Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

U mnie jakos leci Maniek , powoli sie wczowam w gre bo zaczelem znowu sobie pykac czasami , a ty sie nie chwaliles ze tu pogrywasz

eee ja nie gram, córka sobie pogrywa trochę. Ja bym nie wytrzymał z szeryfem ani chwili w jednym sojuszu.

co do bonusów 1 sekundowych bo jakiś czas temu był błąd ale nawet nie wiem czy go poprawili. No ale już kilka było ciekawych jak fenicki choc ja z niego nie korzystałem. Ale był kiedyś taki z rekrutacją jak się miało zarządce że dostawałem jednocześnie 4 rożne jednostki :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

eee ja nie gram, córka sobie pogrywa trochę. Ja bym nie wytrzymał z szeryfem ani chwili w jednym sojuszu.

co do bonusów 1 sekundowych bo jakiś czas temu był błąd ale nawet nie wiem czy go poprawili. No ale już kilka było ciekawych jak fenicki choc ja z niego nie korzystałem. Ale był kiedyś taki z rekrutacją jak się miało zarządce że dostawałem jednocześnie 4 rożne jednostki :))

Czyli w skrucie - jak corka dostaje baty to tata siada do kompa ? :D hahah

Slyszalem o tym bledzie i ogniach co sekunde ale musial bym chyba kisisc wszytkie bonusy zeby tak bez bledu skrucic ognie do paru sekund.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Duzo lepiej sie gra z córka Manfreda niz z nim. Nie jest taka kapryśna i sie nie rzuca o byle co. Pódję za nią wszędzie ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tylko się nie zakochaj :D

A tak na poważnie, do party byście poszli pogadać, a nie w sytuacji na świecie mi tu spamujecie ;)
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehe kilka dni mnie nie ma a tu co się dzieje... NMM ładne straty poniosło od ONZ-tów ale hmmm jak na to patrzeć płaczek Piotruś podaje wynik koalicyjny a wynik strat już nie kolicyjne?? czy to nie tak jak z pensją i członkiem tj podawanie długości wraz z kręgosłupem;) widzę po statach że zabraliście kilka miast słupom z NMM a z drugiej strony ekipa wzieła sobie ambitne cele czyżby Noob stracił pierwsze miasto na tym świecie wsumie dwóch chyba (tj Ewelinka i Chwilowy?) no mnie jedna bardziej przekonuje:)

Hmmm jeszcze co do złota też się o tym wypowiem żal troche że daje to taką przewage wiem że z takimi jest ciężko i sam bym nie miał czego szukać na wyspie z takim Szamanem bo mnie nie stać na złoto ale jest taka opcjia i tyle czy wy już płaczecie bo nie dajecie rady?? hhhmmm tak jakby ONZ i spółka złotka nie używało haha... Już wiem Evelinek czemu Cię nie lubiłem zawsze tak patrząc w rankingi to Ci 4 litery pękają ale jak ktoś goni to szął i takie przyganianie jakbyś sam niedoładowywał ?? a że tu płaczesz świadczy o jednym już Ci coś po nóżkach spływa ze strachu... ech żałuje że tu nie gram chciałbym uczestniczyć w projekcie płaczek Ewelin:p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Masz rację papaj. Ani ONZ ani NMM nic nie pokazali jeszcze ciekawego. ONZ hurtowo trzepnął po okolicy bo potrzebuje wiosek i nie patrzy czyje byle więcej.
NMM też nie błyszczy. Wbicie masy buntów, żeby zabrać 1 wioskę z bliska szybkim zmasowanym atakiem albo poprawić o 6 rano to przerost formy nad treścią. Takie numery robi się kolesiom szczycącym się, że wioski nie stracili - taki prztyczek ;) Inaczej to szkoda czasu i atłasu na takie akcje.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ostatni raz ci odpowiem papay1906 :) Bo widzę że nadal masz kłopoty z czytaniem z zrozumieniem :eek:
Używam złota tylko w opcji zarządców...gdybyś grał na Naksos to byś o tym wiedział ;) Zresztą zapytaj kolegów jaki z mnie złotnik.
Gdzie znów przeczytałeś że ktoś płacze? Znów fantazjujesz ;) Cieszymy się że jest dobra zabawa.
Poczekajmy jeszcze parę tygodni kiedy ONZ wbije na tereny NMM...wtedy powalczymy i zobaczymy kto okaże się lepszy.
Sami do nas nie mieliście odwagi przypłynąć to MY zasiedlimy wasze centralne tereny już niebawem

Szamanem bo mnie nie stać na złoto ale jest taka opcjia i tyle czy wy już płaczecie bo nie dajecie rady?

Buahahaha....raczej to powód do śmiechu,widząc straty obrońcy wobec tego co traci agresor ( nie licząc złota )
Już wszyscy w ONZ są posrani z strachu...czytając twoje śmieszne posty ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

zacznijmy od tego że ja im słoneczko tylko kibicuje z prostej przyczyny nie trawie Ciebie i tyle...zarządcy hmmm yhy bajki to możesz pisać komuś innemu ale mniejsza o to...hmmm straty no nie wiem jak wam walą na murku 0 w deffa to płacz się zaczyna jak u Ciebie... a z tego co pamiętam to oni was pierwsi zaatkowali waszą koalicje a wasze przenosiny o tyle są smieszne że podmieniacie słupom miata po to żeby je tracić tak jak ty i nobek...myśle że tam czołówka z takich szczekaczy jak Ty to mają jedynie polewkę:D
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nawet Wiktor się odezwał , nono, ostoja prawości :rolleyes:. Opowiedz lepiej jak tam w ONZ , fajna atmosfera? W Kredkach to nie to samo co?

nigdy nie miałem sie za ostoje prawości (Wy mnie mieliście??!!:confused:), a gra jest grą i każdy robi to co uważa dla siebie za najlepsze-jednym słowem "odżywam". Skomentować to możesz jak chcesz (nie jestem podatny na igraszki na FO)...jakbym miał podejmować jeszcze raz decyzję była by ona taka sama.
:rolleyes:

Piotrek nie napinaj się...niech gra przemawia lepiej niż słowa.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Może i masz rację Wiktor ,czas pokaże wszystko ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trochę mnie tu nie było, ale widzę że większość topowych sojuszy walczy na kilku frontach, więc sytuacja na świecie zrobiła się ciekawa :)
Na chwilę obecną najlepiej na świecie wygląda Nemezis, potem ONZ, Cichociemni, NMM, Immortals, Titans :) I w wojnie ONZ- NMM, na moje wygra ONZ, bo NMM w ataku nie ma takiej siły rażenia jak rywale i jeszcze w deffie trochę kuleją.
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trochę mnie tu nie było, ale widzę że większość topowych sojuszy walczy na kilku frontach, więc sytuacja na świecie zrobiła się ciekawa :)
Na chwilę obecną najlepiej na świecie wygląda Nemezis, potem ONZ, Cichociemni, NMM, Immortals, Titans :) I w wojnie ONZ- NMM, na moje wygra ONZ, bo NMM w ataku nie ma takiej siły rażenia jak rywale i jeszcze w deffie trochę kuleją.
tu się z Tobą zgodzę choć nie do końca Nemezis ma idealne położenie i wygląda rzeczywiście najlepiej:) ONZ hmmm nie wygląda najlepiej a swoją drogą do tego co powiedziałeś ma praktycznie jeden front jak sami twierdzą smieszny, NMM egzekwo z Kofanami bananami wsumie wasza wojna pokaże kto tu będzie rządził, Titansi ładnie się opiekują Immortalsami, Chociemni dopiero po Titansach dla mnie kolos na glinianych nogach jak mateczka Rosyja, no i na koniec Nieśmiertelni tracą wiochy jak na zawołanie na rzecz Karguli i Pawlaków jak i Titansów i chyba ich wódz aktywnośćią od kilku tygodni nie grzeszy...a i Nie Chce być szefem ich bym dał przed Titansami coś tam grają ale chyba naprawde tam nikt nie chce być szefem wiec są na hmmm jak by to ładniej nazwać trzymają się kurczowo spódnicy Evelina;) tak ten świat dla mnie wygląda i kilka pomniejszych sojuszy które mogą mieć kluczowe znaczenie w tych rozgrywkach tylko pytanie kto prowadzi w tych małych punkcikach i niuansach:p
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widocznie twoja wiedza o tym jest uboga tak jak i twoje posty...w innym wypadku nie pisałbyś takich bzdur na temat sojuszu Nie Chcę Być Szefem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ONZ hmmm nie wygląda najlepiej a swoją drogą do tego co powiedziałeś ma praktycznie jeden front jak sami twierdzą smieszny, NMM egzekwo z Kofanami bananami wsumie wasza wojna pokaże kto tu będzie rządził

Po raz kolejny muszę podać w wątpliwość to co wypisujesz...z tego co mi wiadomo to ONZ walczy na trzech różnych frontach.
Oczywiście intensywność walki zależy od przeciwnika,ale TY taki PRO pewnie o tym wiesz ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

tu się z Tobą zgodzę choć nie do końca Nemezis ma idealne położenie i wygląda rzeczywiście najlepiej:) ONZ hmmm nie wygląda najlepiej a swoją drogą do tego co powiedziałeś ma praktycznie jeden front jak sami twierdzą smieszny, NMM egzekwo z Kofanami bananami wsumie wasza wojna pokaże kto tu będzie rządził, Titansi ładnie się opiekują Immortalsami, Chociemni dopiero po Titansach dla mnie kolos na glinianych nogach jak mateczka Rosyja, no i na koniec Nieśmiertelni tracą wiochy jak na zawołanie na rzecz Karguli i Pawlaków jak i Titansów i chyba ich wódz aktywnośćią od kilku tygodni nie grzeszy...a i Nie Chce być szefem ich bym dał przed Titansami coś tam grają ale chyba naprawde tam nikt nie chce być szefem wiec są na hmmm jak by to ładniej nazwać trzymają się kurczowo spódnicy Evelina;) tak ten świat dla mnie wygląda i kilka pomniejszych sojuszy które mogą mieć kluczowe znaczenie w tych rozgrywkach tylko pytanie kto prowadzi w tych małych punkcikach i niuansach:p

Za kolorowo opisałeś sytuacje Titans, tych leje kto chce i jak chce, nawet nieśmiertelni... Dla mnie ich byt na świecie i tak był mocno przedłużony, ale teraz ich koniec jest kwestią czasu (przynajmniej dla mnie). Potencjał mieli spory, ale już raczej nic z tego nie będzie, za dużo błędów jak na topowy sojusz.
Co do Immortals to bliżej ich sytuacje mi przedstawił znajomy, który tam do niedawna grał. Popełnili znacznie mniej błędów niż Titans i mogliby teraz spokojnie na równi, bądź z drobną przewagą walczyć z NMM, ale "zabijają" się od środka. Mało konkretni w poważnych wojnach, złe decyzje polityczne i z dobrze zapowiadającego się soja niedługo nie zostanie nic. Był potencjał, ale go zmarnowali, dla mnie są bez szans na tym świecie. Ich rozpad to kwestia czasu.
Nie Ma Mocnych to już sojusz z pewną wizją, która jest konsekwentnie realizowana. Mają potencjał, który nie jest marnowany jak w dwóch poprzednich sojuszach, ale podejmują przedziwne decyzje polityczne, być może związane z tą wizją, które im szkodzą... W ataku wyglądają całkiem nieźle, ale obrona tam kuleje. Porządniejsza akcja przeciwko nim i miasta powinny padać łupem wroga.

Cichociemni być może tak jak napisałeś to kolos na glinianych nogach, niczym szczególnym się na razie nie wykazali. W ich kręgach nie mam niestety znajomego, który by mi napisał jak u nich sytuacja wygląda. W moim rankingu dałem im 3 miejsce- być może za wysokie...
ONZ- dla mnie sojusz bez wizji, ale dobrze prowadzony, bez błędów dyplomatycznych... Siła ataku i akcje są godne podziwu, system obrony mają "sztywny", będą tracili miasta podczas akcji, ale nie w dużych ilościach.
Nemezis- sojusz z wizją. Konsekwentni, skuteczni. Obecnie najlepiej wyglądający sojusz tego świata. Bym się czegoś przyczepił, ale obecnie nie ma czego ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Prawie wszystko się zgadza. Piętą :rolleyes: achillesową oceny jest brak wiedzy autora o pewnych niuansach dyplomatyczno-towarzyskich. No ale naprawdę ładna analiza :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a mnie się ocena podoba, poprawił bym tylko jedno. ONZ ma wizje i plany - szeryf chce wybudować cudaki w 50 osób ot taki sobie cel :))
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A co to znaczy "sztywny" system obrony?
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Prawie wszystko się zgadza. Piętą :rolleyes: achillesową oceny jest brak wiedzy autora o pewnych niuansach dyplomatyczno-towarzyskich. No ale naprawdę ładna analiza :)

Nie gram już na tym świecie, stąd brak mojej wiedzy o "niuansach dyplomatyczno-towarzyskich" ale pewnie gdybym nadal grał to i tak bym wszystkiego nie wiedział :) Błąd w nicku celowy :) Rzeby rzułte hszonszcze i rzaby miały co jeść :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a mnie się ocena podoba, poprawił bym tylko jedno. ONZ ma wizje i plany - szeryf chce wybudować cudaki w 50 osób ot taki sobie cel :))

Z tą wizją mi bardziej chodziło o to, iż ciężko rozszyfrować w którą stronę idziecie i jaki plan realizujecie... Niby macie zdecydowaną przewagę na m45 i m55, ale to nie jest kompletna dominacja jak w przypadku m53, m25, m56, m46, m47, m37, m33 itp. Po Ventylach, pokąsaliście trochę kredki, ale dalej inicjatyw z Waszej strony nie było, dopiero konflikt z NMM wskazał Wam dalszą drogę...Chyba, że było odwrotnie i ONZ zaczęło wojnę z NMM... Wtedy zwracam honor ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co to znaczy "sztywny" system obrony?

Żeby Ci to wytłumaczyć, musiałbym szczegółowiej rozpisać się na temat taktyki obronnej ONZetu... A tego na forum ogólnym nie wypada robić... A tak ogólnie ONZ ma bardzo dobrze zorganizowaną deffensywę, co nie zmienia faktu, iż podczas lepiej zorganizowanych akcji przeciw nim, powinni coś stracić... Ale tych miast straconych i tak nie powinno być wiele.

Pamiętajcie, że już nie gram na tym świecie. Moje wnioski wysuwam z opinii znajomych, statystyk i wcześniejszej gry. Wszystko co pisze może się mijać z prawdą. :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Żeby Ci to wytłumaczyć, musiałbym szczegółowiej rozpisać się na temat taktyki obronnej ONZetu... A tego na forum ogólnym nie wypada robić... A tak ogólnie ONZ ma bardzo dobrze zorganizowaną deffensywę, co nie zmienia faktu, iż podczas lepiej zorganizowanych akcji przeciw nim, powinni coś stracić... Ale tych miast straconych i tak nie powinno być wiele.

Pamiętajcie, że już nie gram na tym świecie. Moje wnioski wysuwam z opinii znajomych, statystyk i wcześniejszej gry. Wszystko co pisze może się mijać z prawdą. :)

Dziękuję za odpowiedź, to mi wystarczy :) Trudno nie stracić wioski, kiedy ma się w sojuszu kilkanaście, albo kilkadziesiąt buntów :) Ale rzeczywiście straty nie są za duże ;)
 
Do góry