Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciekawe na przyklad czy na czele Cichociemnych tez stoi Maniek tak jak bylo u Ocenzurowanych i LT , czy sie chlopaki wylamali z szeregu ?

To akurat oczywiste, że stoi na ich czele. Z dobrych źródeł wiem, że zasiada też w radzie Venatores. Mało tego, podobno jego żona jest w supporcie i administruje ten serwer.
W to ostatnie nie chce mi się jakoś wierzyć, ale niczego wykluczyć nie można.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hmm, w radzie Venatores zasiadac nie moze bo Venatores nie ma rady. A na czele tamtych sojuszy stal, to juz akurat wiem : )
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

sytuacja na świecie ogólnie nudna w top 1 sojuszy i agresorów na razie o n z, ale wiadomo ci mają więcej w portfelu niż w głowie, na razie nie widać sojuszu, który mógłby tu wygrać świat... normalnie same masówki ;/ dużo tu sojuszy przyszło z bizancjum- chyba jednego z najgorszych pod względem jakości światów... ale te szybko padają chyba tylko venatorsi z tamtego świata pozostali, ale też za różowej przyszłości im nie wróżę...
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hmm, w radzie Venatores zasiadac nie moze bo Venatores nie ma rady. A na czele tamtych sojuszy stal, to juz akurat wiem : )

Tak, tak gmkgmk... Słyszałem też że zarządzał Cenzurką nie tylko tu ale też jak wygrywała Psi, MORIĄ jak wygrywała Theta, nawet Camorrą jak wygrywała Chi, podobno nawet opętał pydyntyna kiedy spał i kierował nim na tym i tamtym świecie. I nawet teraz jak to piszę, to pisze mamut który mnie opętał, tak jak wszystkich Cichociemnych. Generalnie każdy na świecie Naksos jest już Mamutem :p I co więcej, powiem ci nawet że mówił mi to ten sam szary, dziwny ludzik ze spodka co tobie, i prosił by przekazać, byś wrócił na prozac, bo znowu zaczynasz miewać omamy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehe Maniek wychodzi na to ze jestes wszedzie :))
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak, tak gmkgmk... Słyszałem też że zarządzał Cenzurką nie tylko tu ale też jak wygrywała Psi, MORIĄ jak wygrywała Theta, nawet Camorrą jak wygrywała Chi, podobno nawet opętał pydyntyna kiedy spał i kierował nim na tym i tamtym świecie. I nawet teraz jak to piszę, to pisze mamut który mnie opętał, tak jak wszystkich Cichociemnych. Generalnie każdy na świecie Naksos jest już Mamutem :p I co więcej, powiem ci nawet że mówił mi to ten sam szary, dziwny ludzik ze spodka co tobie, i prosił by przekazać, byś wrócił na prozac, bo znowu zaczynasz miewać omamy ;)

Co bys nie pisal na czele ocenzurowanych stal, posrednio czy nie ale tak bylo. Pytanie pozostaje to samo czy kieruje tez Cichociemnymi ? Jak zobacze rapki z atakow Cichociemnych na ONZ to uwierze ze nie : )))
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co bys nie pisal na czele ocenzurowanych stal, posrednio czy nie ale tak bylo. Pytanie pozostaje to samo czy kieruje tez Cichociemnymi ? Jak zobacze rapki z atakow Cichociemnych na ONZ to uwierze ze nie : )))

Kolego nie wiem co bierzesz ale się podziel :) Możemy się tak kłócić w nieskończoność, ale w przeciwieństwie do Ciebie wiem kto dowodził Ocenzurowanymi bo byłem jedną z tych osób i tym bardziej wiem kto dowodzi Cichociemnymi, bo każdemu sam nadawałem właściwe uprawnienia ;)

Więc o ile nie zostałem opętany przez manfreda, to kolego twoje informacje są zdrowo wyssane z palca :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ale kto sie kloci, kolego troche humoru i luzu. : ))) Kierowal manius nasza akcja na BD ? Kierowal. Kierowal Wasza na Venatores ? Kierowal. Ja tylko grzecznie i z humorem zapytalem czy nastepnymi tez bedzie ? To tylko gra, wiekszy dytans do niej jest nieodzowny zeby sie dobrze bawic bo inaczej czlowiek sie spina.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wszyscy jesteście w błędzie, ale gmkgmk jest najbliżej prawdy. Ale widział ktoś z was na naksos tego manfreda? Gadał z nim na mikro?

A co jesli wam powiem, że osoba o której tak debatujecie ma naście lat i warkoczyki? Niezły numer co? Jedne sojusze padają, inne trzęsą porteczkami, bo jedna dziewczynka bardzo szybko łapie grę.
I jak wam teraz - wojownicy?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co bys nie pisal na czele ocenzurowanych stal, posrednio czy nie ale tak bylo. Pytanie pozostaje to samo czy kieruje tez Cichociemnymi ? Jak zobacze rapki z atakow Cichociemnych na ONZ to uwierze ze nie : )))

Nice :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tu znowu cisza, chyba trzeba konczyc gre bo w tym swiecie nic sie nie dzieje o czy warto by pisac : ( Pozdrowienia dla mamy, taty, dzieci. wnukow i zony : ) Chociaz na to sie to forum przyda : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Cisza bo wszyscy wojo klepią. Jedni defa, drudzy ofa. Sam pewnie wiesz, kto co klepie
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mańkiem się zajmujecie a Kali była 2 razy lepsza
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mańkiem się zajmujecie a Kali była 2 razy lepsza

Szkoda że nie gra już w Grepo.
Ale podzielam zdanie Grabara i sm1te Ania miała dobre podejście do gry.Nie było dla niej rzeczy niemożliwych.Świetna dziewczyna :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Szkoda że nie gra już w Grepo.
Ale podzielam zdanie Grabara i sm1te Ania miała dobre podejście do gry.Nie było dla niej rzeczy niemożliwych.Świetna dziewczyna :eek:


Nie wiem czy o tego Mańka wam chodzi , czy jakiegoś innego :p ale jak o tego słynnego :p to spokojnie , spokojnie :p Wracamy do gry :pPP Tak więc gdzieś tu już się czaimy wśród was ;)))
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciekawe Gdzie ;p

Ale im chodzi o Manfreda chyba Peloponezie;p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

żadna reaktywacja drogi Casanti :) tak po prostu na luzie pykanie :p :D

i co TY nie powiesz z tym Manfredem :D :D:D ;-) hehehe
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Taaa już widze to "na Luzie" :D

Ja nie wiem tak mi się zdaje :D
 
Do góry