Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

150 kamieniarzy

25 koników

55 hoplitów

;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ja mam 8 czołgów 13 pancerników 4 B117, 12 kucharzy i 42 ladacznice ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie ma , wszystkie się rozpruły ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

zapewne chodzi o te ladacznice dlatego chcesz sojusz osobisty ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

się nie dziwię sam bym się skusił i na to poleciał :) to bardzo osobisty sojusz by był szczególnie z ladacznicami ;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Za chwilę koniec ochronek dla graczy w centrum. Zobaczymy co się dziać będzie i kto przyszedł budować domki a kto walczyć.

P.S. a punkciarze już nabili sporo PW na misjach:) Zobaczymy jak to się przełoży na walkę w grze..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja będę walczył o możliwość budowania :cool:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na tym świecie jestem tylko na chwilę i bez sojuszu ale już widzę że będzie średni świat. Każdy sojusz oficjalnie lub nie przyznaje się do paktu lub pona do co najmniej kilku sojuszu a za wroga albo nie ma nikogo bo czeka "na ruchy" albo wskazują jeden sojusz który ma 25 członków i średnią pkt 890. Stąd też wiem które dwa sojuszu rozegrają ten świat po swojemu .Dla podpowiedzi powiem że oba nie mają akademii:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

wróżysz z fusów? :)
chyba za wcześnie na ocenianie, krytykowanie i wyrokowanie... Ochronki dopiero się kończą, zaczną się przetasowania, pakty, wojny, układy i fuzje i dopiero po jakimś czasie można będzie coś napisać. A cała zabawa na Grepo polega przecież na tym, że wszystko zmienia się do końca.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na tym świecie jestem tylko na chwilę i bez sojuszu ale już widzę że będzie średni świat. Każdy sojusz oficjalnie lub nie przyznaje się do paktu lub pona do co najmniej kilku sojuszu a za wroga albo nie ma nikogo bo czeka "na ruchy" albo wskazują jeden sojusz który ma 25 członków i średnią pkt 890. Stąd też wiem które dwa sojuszu rozegrają ten świat po swojemu .Dla podpowiedzi powiem że oba nie mają akademii:)
Dobry jesteś ochronka się nie skończyła a Ty juz wiesz wszystko ,jasnowidz ;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Posiadając długą historię w grepo znam kilka osób które zasiadają w czołowych sojuszach. Znam ich plany co do wojen i paktów i stąd moja opinia a więc nie wróże z fusów. Jasne że może się wszystko zmienić ale na innych światach przeważnie na początku nikt o paktach nie mówił a każdy walczył i patrzył co się dzieje a dopiero z kim i jak się układać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak jak pisałem wcześniej i chyba większość graczy tak uważa że takie pisanie jak jakubkraka jest zbędnym nabijaniem stron dla tego wątku.
NIE DA SIĘ przewidzieć żadnych konfrontacji sojuszy, kroków, liderów na tym etapie gry- nigdy i na żadnym świecie. Założę się że tych wszystkich nazw jakie teraz widzicie może nie być za miesiąc,dwa bo porobiono fuzje.

Poza tym nie sądzę aby było mało paktów na tym świecie - wręcz przeciwnie, z limitem graczy 50 osób albo ma się odłamy/akademię/drugą cześć sojuszy albo trzeba szukać koalicji - inaczej brakuje liczebności (choćby nie wiem dobra byłaby grupka 25 graczy, nie dadzą radę na 150..)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

da sie przewidziec conieco hehe jako przykład daje Wam moją przepowiedznie odnośnie rozpadu Pustelników i sprawdziło się to
potwierdzam Twoje spostrzeżenia co do ciekawych sojuszy dodałbym do tego jeszcze OCENZUROWANYCH -wiem że to Twój sojusz i dlatego nie lansujesz go tutaj ale też wiem że śa to ludki z potencjałem a co do Pustelników jak już Tobie na PW pisałem daje im max 2 dni po ochronce -a nawet może jeszcze zaczną się sypa przed końcem ochronki
 

DeletedUser21086

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jest Naksos !!!

To że ktoś był Top1 na innym świecie nie znaczy że tu też będzie

świat nie ma nawet jeszcze tygodnia a wy już patrzycie w przyszłość pogadamy na ten temat za pół roku
 
Do góry