Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
No i są pierwsze zdrady i noże w plecach.

smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser24372

Guest
To chyba zbyt wygórowane ego i warunki tuptusi o wejściu na wyspy zmusiły Vikingow do takiego ruchu...ale co ja tam wiem :)
 
To chyba zbyt wygórowane ego i warunki tuptusi o wejściu na wyspy zmusiły Vikingow do takiego ruchu...ale co ja tam wiem :)
Dokładnie co Ty wiesz -ja nigdy go o wyspy nie pytałem powiem więcej sam proponował co do wymagań hmm ciekawe jakie one były bo z tego co wiem rozmowy dopiero miały się zacząć ale luz wola ludu nie jest wolą założyciela.
 

DeletedUser3480

Guest
Ja mam propozycję dla Ciebie... Abyś jako założyciel sojuszu miał odwagę choć słowo napisać do swoich byłych graczy, a nie podkulać ogonek i spi... jak szczur bez żadnej informacji
smiley_emoticons_lol.gif

Myśle że młody człowiek jeszcze nie wie co czyni.

No gdyby nie zarząd ten sojusz viking się świetnie zapowiadał.
 

DeletedUser31856

Guest
Naród nasz jak lawa/ wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa/ Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi/ Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.
 

DeletedUser31856

Guest
No rekrutacja za dawnych czasów. Wyciągaj brudy, wyciągaj. Sam mogę się przyznać, że grałem nieczysto a szczere intencje widać jakie miałem.
 

DeletedUser31856

Guest
Dla mnie dawny :D Jeszcze młody jestem i czas mi strasznie szybko mija :D Za dużo rzeczy się dzieje u mnie. Patrzeć przyszłościowo trzeba a sama gra to dodatek do życia :p choć i tak na którym spędzam prawie cały wolny czas.

A masz rację ten nick jest świeżutki. Na tamtym też było ciekawie i na poprzednim z którego mogę być dumny :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31856

Guest
Nie nabrałem. Nie wyobrażam sobie 4 sojuszy na jednym morzu :O No bo jak potem walczyć o cokolwiek?
Raczej też nie sądzę żeby Tuptuśki trzymały tego pona z nami do końca świata ;D Koalicja do wyeliminowania garudo. Niezłe mi to. A potem? Wszyscy żyli, długo i szczęśliwie.

Macie rację, nie wytrzymałem presji, teraz tylko znaleźć dobrą gałąź, a jak człowiek zdesperowany to i na klamce od drzwi potrafi :p

Diablica ukazując mnie w takim świetle nie wiem jak wyjdę na dwór do kolegów na trzepak by porobić jakieś triki. Teraz zostaje mi tylko kopanie dołów. A tak poważnie to pisz sobie tam co chcesz. Gracze którzy przeszli ze mną wiedzą co to oznacza i to była ich dobrowolna decyzja. Najwyżej mnie podbijecie i kamień z serca spada.
 

DeletedUser31856

Guest
Od samego początku byłem już ustawiony więc tam jest szereg kłamstw. Taki los i takie życie. Kłamstwa to straszna rzecz. Jak można tak kłamać :p
 
Do góry