Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31731

Guest
hahahah
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31731

Guest
Gdyby na forum nie były zakazane wulgaryzmy to zjadłbym CIę jak filipek Babke na WBW xd
 

DeletedUser31731

Guest
To by było na tyle, widzimy się wkrótce jak będe wam podbijał wioseczki. podnieście mi AK do 30 i gospode na 45+ łaźnie. senat na 10 i kopalnie na 1. I przyda się paru złotników na wyspie którzy co godzinę będą z gradem latali by mi miasto wyburzyć, bo nie lubie mieć wioch po 10k.
smiley_emoticons_auslachen2.gif

.
 

DeletedUser31057

Guest
Cały spam nam się przeniósł do tematu topki sojków przeze mnie, więc przypominam, że tu też można dyskutować :D Dawajcie jakąś nową spinę, będzie co przy piwku wieczorem nadrobić
 

DeletedUser24372

Guest
Sparrow wystarczy że na mapie Ci pokaże jak przyjdzie czas.
Szykuj się na powtórkę z Eubea :)
Ostatnio Wasz Deff u Marze nie pomógł nawet :)
 

DeletedUser29075

Guest
Jest i mój nowy pluszak!
Z tego co się orientuję to jak na razie ty wydymałeś ludzi, którzy ci zaufali jak im po eboli obiecywałeś garudo na czerwono
smiley_emoticons_lol.gif

A jak tam nastrój po Apolonii? ;)
 

DeletedUser24372

Guest
Świetnie. Top 1 tam byłem wojow nawet jak od miesiąca nie grałem już :)

Marna ta prowokacja - ja Wam drogi do zwycięstwa nie zamierzam ułatwiać :)
 

DeletedUser29075

Guest
Mam gdzieś ten twój ranking wojów, jak jako jeden z pierwszych ogon podkuliłeś. :D
Sam twój sposób bycia jest już dużym ułatwieniem - i nie dąsaj się tak bo ci się dresy w praniu skurczą.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Jak cię widzę to tylko mózg mi się kurczy, zawsze muszę trochę świeżego powietrza łapać, żeby go dotlenić, ale spokojnie mysiu pysiu, nie będę ci już rozpamiętywał tego jak teraz tyłek liżesz gościowi, który ci z dnia na dzień nóż w plecy wbił i lanie spuścił
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Hmm ja wiem, że musisz sobie o tym tu pogadać bo bardzo Ci to nie na rękę i Cie bardzo to boli, ale ja jednym uchem wpuszczam a drugim wypuszczam :)

Ja to gram swoje. Ale Ciebie bardzo moja polityka boli, że ją komentujesz.

No w sumie nie dziwie się-strach wziął górę przede mną i słusznie. Tak trzymaj!
 
Do góry