Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser21098

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja tych co nie umieja grac do VENATORES : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

...."BIAŁA DAMA niesie śmierć.." :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Mam już ponad stu kamieniarzy :cool:

Będzie rzeźnia !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Grałem tu trochę i mi się odechciało .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

juz wiem ze ten swiat to wielki balagan ... Od razu, nie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Witam, wbiłem.
Już wygrałem :)
Słaby świat, szybki będzie do zrobienia :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przed nami kapitalna walka :eek: życzę wszystkim przyjemnej gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Jaka kapitalna ?:)
Ja dopiero dziś wbiłem i widzę tutaj same masówki :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ocenzurowani z topki wydają się być chyba coś warci ;_;
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehe ktos kiedyś zapodał słowo masówka a teraz wielu powtarza niebawem 10 osób to będzie masówka ??hm a może soje powiny być tylko maxs dla 2 osób dogadali by sie, atmosfera by była .......masówka hehe dobre za nim ktos wyrazi swą opinie niech sie zastanowi o czym mówi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

dziękujemy :)

trochę nie rozumiem nazywania 50 osobowego sojuszu masówką... zgrana grupa z jednego lub kilku światów może mieć więcej osób

Otóż sam prowadziłem legendarne sojusze np. Angel czy Romę na wielu światach i z doświadczenia wiem, że to widać. Widać średnią, widać graczy, widać nicki, widać opis sojuszu. Dobry sojusz sam wybiera graczy, a nie na odwrót. Szlaczki na profilu to //nic//, ja szanuję tradycyjne - poważne sojusze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14166

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Otóż sam prowadziłem legendarne sojusze np. Angel czy Romę na wielu światach i z doświadczenia wiem, że to widać. Widać średnią, widać graczy, widać nicki, widać opis sojuszu. Dobry sojusz sam wybiera graczy, a nie na odwrót. Szlaczki na profilu to //nic//, ja szanuję tradycyjne - poważne sojusze :)


ciągle miłeś ten nick?
grałem w romie na sigmie chyba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oceniać sojusz na podstawie jego profilu, akcentowanego pisma czy rozmieszczenia ikon jest jak ocena książki po okładce.
Tym bardziej 50 osobowe grupki, które jeszcze mają ochronę dla początkujących. TheWinnerWorld, zapodaj jakimiś konkretami , nazwami. Zobaczymy z przyszłością czy Twoje doświadczenia w tej dziedzinie jest prawdziwe i czy masz racje.
 

DeletedUser14166

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oceniać sojusz na podstawie jego profilu, akcentowanego pisma czy rozmieszczenia ikon jest jak ocena książki po okładce.
Tym bardziej 50 osobowe grupki, które jeszcze mają ochronę dla początkujących. TheWinnerWorld, zapodaj jakimiś konkretami , nazwami. Zobaczymy z przyszłością czy Twoje doświadczenia w tej dziedzinie jest prawdziwe i czy masz racje.
no dokładnie, zgadzam się
 
Do góry