Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

BW-Z dostawało od nas w paszczę sromotnie i przechrzty będą dostawać nadal. Aż do wytępienia zarazy.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Oj, teraz to przesadziłeś:0
Przynajmniej nie będzie nudno:D szkoda, ze ja tak daleko od centrum walk teraz jestem:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Możecie się nei kłócić ?:)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie nazwał bym tego kłótnią:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a czym w takiim razie??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Super! Nie ma to jak 1 katapultą zniszczyć cały murek przeciwnikowi :) Spoko, on jest na naszej wyspie nieaktywny. A właśnie suchar: Co się tam u Was dzieje? Ile straciłeś miast od mojej nieobecności?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

To chyba był krawężnik a nie murek ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Super! Nie ma to jak 1 katapultą zniszczyć cały murek przeciwnikowi :) Spoko, on jest na naszej wyspie nieaktywny. A właśnie suchar: Co się tam u Was dzieje? Ile straciłeś miast od mojej nieobecności?

Ja? Ostatnio zero. Al jeśli robisz aluzje do wcześniejszych sytuacji, to ciekawe ile ty miast byś stracił będąc sam na wrogim morzu, mając do tyspozycji tylko swój niewielki zasób wojsk:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

BW-Z dostawało od nas w paszczę sromotnie i przechrzty będą dostawać nadal. Aż do wytępienia zarazy.
Jack z Valeo będzie podobnie o pkt z nimi ciężko strasznie jak na okupce stoi więcej jak 1k birem to oni nie odbijają

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Oj, teraz to przesadziłeś:0
Przynajmniej nie będzie nudno:D szkoda, ze ja tak daleko od centrum walk teraz jestem:(
suchar nie narzekaj że daleko jesteś centrum walk samo do Ciebie przyjdzie z czasem
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Hehe to zmierzacie w nasze rejony?:d bo my z sucharem to dosłownie sąsiedzi:d

PS: Witam kolejną nową twarz:D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

suchar nie narzekaj że daleko jesteś centrum walk samo do Ciebie przyjdzie z czasem

Do was daleko wcale nie mam:) pisałem o białych.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jack z Valeo będzie podobnie o pkt z nimi ciężko strasznie jak na okupce stoi więcej jak 1k birem to oni nie odbijają

Mówi to członek sojuszu który ma jeden front, wszędzie dookoła pakty i pełne zagrody wszystkiego.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jesteś pewien że wszędzie mają pakty?:D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Wyolbrzymienie, wiadomo o co chodzi;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Suchar pakty mamy 2 hehehe i wystarczy, a skoro zdecydowaliście się na wojenkę to pewnie też macie wioski pełne wszystkiego i genialnych strategów w soju którzy dbają o to byście mieli kilka frontów
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Zapałeczki w końcu się skończyły :p ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja? Ostatnio zero. Al jeśli robisz aluzje do wcześniejszych sytuacji, to ciekawe ile ty miast byś stracił będąc sam na wrogim morzu, mając do tyspozycji tylko swój niewielki zasób wojsk:p

No na pewno zero. Z resztą jeśli otaczają mnie w kółko Magnusi to zapraszam :)
 
Do góry