Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czytaj ze zrozumieniem, grube offy na tej wyspie posiadają ONZ, a widać to po raportach i raporcie, który wkleiłem dzisiaj.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czytaj ze zrozumieniem, grube offy na tej wyspie posiadają ONZ, a widać to po raportach i raporcie, który wkleiłem dzisiaj.

A Ty naucz się pisać.. "Takie grube offy raczej sugerują, że ani Myszka ani Koleżanka Gosia raczej nie powinni atakować, i to ONZ powinien być agresorem na tej wyspie."

I co nie są? Rankingi sugerują, że są. To, ze Twojej koleżance raz się trafiło jak ślepej kurze ziarno o niczym nie świadczy :)

Aaaa.. i jeszcze jedno. Jakbyś napisał, że koleżance udało się ustrzelić pięknego offa bez tej całej szopki o tym, że ona jedna ich 8.. to byłoby ok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście, że o niczym nie świadczy, mamy początek świata. Rozmowa wyszła od tego, że kolega napisał "ONZ biją w okolicy" to ja dałem przykład, że tak nie jest
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dałeś jedynie przykład tego, ze Twojej koleżance udało się przyłapać gracza offline i rozbić offa :) I super, o to chodzi w tej grze, tylko po co ta cała reszta?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jaka reszta? Historia o dzielnej wojowniczce, która w pojedynkę farmi i rozbija offy 8 graczy :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czyżbyś Redziu zazdrościła?:) oczywiście, że kosi offy na wyspie, czy napisałem, że rozbija ośmiu graczom? Proszę zacytuj.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

mam już trochu helikopter w głowie, ale jeżeli ONZ bije co ma bliżej to ja jestem ksiądz proboszcz trzeci wikary, a w szczególności 1 wyspa, gdzie jest 8 z ONZ i jedna "obca" dla nich osoba, która czyści im tam offa i część farmi:) także ten tego trza wyruszać na sylwestra i do Następnego roku ;)

To od początku łysolku :) Już ustaliliśmy, ze nie jedna "obca" osoba, bo trzymacie się z myszkami. Na tej wyspie kilka myszek się pałęta ;) Czyści im tam offa - noooo.. widzieliśmy jeden raport z tego czyszczenia im offa :)

Offy i ognie też czyściłam nie raz, gdy gracz był offline, ale nie miałam potrzeby chwalić się tym na FO ;) Ale ja to dziwna jestem :D No i nie miałam kolegów, którzy chwalili by się za mnie ;)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wtrącę się i ja
8 z ONZ i jedna "obca" dla nich osoba, która czyści im tam offa i część farmi
gdzie tu jest napisane że czyści offa 8 osobom? :)
 

DeletedUser14369

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jeden post a takie poruszenie:D widać że nic się nie dzieje na serwerze jak się roztrząsa wczorajszy raport:D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wtrącę się i ja gdzie tu jest napisane że czyści offa 8 osobom? :)

I po co się wtrącasz? Co jest niejasne? Chyba wszystko wystarczająco wyjaśniłam. Przeczytaj jeszcze raz wcześniejszego posta.. potem jeszcze raz.. i jeszcze raz :) Może za 10 razem załapiesz, aczkolwiek cudów to ja się nie spodziewam :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wtrącam się bo mogę :) Jeżeli sama siebie nie rozumiesz to jak ja mogę to zrozumieć? :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I po co się wtrącasz? Co jest niejasne? Chyba wszystko wystarczająco wyjaśniłam. Przeczytaj jeszcze raz wcześniejszego posta.. potem jeszcze raz.. i jeszcze raz :) Może za 10 razem załapiesz, aczkolwiek cudów to ja się nie spodziewam :)
oj Redziu Ty żeś też się wtrąciła, a teraz nikt inny już nie może?:)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wtrącam się bo mogę :) Jeżeli sama siebie nie rozumiesz to jak ja mogę to zrozumieć? :D

Ja rozumiem wszystko, tylko Wy jakoś nie potraficie załapać ;) No dobra.. moze prościej mi się uda. Raz udało się pewnej pannie wybić offa. Zrobiono z niej miszcza wyspy X, gdzie ona jedna, dzielna wijowniczka gra przeciwko 8 graczom z innego sojuszu. Pomijamy tu oczywiście wątek myszek. Tadam :) Wiem, dalej nie kumacie :)


Posiedzę i popatrzę co z tego wyjdzie :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kupie felgi aluminiowe 16 cali do Opla Vectra C -a na Naksos narazie nuda-to tak żeby się nie czepneli hehe

A tam nuda, tak samo jak gdzie indziej. Chcialem dzisiaj pojezdzic po jakims Bractwie Miecza, ale patrze a tu Art, mysle sobie fajne chlopisko, odpuszcze im : )
 

DeletedUser3336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a ja chetnie zobacze reszte tych raportow bo jak na razie jest tylko jeden...
 

DeletedUser14369

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tam... Dawaj swój, zrobią z Ciebie bohatera:p
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tam nuda, tak samo jak gdzie indziej. Chcialem dzisiaj pojezdzic po jakims Bractwie Miecza, ale patrze a tu Art, mysle sobie fajne chlopisko, odpuszcze im : )
Witaj hehe dawno Ciebie nie widziałem eee tzn. nie czytałem hehe co słychac? A od BM to zdaleka hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Totalny spam skasowałam, na razie bez konsekwencji.
Proszę, by nie prowokować się wzajemnie do kłótni.
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja rozumiem wszystko, tylko Wy jakoś nie potraficie załapać ;) No dobra.. moze prościej mi się uda. Raz udało się pewnej pannie wybić offa. Zrobiono z niej miszcza wyspy X, gdzie ona jedna, dzielna wijowniczka gra przeciwko 8 graczom z innego sojuszu. Pomijamy tu oczywiście wątek myszek. Tadam :) Wiem, dalej nie kumacie :)


Posiedzę i popatrzę co z tego wyjdzie :D

Prędzej wierzę, że ona wytnie do nogi wszystkich grajków z ONZ niż odwrotnie. :)
 
Do góry