Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

gmk powiem Ci ze cos miast pewnie straca Ventorki ale to nie jest tak ze maja zle na upartych i aktywnych graczy takie cos powinno byc na reke duzo wiecej punktow wpada z obrony niz z atakow
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oj, straca, straca. Znowu grupa graczy nie wytrzyma i gre pokonczy. Coz ta gra jest bezwzgledna. Ja dzisiaj o 4 wstalem bo czulem co sie swieci. Ale wielu spalo w najlepsze jak im wioski podpalali. A buntow, nawet czytac nie nadazam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Myślę że obaj się mylicie :)
gmk powiem Ci ze cos miast pewnie straca Ventorki ale to nie jest tak ze maja zle na upartych i aktywnych graczy takie cos powinno byc na reke duzo wiecej punktow wpada z obrony niz z atakow
Tu masz całkowicie rację,bronić się jest zdecydowanie łatwiej niż atakować.

Oj, straca, straca. Znowu grupa graczy nie wytrzyma i gre pokonczy. Coz ta gra jest bezwzgledna. Ja dzisiaj o 4 wstalem bo czulem co sie swieci. Ale wielu spalo w najlepsze jak im wioski podpalali. A buntow, nawet czytac nie nadazam.
Ci z charakterem zostaną i będą nadal walczyć.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wielki sojusz można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi od wewnątrz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jak narazie to te akcje nie sa takie straszne za jakis miesiac bedzie juz mozna zobaczyc na liczniku okolo 100-150 ataków
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

czy TITANS mają wogóle jakiś wrogów ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Myślę że obaj się mylicie :)

Tu masz całkowicie rację,bronić się jest zdecydowanie łatwiej niż atakować.


Ci z charakterem zostaną i będą nadal walczyć.

z tym drugim sie zgadzam, z pierwszym nie. Moze i latwiej jest sie bronic ale konsekwencje sa zupelnie inne.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Broniąc się zawsze jest myśl że można stracić miasteczko
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

onz, ww, ciemni i cisi, ncbs, nn, walczą przeciwko venie
tito wojuje z ed
a immo z kimś walczy? czy może pomagają titom walczyć z ed?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

z tym drugim sie zgadzam, z pierwszym nie. Moze i latwiej jest sie bronic ale konsekwencje sa zupelnie inne.

Bronić jest się jest łatwiej gdy leci większość ataków na jedno miasto to można zrobić bunkier . Gdy leci po kilkadziesiąt ataków na kilka miast to już obrońca nie zdobędzie więcej pkt od atakującego.
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bronić jest się jest łatwiej gdy leci większość ataków na jedno miasto to można zrobić bunkier . Gdy leci po kilkadziesiąt ataków na kilka miast to już obrońca nie zdobędzie więcej pkt od atakującego.

Nie do końca , bo jedną paczką birem można zdobyć o wiele więcej punktów niż jedną paką ogni:)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bronić jest się jest łatwiej gdy leci większość ataków na jedno miasto to można zrobić bunkier . Gdy leci po kilkadziesiąt ataków na kilka miast to już obrońca nie zdobędzie więcej pkt od atakującego.

Nieprawda :D Ja po zmasowanym ataku robiłam pochody kilka dni.. Dawno to było i nie chcę skłamać, ale nabiłam coś koło 100 tys pkt. w obronie..
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

redka ale to chyba w czasach kiedy nie było podzialu pkt :) To po jednej takiej zmasowanej akcji na Theta nabito mi ponad 300k pkt w obronie :) Dłuuuuuugo tańczyłem na tym :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie do końca , bo jedną paczką birem można zdobyć o wiele więcej punktów niż jedną paką ogni:)


250 ogni jest wstanie rozwalić z około 400 biremek
Mając bonusy i kapitana i tarana .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nieprawda :D Ja po zmasowanym ataku robiłam pochody kilka dni.. Dawno to było i nie chcę skłamać, ale nabiłam coś koło 100 tys pkt. w obronie..

I tu następną kwestia, atakujacy ma przewagę bo to on wie które miasto będzie podbijał a na które poleca fejki. Atakujacy ma.to do siebie że atakując może podbić miasto i zdobyć punkty na kolejne, a obrońca tylko zdobędzie punkty.
Główną rolą atakującego jest to , że musi tak zrobić, aby nie atakować na bunkier birem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

250 ogni jest wstanie rozwalić z około 400 biremek
Mając bonusy i kapitana i tarana .

- - - Automatycznie połączono posty - - -



I tu następną kwestia, atakujacy ma przewagę bo to on wie które miasto będzie podbijał a na które poleca fejki. Atakujacy ma.to do siebie że atakując może podbić miasto i zdobyć punkty na kolejne, a obrońca tylko zdobędzie punkty.
Główną rolą atakującego jest to , że musi tak zrobić, aby nie atakować na bunkier birem.

hmm czasami nie ma wyboru i trzeba atakować bunkier,np odbijając miasto wroga na swoim cudzie. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

redka ale to chyba w czasach kiedy nie było podzialu pkt :) To po jednej takiej zmasowanej akcji na Theta nabito mi ponad 300k pkt w obronie :) Dłuuuuuugo tańczyłem na tym :D

to juz bylo z podzialem na punkty bo pewnie na Ypsilonie tam walczyla najdzielniej i niemoglismy jej karku przetracic :p
 
Do góry