Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24204

Guest
smiley_emoticons_flucht2.gif
podeślę i ja coś, o i JVC le mnie złoty chłopak zluzuje ;)
Chyba nie masz co liczyć na to, patrząc jak hurtowo skupuje surowce :)
Czyżby murki stawiał ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27944

Guest
No ale jak oni klikną, a my nie to będzie peeee... Dlatego nikt nie kliknie mimo tych farmazonów o "skamieniałym sercu" i "świąt bez kompa" :) Tylko że my wyjdziemy na tych złych - ale lubię taką rolę :D
 

DeletedUser27519

Guest
To powinien przeczytać każdy zanim zacznie grać w grepo, żeby mieć świadomość jak ta gra odmóżdża, stawia wirtual ponad real i pozbawia ludzi ludzkich odruchów byleby coś ugrać w wirtualnej grze. Jakie to smutne.
Tak czy tak będziecie na grze. Stawiasz na real, a i tak będziesz wojo budować. Chcesz świętować w spokoju? Weź urlop. Zapalisz znicz i wypijesz za tych co nie mogą, bez obawy o pixele.
 

DeletedUser24204

Guest
A coś może w tym prawdy może być bo nie nadążam kamyka i srebra wystawiać :p
 

DeletedUser27944

Guest
Nie obrażam, traktuję ich tutaj bardzo poważnie - tyle że w grze, na FO nie koniecznie :)
 
redka znasz powiedzenie
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ” olej ich
 

DeletedUser26320

Guest
Spoko, tak jak juz pisalem . Zawrzemy tego pona z kazdym innym sojuszem. Nie mozemy z nimi bo oni to bezwzglednie wykorzystaja. Po prostu taka mentalnosc. W skrocie : chcialbym odpuscic ale za bardzo sie boje. I to nie zart.

Bawisz mnie. Czego się boisz? Pikselowego wojska? To popłyn sobie na M99 tam Cię nikt nie zaatakuje. Czyli Ty nie chcesz podpisać pona ale to my jestesmy Ci źli. Gratuluję.
 

DeletedUser27944

Guest
Art jakbym chciał was sprowadzić do swojego poziomu to musiałbym użyć czarodziejskiej różyczki - że sztywniaków nie zrobisz luzaków od tak :)
 

DeletedUser19924

Guest
Nawet jak w czasie pona bedziecie siedziec cicho, to przed kompem a nie na grobach. I w srode o 6 rano w nas walniecie.
Jak ustalicie PONa na dany okres czasu, a ktoś walnie zaraz po nim, to gdzie Ty widzisz problem? PON jest w określonym okienku czasu, a jak ktoś atakuje po jego zakończeniu, to chyba może?! Tym bardziej czerwonych?!

Czy ja tutaj czegoś nie rozumiem...może jakieś wyjaśnienie dla ciężko kapujących.
 

DeletedUser19924

Guest
Szopka jest, bo ktoś ewidentnie do tego dokłada sporo, aby podgrzać atmosferę...
 

DeletedUser15806

Guest
Jak ustalicie PONa na dany okres czasu, a ktoś walnie zaraz po nim, to gdzie Ty widzisz problem? PON jest w określonym okienku czasu, a jak ktoś atakuje po jego zakończeniu, to chyba może?! Tym bardziej czerwonych?!

Czy ja tutaj czegoś nie rozumiem...może jakieś wyjaśnienie dla ciężko kapujących.
Nie chce zeby mnie ktos bil zaraz potem. Co tu takiego dziwnego ? Jak chca spedzic czas z rodzina to z rodzina, a nie przy kompie. Urlop i tyle.Ale to tylko hipokryzja i dlatego sie nie godze. I dotyczy to tylko jednego sojuszu.
 

DeletedUser12136

Guest
A czego oczekujesz? Że WY nas będziecie bić, a my Was nie? Napisałam Ci co ja proponuję i prosiłam Ciebie, żebyś się ustosunkował. Nie raczyłeś nawet odpisać. I nie mów nic o hipokryzji, bo to Twoje drugie imię.
 

DeletedUser19924

Guest
A skąd wiesz, jak spędzą czas? Może z rodziną i po zakończeniu PONa dopiero wezmą się za ataki...o to chyba tutaj chodzi, aby wojować trochę?!

Czyli wychodzi na to, że wszyscy chcą PONa tylko nie Wy, bo nie chcecie dać CR chwili wytchnienia, aby mogli się lepiej przygotować do walki z Wami? To jest jak dla mnie hipokryzja...
 
Do góry