś. Ekscelencja udaje się na spoczynek. Służbę wyprowadzić.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

idź lulu i tak moje wpisy kasują a liczyłem że nauczę się czegoś od tak wybitnej jednostki jak ty tak wybitnej że na całym grepo trudno takie coś spotkać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No i tym miłym akcentem zakończmy dyskusję na dziś :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

idź lulu i tak moje wpisy kasują a liczyłem że nauczę się czegoś od tak wybitnej jednostki jak ty tak wybitnej że na całym grepo trudno takie coś spotkać

kogo chcesz nauczyć? haszka? co wyłapał globalnego bana? czy ziółka? który jest ........................................ - nawet jego koledzy rady o tym wiedzą, tolerują tylko bo to typ BMW

apropos modek co konkretnie zrobiłem że mam jakieś ostrzeżenia? konkretnie proszę ->PW

lusia - obrażanie kobiet - troll i haszek grupa wyborowa - to ty z nimi grasz a nie ja więc pretensja do siebie albo do doktora
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9991

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

kogo chcesz nauczyć? haszka? co wyłapał globalnego bana? czy ziółka? który jest ........................................ - nawet jego koledzy rady o tym wiedzą, tolerują tylko bo to typ BMW

apropos modek co konkretnie zrobiłem że mam jakieś ostrzeżenia? konkretnie proszę ->PW

lusia - obrażanie kobiet - troll i haszek grupa wyborowa - to ty z nimi grasz a nie ja więc pretensja do siebie albo do doktora

przeciez wiesz ze ja cie zawsze lubilam i lubie nadal,mielismy podobne poglady na niektore tematy i szkoda ze z nami tzn ze mna nie grasz bo naprawde fajnie mi sie z toba kiedys wspolgralo.ciesze sie ze choc tutaj mozemy porozmawiac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

fifu

nigdy nie wiesz gdzie jest teraz dieselek vel ziele angielskie może być blisko a może daleko, mam taką zdolność do odnajdywania się w różnych miejscach i okolicznościach - już byłem tu diesel407, czesio7008, ziele angielskie, kto wie może się jakoś objawię - dam znać

Kuba nie rozśmieszaj mnie, i tak każdy wie pod jakim teraz nickiem grasz;)
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Z uwagi na totalną nudę - i w grze i na forum... Ekscelencja chciałaby ogłosić konkurs na najbliższy tydzień. Ci najbardziej zainteresowani dostali już wytyczne w cotygodniowym biuletynie wydawanym przez moją osobę. Jest taka ilość prenumerat że drukarnia nie nadąża z wypuszczaniem kolejnych egzemplarzy.

Aby uwiarygodnić ogłoszenie zawarte w prasie - podaje do wiadomości publicznej:


Niestety ostatni konkurs ogłoszony dla graczy z najlepszych sojuszy nie przyniósł nic dobrego. Co prawda wielkiej wiedzy i umiejętności by uczestniczyć w nim nie trzeba było posiadać wszakże jednak nikt przez eliminacje nie przebrnął.

Na ten tydzień mamy kolejną zabawę:

Termin:
Od teraz do piątku (23.05) do g.22:00

Zasady:
Ekscelencja traci miasto - wciska natychmiast przycisk reset i robi się na szaro.

Jednakże aby nie było za łatwo - każdy utopiony przeze mnie wrogi kolon powoduje stratę jednego miasta przez właściciela statku na moją rzecz. (jak za trudne to co napisałem - pytajcie bez wstydu)

No... Wojownicy przez duże "W" - podejmie ktoś wyzwanie?

Uczestnicy:
Każdy kto wyśle do mnie priv. z tematem: "Zrób Haszka na szaro"

Pobłogosławił,
H.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

jak ekscelencja jest tak wybitną jednostka to może sam spróbuje coś podbić i nauczyć tych innych marnych graczy nowej sztuczki
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

jak ekscelencja jest tak wybitną jednostka to może sam spróbuje coś podbić i nauczyć tych innych marnych graczy nowej sztuczki

Super że znajdujesz czas żeby odpowiedzieć Haszkowi,jednocześnie wysyłając ataki na sojusznika z którym zerwaliście pakt w nocy i zaatakowaliście nad ranem
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

rada wiedziała wcześniej macki ma długie może byliście tak pewni że nikt was nie ruszy że aż za pewni nawet murów nie macie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym macie w swoich szeregach eksperymentalną jednostkę zwaną haszek któr była na waszej czarnej liście miał być wyzerowany a znalazł się u was wasza polityka po prostu nas zmęczyła zbieranina kretów i uciekinierów która u was się znalazła a była naszymi wrogami zmotywowała nas do tego posunięcia nie chce nam się bujać po kilka godzin za punktami jak czerwoni grają u was
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

rada wiedziała wcześniej macki ma długie może byliście tak pewni że nikt was nie ruszy że aż za pewni nawet murów nie macie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym macie w swoich szeregach eksperymentalną jednostkę zwaną haszek któr była na waszej czarnej liście miał być wyzerowany a znalazł się u was wasza polityka po prostu nas zmęczyła zbieranina kretów i uciekinierów która u was się znalazła a była naszymi wrogami zmotywowała nas do tego posunięcia nie chce nam się bujać po kilka godzin za punktami jak czerwoni grają u was

Gdyby nasza rada wiedziała wcześniej to sądze że wcześniej powiadomiła by swoich graczy,natomiast wypowiedzenie bonusie paktu i ataków z samego rana to cios raczej ponizej pasa nie uwazasz?(gdzie Wasze honorowe zasady itd o
których gdzieś pisałeś na forum?)A koncepcję gry każdy sojusz ma swoja nasza rada postawiła na ten sposób a nie inny
(ja tam się do polityki nie mieszam:)).
Co do jednego się zgodzę po pkt zdecydowanie bliżej;)no i czekamy na fuzję z DT tylko kto do kogo?
Tu tez szedłes w zaparte że dokończycie grę jako FKP ciekawe czy wytrwacie w tym postanowienu;)
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

oczywiście że skończymy jako fkp a czy pojawi się fkp z jakimś dopiskiem to nigdy nic nie wiadomo polityka waszej rady i jej posunięcia były poniżej pasa dla nas od wojny z formozą a dogadywanie się za naszymi plecami z dt co do naszych miast i traktowanie nas jako swojego potworka przez sih plus wciskanie swoich buciorów wszędzie musiało spotkać się z rewanżem
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

hahaha Fkp z dopiskiem dobre to było hehe:D,nie mam pytań
Nie wiem jakie tam były ustalenia Waszej rady z Naszą ale te o których wiedzieliśmy staraliśmy się respektować.
Ok jest jak jest bawimy się,pozdrawiam
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

poza tym macie w swoich szeregach eksperymentalną jednostkę zwaną haszek któr była na waszej czarnej liście miał być wyzerowany a znalazł się u was

Ekscelencja swoje źródło mocy czerpie z dwóch źródeł:

- prosto od Matki Ziemi
- z komentarzy z których frustrację można pobierać garściami
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

tak jak sich i jego fuzje akademie i jeszcze nie wiadomo co jest dobre zabawa na pewno będzie miła

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ekscelencja swoje moce czerpie z psychiatryka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

To ja tu grzecznie posiedzę i zaparzę sobie herbatkę... Chce ktoś ciasteczko?
 
Do góry