Sytuacja na świecie Lindos

pichu zajmij się swoją kultura osobistą bo coś Ci na grze nie wychodzi. Ile ty masz lat? 12 czy 13, że takimi kulturalnymi tekstami latasz? Bo piszesz jakbyś był nie wiadomo kim a jesteś zwykłym ... w sumie to szkoda słów na Ciebie.

grzyboo

Guest
ależ wy macie problemy :D

ktoś coś wie, co się dzieje na Lindos z "Oliwką"? Olavia konkretnie

Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzyboo

Guest
służbista. Dobra, jaja sobie robię, bo chciałam zaciągnąć opinii. Na Knossos znana jako Grzybula, na lindos - ot właśnie ja, Dorotka "Oliwka" OlaviaPatriae. Bry wieczór xd

a widziałem pare jego rapków itp , w sumie podstawa do tego by osądząć gracza że jest słupem było to ,że dostałem 4x zmysły i odraz właczył i prawie nic nie zarobił (bardzo mało) , generalnie co raz więcej słupów , a mniej dobrych graczy , właściwie to rzadkość , bo są słupy , złotnicy , złotnicy+slupy (takich to sporo) i Ci co nabijaja na sobie pw , albo sa tacy co potrafią grać (nie uważam siebie za takiego , też jestem słupem :D )

słupy to prawdziwa plaga. U nas w soju jest przynajmniej pięciu.

co u Turka? Jęczy i płacze bo błyskawicą dostał. Sam zaczął zabawę w błystki a teraz bawi się w cierpiętnika bo nawet na tej płaszczyźnie nie może pograć jak równy z równym. Co po za tym? Nic ciekawego. On stawia bunkry, nasi powoli je rozbijają. Ten pisze jakim jest cudownym obrońca a nasi kolona do kolegi mu aplikują.

Wynik wojny też standardowy. Turek stracił więcej wiosek na rzecz drinków niż cały jego sojusz podbił drinom.

no ale profil turecki prowadzi. Płacze, jęki i próba podbudowania samego siebie

słupy to prawdziwa plaga. U nas w soju jest przynajmniej pięciu.

co u Turka? Jęczy i płacze bo błyskawicą dostał. Sam zaczął zabawę w błystki a teraz bawi się w cierpiętnika bo nawet na tej płaszczyźnie nie może pograć jak równy z równym. Co po za tym? Nic ciekawego. On stawia bunkry, nasi powoli je rozbijają. Ten pisze jakim jest cudownym obrońca a nasi kolona do kolegi mu aplikują.
Serio myślisz że Turek zacząłby walić w kaxu czarami tak bez powodu jako pierwszy ? wiedząc że sojusz nie ma się najlepiej ?
coś koledze już się myli za dużo gp

te całe czary-mary wzięło się stąd że kaxu waliła notorycznie czarami w Turka a gdy ta dostała w końcu odpowiedź od niego poskarżyła się Drinkom i wmówiła wam że to on pierwszy zaczął
no i dalej wiemy co się dzieje

i dlatego Turek w swoim profilu umieścił wpis, ze rzuca błyskawice bo atakiem nie sięga. Ja Ci powiem od kiedy Turek nimi ciska. Od kiedy dostał pw od kaxu, które zabolało a nie dało się na nie odpowiedzieć.

Tak normalnie go tak zabolało że nie wiedział co z sobą zrobić myślał o szarakach po tej wiadomości weź przestań pisać takie głupoty he ;)

a po czym to wnosisz ?

każdy Drink ma jakąś obsesje na punkcie "słupów" i nazywa tak każdego kto nie jest z nimi ha
Mati i Kaxu szybko się zaaklimatyzowaliście u drinków
powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz w tym przypadku jak widać jest na miejscu
Nie znasz wiec się nie wypowiadaj. Grałem z nimi na paru światach i jakoś nie widziałem, żeby się aklimatyzowali z kimś oprócz swoich ludzi. No chyba, że mówisz o dobrych stosunkach w sojuszu no to każdy ma takie u siebie :] .. do tego co wypisujesz o czarach hahaha na pewno Mati i Kaxu czarują jak cholera hahahahaa ustaw się w kolejce koło Matiego to Ci zaczaruje :D tylko tak jak mu zagrasz :]

ja tam się zaaklimatyzowałem , teraz jestem jak reszta bociarzy , złotników , oszustów , słupów itp , miasta zabieram tylko nieaktywnym lub zbanowanym , walczę tylko czarami bo inaczej nie potrafię

grzyboo

Guest
raczej nie turek zaczął, bo to już nie pierwszy raz, jak masowo rzucają czary i to nie tylko na breve

driny za dużo drinów wypili i rzucają z nudów gdzie popadnie xd