Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

mdg niedlugo zostanie krolem morza 43:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

mdg niedlugo zostanie krolem morza 43:))

what? Co proszę..?
No mi tu śmierdzi ironią lub jestem czegoś nieświadom...lub ten 'pan' powyżej jest niedoinformowany...
My...tam? Ejże, to mamy kogokolwiek na tamtym morzu? (wiem, są 'nowi'...jednak nawet nie wiem, gdzie są dokładniej rozmieszczeni x) <komórka...eh...>
edit: ah, kurde...mi się światy pomyliły :D
teraz zdałem sobie sprawę...44, 54 i 55 o ile pamiętam, tam się znajdujemy, a skoro 43 jest ciut na północ...to może tak być faktycznie szansa ;)
dobra dedukcja? o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Jako Twój wróg Turek muszę Ci pogratulować pierwszego miejsca w rankingu obrońcy który przekroczył 1 milion pkt obrony. (to tak na poważnie bez ironii)

Dziekuje staram sie topic freedow ile sie da;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

A tak w ogóle, to w sprawie cudów świata, najwięcej wysp mają chyba "Czempioni Olimpu".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

a kogo to? jesli kogos interesuje odznaczenie "zdobywca swiata" nie ma problemu. budujcie sobie te cuda niewidy. moim skormnymzdaniem wygra ten swiat sojusz, ktory pokona inne sojusze. wiec dopokis wiat bedzie istniał dopoty bedzie trwała walka, a takie pomaranczowe odznaczenie to dla bobków budowniczych jest :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

a kogo to? jesli kogos interesuje odznaczenie "zdobywca swiata" nie ma problemu. budujcie sobie te cuda niewidy. moim skormnymzdaniem wygra ten swiat sojusz, ktory pokona inne sojusze. wiec dopokis wiat bedzie istniał dopoty bedzie trwała walka, a takie pomaranczowe odznaczenie to dla bobków budowniczych jest :D:D:D


Lady Cetus masz w stu procentach rację wygra ten sojusz który zapanuje nad całą mapą. Czyli nigdy ta wojna będzie trwała i trwała. Cuda to tylko dodatek który ma upiększyć rozgrywkę w grepolis... mi wisi wyścig szczurów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Exu upiekszyc? moim zdaniem chodzi o premiumy i inne cuda za pieniązki :D
a nie o "upiekszenie" gry .. ble ble ble
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

a ja korzystam i robie festyny i w ogole nie umiem grac :D a pusze sie jak kotka na blaszanym dachu :D:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Mi chodziło o zdobycie bonusów. Nad całym światem zapanuje sojusz, który pokona inne. To będzie trwało do końca serwera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

a niech sobie trwa. na tym polega ta gra i frajda z niej. bez sensu jakby sie szybko miało skonczyc.. teskniłabym :(((
a bonusy sa tak zenujące ze az wstyd o nich mowic :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Prawda, ale dla początkujących to jednak jest duży bonus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

What? A to są jaja...nigdy bym nie skojarzył, że to ta sama osoba! :confused:
...masz w stu procentach rację wygra ten sojusz który zapanuje nad całą mapą. Czyli nigdy ta wojna będzie trwała i trwała. Cuda to tylko dodatek który ma upiększyć rozgrywkę w grepolis... mi wisi wyścig szczurów :)

...i mi też to wisi...i tak za jakiś czas sobie odpuszczę ;)
a tymczasem są te <seria bluzgów> cudaki! Choroba jakaś ... :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

wszyscy bluzgają na cudaki ale i tak wszyscy chcą je budować :p buahahha... ironia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Nom, bo po co tracić (choćby takie małe) bonusy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Bonusy nic nie znacza :) bo sa niewielkie :)
Gdy dojdzie do ery cudow, jestem pewien ze beda dziesiatki sytuacji, dodatkowych fuzji aby tylko 'wygrac' swiat. Sytuacja bedzie dobra dla 'sprzedawczykow' ktorzy zrobia wiele aby dostac tylko odznaczenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Bonusy nic nie znacza :) bo sa niewielkie :)
Gdy dojdzie do ery cudow, jestem pewien ze beda dziesiatki sytuacji, dodatkowych fuzji aby tylko 'wygrac' swiat. Sytuacja bedzie dobra dla 'sprzedawczykow' ktorzy zrobia wiele aby dostac tylko odznaczenie :)

masz łeb, "gościu" :D
gdyby to tylko ode mnie zależało, olałbym cuda, ale jak będzie trzeba, to nie opuszczę swoich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

What? A to są jaja...nigdy bym nie skojarzył, że to ta sama osoba! :confused:


...i mi też to wisi...i tak za jakiś czas sobie odpuszczę ;)
a tymczasem są te <seria bluzgów> cudaki! Choroba jakaś ... :mad:
przeciez masz ładnie pokazane pod moimi postami :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - My

Sorry, ale ja z komórki ... widzę, bo dla oszczędzania czasu nie wczytuję grafiki ;)
a z kompa na fo rzadko wchodzę :p
 
Do góry