Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Prędzej wierzę, że ona wytnie do nogi wszystkich grajków z ONZ niż odwrotnie. :)

może tak byc, bo w grze tej nie liczy się jedne gracz a cały sojusz.
Jak ów panna czy też pani jest w dobrym sojuszu to na pewno nie dadzą jej zginać a wręcz przeciwnie wprowadzą się na wyspę i pozamiatane.
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jest w Białej Damie, więc tym bardziej nie daję szans ONZ. :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jest w Białej Damie, więc tym bardziej nie daję szans ONZ. :)


a no to fakt. Biała dama to dobry sojusz słynny camaro z chi. Czyli lamusy z ONZ dostaną lanie :)) piknie bo znam tam kilka osób i strasznie mnie wkurzają cwaniaki -- kolesia SKAZE mogli by przetrzepac i Mata Hari* -- nawet pomogę :))
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Też mam kilku pretendentów do tytułu najbardziej znienawidzonego przeze mnie gracza wśród tych panów. :/
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a no to fakt. Biała dama to dobry sojusz słynny camaro z chi. Czyli lamusy z ONZ dostaną lanie :)) piknie bo znam tam kilka osób i strasznie mnie wkurzają cwaniaki -- kolesia SKAZE mogli by przetrzepac i Mata Hari* -- nawet pomogę :))
Maniek ,Camorra :) nie Camaro :)
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

,,Comaro" hahahahaha padłem :D
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Właśnie się zorientowałem, że też przekręciłem. -.-
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Właśnie się zorientowałem, że też przekręciłem. -.-

no a zwała już z mamuta była ;p

a wracając do sytuacji na świecie i sojuszów- jakies raporty pokażcie jak leją gwiazdy? pośmiejemy się troche

ktos supersonika bije??
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gwiazdy jak na razie z tego co widzę nie chcą się przez morale wybić. :p
Nie wiem, ale można zorganizować akcje o dwuznacznym kryptonimie ,,Rozbierzmy Sonika" ^^
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Gwiazdy jak na razie z tego co widzę nie chcą się przez morale wybić. :p
Nie wiem, ale można zorganizować akcje o dwuznacznym kryptonimie ,,Rozbierzmy Sonika" ^^

jestem za, podaj nicka a bedzie zabawa
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jestem za, podaj nicka a bedzie zabawa
Troszkę za daleko od niego jestem, a z Mogim wolę się dogadać. W każdym razie słyszałem, że LT walczy na wszystkie fronty, a jak to mówią: ,,wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". Więc można się dogadać, żeby tylko nie wyszło jak z SB na Gythium. -.-
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Komarek to nieszkodliwy owad więc obraźliwe nie było
Chyba ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tez mi sie wydaje, ze komary ze swiata Chi wciagna ONZ aparatem gebowym klujaco-ssacym. Nikt o graczach z ONZ nie slyszal, pewnie szybko ich komarzyca spacyfikuje :eek:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tez mi sie wydaje, ze komary ze swiata Chi wciagna ONZ aparatem gebowym klujaco-ssacym. Nikt o graczach z ONZ nie slyszal, pewnie szybko ich komarzyca spacyfikuje :eek:

Ty jak zaczynałeś na Ecie też startowałeś z zerowej pozycji...a byłeś wyróżniającym tam graczem.

Daj trochę czasu ONZ ,za miesiąc gra może być w zupełnie innym miejscu.
 
Do góry