Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja mam spory dystans do gry i szanuję przeciwników którzy pokazują że mają jaja ale ciężko czytać, że co chwilę Ventyle muszą zmagać się z atakami ze strony całego świata a oni bronią się sami... Dobrze wiemy kto Wam pomaga i wcale nie jest to jeden sojusz ani dwa. Więc skończmy opowieści o walce 1 vs 5

Chlopie przestan gadac bzdury mamy pakty z sojuszami ktore zdaza pomoc tylko jesli bunt wbity jest wieczorem a BW zaczyna sie rano, bo wtedy jest czas na informacje i ludzie sa na kompach, a jak wiesz akcje sa od 6 rano do wieczora wiec malo kto zdazy ze wsparciem
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To ty przestań gadać bzdury że walczycie 1 vs 5 .. Widzisz paradoksalnie my mamy pakt z tymi którzy mogą wysyłać ataki od 6 do 18 inaczej mało kto zdąży z atakami......
Ale już widzę że jesteśmy krok do przodu bo przyznałeś że macie "jakiś" pakt :) Wymienisz te sojusze?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Za dlugo by wymieniac : ) A Ty chyba grasz pierwszy raz : ))) skoro nie widzisz roznicy pomiedzy atakami ktore ida 1 h a wsparciem ktore plynie 8 - 12 h
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ile można paktów mieć B-)
a walka 1:5 nie jest trudna jeśli mogę się udzielić,chociaż tam nie gram więc nie wiem co i jak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

chociaż nowy system więc tam głownie polega na zabunkrowaniu miasta jak wbiją bunt wiec w tym przypadku atakować dobrre sojusze w pojedynke odpada.
ale na starym dobry fortyfikacja,zgranie i mozna w 10 osób wygrać swiat ;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I teraz cały świat ma przytulać ventyli za to jakich sobie przydupasów wybrali??

Postawmy sprawę jasno... Sytuacja obecnie wygląda tak
http://tnij.org/40lh1db

I tak to wygląda na chwilę obecną.. Ale płaczą tylko czerwoni
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czyli widze, że ci biali nie mają za dobrych informacji na temat sytuacji na świecie...
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mapa niezbyt obiektywna , bo nie każdy z sojuszy czerwonych ma ze sobą pakt , a jest i przypadek ,że sojusz oznaczony na czerwono ma pakt z tym oznaczonym na biało lub wojna dwóch "czerwonych".
Dla porównania mapka obrazująca dwa sojusze NIE POSIADAJACE ze soba paktu ,a wiec tez nie wspolpracujace przeciw tej koalicji razem wybrane specjalnie by pokazać ,że front występuje w bardzo niewielu miejscach i jednak wszystko na Venatores się skupia:
http://grepointel.com/map.php?server=pl39&ref=uxvlwshbzn831jyljrshps7no9qljjyj4a91be
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Każdy z sojuszów oznaczonych na czerwono współpracuję z Ventylami.. Z rapkami się nie dyskutuje
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Każdy z sojuszów oznaczonych na czerwono współpracuję z Ventylami.. Z rapkami się nie dyskutuje

Masz racje mamy w centrum swiata miazdzaca przewage, do tego pomagaja nam cale peryferie, jestesmy cieniutkimi graczami i dlatego tracimy miasta : ) Z rapkami sie nie dyskutuje : )
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przyszedłem tu poczytać dyskusję a tu 11 obserwuje a nikt już nic nie pisze ;/
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

bo teraz my idziemy na siłownie hehe
 
Do góry