Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Bez :D

Stivi jeśli czytasz, to dzięki za miasto ;) Łatwo nie było.. jedno muszę przyznać, nawet pod Twoją nieobecność trudno cokolwiek szarpnąć :) Pełen szacun.. i mówię to całkiem serio. Zgraną ekipę macie :)


Czytam , czytam :)) Niech Ci dobrze Służy :) Ładną ekipę zebraliście na to latanie :) tam chyba połowa świata leciała , aż musiałem aplikacje w telefonie odinstalowywać :p bo nie szło żyć , tak dudniło 24 na dobę :p . No ja od początku mówiłem ,żeby nic nie bronili , to się uparli i chwała i dzięki im za to :). To jedno miasto odpuścili , ciekaw jestem czy dacie radę coś innego zabrać . Stety lub niestety ale odbijać nie będę , nie mam chęci na granie , tak naprawdę ostatnie dni dla ludzi tylko siedziałem , a nie z woli jakiejś walki. Beju prosił , dawaj polecimy to poleciałem -albo ostatnia akcja , co Imiterowi miasto zabrałem ,też miało jej nie być , ale wyszedł spontan i tak się kulałem , aż Administracja zrobiła mi przysługę i wysłała na urlop :). Ja to bym z chęcią nie wracał , ale skoro ludzie proszą , to przyjdę ładnie się pożegnać , może jakąś akcję wykręcę na odchodne :) ale taką w innym stylu , nieco zaskakującą :) A potem , czas oddać się realowi , zima się już skończyła , tak więc pora zająć się treningami spowrotem na dobre , bo zaniedbałem sprawę strasznie , to przeklęte Grepo :)
Fajnie było wrócić po X czasie i spotkać starą ekipę , teraz trzeba chyba odpocząć do zimy , a potem (zarzekała się żaba błota wcześniej) raz się jeszcze skuszę , tak więc zapraszam wszystkich na zimowy serwer (jak jakiś otworzą) . Tam możemy powalczyć znów :) Pamiętajcie , to tylko PIKSELE :) niema sensu ludzi obrażać i oceniać , bo ktoś zabrał nam miasto itd... bawmy się i tyle :) .
A co do ZŁOTA wydawanego na grę , ja powiem tak , ktoś wydaje kasę na gambling , ktoś na kobiety w agencji , ktoś na PAPIEROSY inny na "ŁÓDKĘ" jeszcze inny kupi złotka trochę...no cóż są i tacy których stać na to wszystko , więc dlaczego nie mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa w tej grze :p OD 3 offy w dzień postawić czy paczkę ogni 300 w 3-4 godziny - jak potrzeba :) . Jak to Papay już napisał , bogatemu wszystko wolno - szkoda tylko ,że niektórzy oceniają to tak a nie inaczej ,przylepiając jakieś etykiety o dowartościowaniu i takie tam :)...a gdy wszystko działo się z pełną polewką , świadomość ,że ktoś po 2 stronie nie może uwierzyć , że takie dziwy się dzieją - tak więc dla jaj , zwykła zabawa , a że płatna , no cóż w cyrku bilet też trzeba kupić :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czytam , czytam :)) Niech Ci dobrze Służy :) Ładną ekipę zebraliście na to latanie :) tam chyba połowa świata leciała , aż musiałem aplikacje w telefonie odinstalowywać :p bo nie szło żyć , tak dudniło 24 na dobę :p . No ja od początku mówiłem ,żeby nic nie bronili , to się uparli i chwała i dzięki im za to :). To jedno miasto odpuścili , ciekaw jestem czy dacie radę coś innego zabrać . Stety lub niestety ale odbijać nie będę , nie mam chęci na granie , tak naprawdę ostatnie dni dla ludzi tylko siedziałem , a nie z woli jakiejś walki. Beju prosił , dawaj polecimy to poleciałem -albo ostatnia akcja , co Imiterowi miasto zabrałem ,też miało jej nie być , ale wyszedł spontan i tak się kulałem , aż Administracja zrobiła mi przysługę i wysłała na urlop :). Ja to bym z chęcią nie wracał , ale skoro ludzie proszą , to przyjdę ładnie się pożegnać , może jakąś akcję wykręcę na odchodne :) ale taką w innym stylu , nieco zaskakującą :) A potem , czas oddać się realowi , zima się już skończyła , tak więc pora zająć się treningami spowrotem na dobre , bo zaniedbałem sprawę strasznie , to przeklęte Grepo :)
Fajnie było wrócić po X czasie i spotkać starą ekipę , teraz trzeba chyba odpocząć do zimy , a potem (zarzekała się żaba błota wcześniej) raz się jeszcze skuszę , tak więc zapraszam wszystkich na zimowy serwer (jak jakiś otworzą) . Tam możemy powalczyć znów :) Pamiętajcie , to tylko PIKSELE :) niema sensu ludzi obrażać i oceniać , bo ktoś zabrał nam miasto itd... bawmy się i tyle :) .
A co do ZŁOTA wydawanego na grę , ja powiem tak , ktoś wydaje kasę na gambling , ktoś na kobiety w agencji , ktoś na PAPIEROSY inny na "ŁÓDKĘ" jeszcze inny kupi złotka trochę...no cóż są i tacy których stać na to wszystko , więc dlaczego nie mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa w tej grze :p OD 3 offy w dzień postawić czy paczkę ogni 300 w 3-4 godziny - jak potrzeba :) . Jak to Papay już napisał , bogatemu wszystko wolno - szkoda tylko ,że niektórzy oceniają to tak a nie inaczej ,przylepiając jakieś etykiety o dowartościowaniu i takie tam :)...a gdy wszystko działo się z pełną polewką , świadomość ,że ktoś po 2 stronie nie może uwierzyć , że takie dziwy się dzieją - tak więc dla jaj , zwykła zabawa , a że płatna , no cóż w cyrku bilet też trzeba kupić :p

Dzisiaj 2 padła. Ale podziwiam kolegów za obronę :D Mnie też się zdarzyło bronić "urlopowicza" ;), ale na cudaku.. miasto wybroniłam.. ale inna lama straciła, hehe :D
Co do mojego przejmowania, to z tego co wiem, to 2 osoby pomagały. Jedna przy czyszczeniu, a druga przy podboju.. reszta latała z wyspy sprawdzać co stoi. Za to inna Twoja wioska jest oblegana.. w takim miejscu, że mi ręce opadają ;) No ale cóż..
Wracaj i graj :) Bez Ciebie zanudzimy się. A macie fajną, zgraną ekipę i jest przeciwko komu grać :D Tylko mała prośba.. Nie lejcie nas w niedzielę.. ostatnio do babci nie pojechałam, a już leciwa kobiecina. Jak ja jej wytłumaczę, że nie mogłam, bo musiałam obroną się zająć ;)
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Też sobie czas na urlop znalazłam ... buuuu ...., już jestem nieszczęśliwa że tego nie widziałam :D
Stwi to co napisałeś czytałam z prawdziwą przyjemnością, z takim przeciwnikiem chce się grać, a i wioskę stracić to żaden dyshonor.
Jeżeli odejdziesz to Naksos straci bardzo wiele. Czasami szkoda, że po przeciwnej stronie barykady ... ale z drugiej strony tylko z wymagającym przeciwnikiem są emocje w tej grze.

Jeśli chodzi o złoto, to podzielam Twoje zdanie .... taka sama forma rozrywki jak wiele innych, oczywiście płatna bo cudów nie ma :rolleyes: Sama prawie od początku używam pełnej premki z czystego lenistwa - ułatwia po prostu grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

oj slepy slepy wiesz mi ja się nawet nie spodziewałem wciskając urlop że tak ładnie mnie trafią i chwała im za to. Z przeciwnikiem który nietonie w statach i nie umie wyczuć nieobecnośći szkoda czasu słupą każden głupi umie zabrać miasta ;) Ktoś się u mnie bardzo ucieszył z urlopu i wyczyszczenia mnie ale powiem Ci tak wrócimy chociaż dla tego żeby odbudować i uderzyć ostatni ten ostati raz żeby pokazać swoją niezłomność bo nie z takich sytuacji się wychodziło kolego ;)

A ONZetowca a zwłaszcza Chwilowemy gratuluje wyczucia szybciutko złapałeś nieobecności ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Chyba nikt w ONZ ani NCBS nie chciałby aby Stiwi czy Ozdar kończyli grę.Zawsze jakość gry podnosi przeciwnik.A wy jesteście zdecydowanie z tej najwyższej półki.

Wszystko działa w dwie strony :) w obronie Stiwiego wzięło udział pół serwera ,wsparcia wpływają z 6 sojuszy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To jedno miasto odpuścili , ciekaw jestem czy dacie radę coś innego zabrać .

Myślę że padnie ok 5-6 miast z morza 55 bo tylko one były celem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Chyba nikt w ONZ ani NCBS nie chciałby aby Stiwi czy Ozdar kończyli grę.Zawsze jakość gry podnosi przeciwnik.A wy jesteście zdecydowanie z tej najwyższej półki.
miło to nam słyszeć(myśle że moge mówić za siebie i stiwiego) niestety z tego co mi wiadomo a jestem na urlopie we wtorek będzie całe morze szaraków więc chyba marny z nas przeciwnik. tak czy siak fajnie się z wami walczyło wsumie byliście pierwszym poważnym przeciwnikniem na tym świecie i to nas nakręcało:)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzięki. To nic tylko czekać jak sie odgryziesz za to. W takim razie jeszcze sie zdążymy pożegnać:)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Chyba nikt w ONZ ani NCBS nie chciałby aby Stiwi czy Ozdar kończyli grę.Zawsze jakość gry podnosi przeciwnik.A wy jesteście zdecydowanie z tej najwyższej półki.

4rej moi znajomi z ONZ i 3ej z NCBS nie lubią specjalnie ani ozdara ani stiwiego, i nie mieli by nic przeciwko gdyby obaj Panowie zrobili reset albo zakończyli grę. A 2 graczy NCBS jeszcze nie odczytało mojej wiadomości...

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

4rej moi znajomi z ONZ i 3ej z NCBS nie lubią specjalnie ani ozdara ani stiwiego, i nie mieli by nic przeciwko gdyby obaj Panowie zrobili reset albo zakończyli grę. A 2 graczy NCBS jeszcze nie odczytało mojej wiadomości...

Co TY masz za znajomych :)

Bo moi znajomi bardzo by chcieli aby Ozdar i Ślepy jednak zostali n Naksos.
W jakiś sposób nakręcają nas do aktywniejszej gry...wszystkie weekendowe imprezy były zawsze ciekawe :) Inna rzecz że wcześniej ONZ czy NCBS nie walczyli z tak silnym przeciwnikiem w ofensywie :) Byłoby naprawdę szkoda gdybyście oboje pożegnali ten serwer.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co TY masz za znajomych :)

Bo moi znajomi bardzo by chcieli aby Ozdar i Ślepy jednak zostali n Naksos.
W jakiś sposób nakręcają nas do aktywniejszej gry...wszystkie weekendowe imprezy były zawsze ciekawe :) Inna rzecz że wcześniej ONZ czy NCBS nie walczyli z tak silnym przeciwnikiem w ofensywie :) Byłoby naprawdę szkoda gdybyście oboje pożegnali ten serwer.
widzisz ostatnie zamieszanie ze mną i ślepym co chyba nas powino to najbardziej zaboleć a zabolało innych a brudów prać na FO nie będę...jedyne co mi żal to tego czasu bo po weekendzie z urlopu nie będzie do czego wracać...
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

//ciach//

co do łondera i ozdara...to jest to gra, nikt nie chce odejścia kogokolwiek...wiadomo przejmujemy, tracimy i przejmujemy - taki ma sens ta gra...każda osoba która odchodzi zabiera ze sobą cząstkę tej zabawy a przecież wszyscy chcą by zabawa trwała jak najdłużej:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

widzisz ostatnie zamieszanie ze mną i ślepym co chyba nas powino to najbardziej zaboleć a zabolało innych a brudów prać na FO nie będę...jedyne co mi żal to tego czasu bo po weekendzie z urlopu nie będzie do czego wracać...

Ślepy musi wrócić :) Obiecał mi spotkanie na morzu ;) Zresztą trzymam dla niego miasto,jak wróci to oddam.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

zapomniałeś dodać..."więcej grzechów nie pamiętam" :rolleyes:

co do łondera i ozdara...to jest to gra, nikt nie chce odejścia kogokolwiek...wiadomo przejmujemy, tracimy i przejmujemy - taki ma sens ta gra...każda osoba która odchodzi zabiera ze sobą cząstkę tej zabawy a przecież wszyscy chcą by zabawa trwała jak najdłużej:p

Jak ja tu nie gram to już nie ma zabawy na tym serwerze, pomijając morza na których mnie nie było tam zabawa jeszcze jakaś jest
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja się strasznie przejęłam. Idę szlochać w poduszkę, hehe :D

Tak myślę co by tu zrobić, żeby chłopaki nam nie uciekli ze świata.. może po prostu po Waszym powrocie damy Wam kilka dni oddechu, zebyście mogli się odbudować.. taka luźna sugestia..
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja się strasznie przejęłam. Idę szlochać w poduszkę, hehe :D

Tak myślę co by tu zrobić, żeby chłopaki nam nie uciekli ze świata.. może po prostu po Waszym powrocie damy Wam kilka dni oddechu, zebyście mogli się odbudować.. taka luźna sugestia..

Napisz wprost że marzysz o kolacji przy świecach z StiwiŁonderem ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja się strasznie przejęłam. Idę szlochać w poduszkę, hehe :D

Tak myślę co by tu zrobić, żeby chłopaki nam nie uciekli ze świata.. może po prostu po Waszym powrocie damy Wam kilka dni oddechu, zebyście mogli się odbudować.. taka luźna sugestia..

Nie atakujcie ich, przesyłajcie im surki i dajcie parę miast za darmo, jeżeli to nie pomoże to znaczy, że są ponad to i nie mają zamiaru marnować tego lata na grepo...

[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Aż tak ułatwiać im nie będę ;) Ja chcę żyć :D a nie siedzieć przed kompem i wiosek bronić ;) A oni sobie świetnie radzą :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Myślę że z surką to nie mają kłopotów ;)
 
Do góry