Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
@ Sisi

Bądź łaskawa tego typu rady zachować dla siebie :rolleyes:. A może się zdziwisz, że znam sytuację znacznie lepiej niż Ty.

Być może istnieją jakieś powody dlaczego Manfred ma Ci się spowiadać z tego czego nie zrobił, być może będzie załamany Twoją miażdżącą oceną ale skoro my się nie znamy to tego typu rady schowaj sobie w kieszeń.

Chyba, że czujesz nieodpartą potrzebę zabrania na forum głosu w każdej sprawie to wtedy oczywiście kontynuuj swoje wiele wnoszące do sprawy wypowiedzi :).
A Ty to co? Obrońca Manfreda?
Może zabronisz mi się w ogóle odzywać?

Nie oskarżam, bo nie mogę bez dowodów - zaznaczyłam w swojej wypowiedzi jeśli...

Wiec radzę grzecznie odczep się ode mnie :)
 

DeletedUser462

Guest
Proponuję się ogarnąć, kto się pierwszy do kogo przyczepił.

Jakoś się nie boję :) (tylko proszę nie przekazuj mi hasła do konta, bowiem nie jest mi do niczego potrzebne :p).

Podsumowując sytuację na świecie Ny to Manfred miał dokładnie takie same powody do rozwiązania TiA jak ja żeby drżeć przed Sisi.

Wydawało mi się, że jest jakaś granica absurdu którą można napisać na tym forum, ale okazuje się że niestety nie. Pozostaje liczyć na inteligencję czytających.
 

DeletedUser

Guest
a ja myślę że support byłby tutaj dużo pomocny :D niech support najlepiej rozwiąże spór i kto mówił prawdę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
No chyba zdecyduję się i przekażę Ci moje hasło, to może sobie wszystko poczytasz co i jak i przestaniesz się mnie czepiać ;)

Uważam, że nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji.
Ale muszę przyznać, że Twoja zaciekłość w obronie Manfredda mnie powaliła z nóg! Muszę też sobie znaleźć takiego obrońcę - to nie będę już płakać ze śmiechu, po czytaniu tegoż forum ;)

Miłego dnia wszystkim życzę - dla mnie temat Cocacolas kontra Manfredd jest zamknięty...

Ale luzdelsur... Ty możesz zawsze do mnie pisać :D
 

DeletedUser462

Guest
Urocza zmiana tematu :).

Jeśli tak bardzo zaskakuje Cię fakt, że wypowiadam się na temat osoby z którą gram w jednym sojuszu (i którą lubię) to może nie ma żadnego przypadku (ani tym bardziej działania manfreda) w tym że Twój sojusz przestał istnieć.

Także miłego wieczoru życzę :).
 

DeletedUser

Guest
Urocza zmiana tematu :).

Jeśli tak bardzo zaskakuje Cię fakt, że wypowiadam się na temat osoby z którą gram w jednym sojuszu (i którą lubię) to może nie ma żadnego przypadku (ani tym bardziej działania manfreda) w tym że Twój sojusz przestał istnieć.

Także miłego wieczoru życzę :).
Kłamstwo w żywe oczy niech support, sprawdzi...
 

DeletedUser4218

Guest
Urocza zmiana tematu :).

Jeśli tak bardzo zaskakuje Cię fakt, że wypowiadam się na temat osoby z którą gram w jednym sojuszu (i którą lubię) to może nie ma żadnego przypadku (ani tym bardziej działania manfreda) w tym że Twój sojusz przestał istnieć.

Także miłego wieczoru życzę :).

Ojć wybacz, ale ja też Manfredda lubię...
Chyba mnie za to nie zlinczujesz? :D

Co do sytuacji jaka się wydarzyła - powiedziałam, że już się nie wypowiadam ;)
 

DeletedUser462

Guest
Sisi, spokojnie. W odróżnieniu od Ciebie daleka jestem od ocen, nazywania kogoś zerem, a tym bardziej linczowania :).

Tak samo jak obojętne mi było to czy TiA istnieje, tak samo obojętne mi są Twoje uczucia do manfreda :).

Zapewne nie byłoby tej dyskusji gdybyś mentorskim tonem nie zaczęła mi prawić pouczanek, czego nie lubię. Nie masz bladego pojęcia o tym co wiem, więc tego typu rady zostaw dla kogoś kto ich słucha. Dla mnie są one równie śmieszne jak dzisiejsza "historia cocacolasa".

A teraz wracam do gry :). Wszak nie po to gram na grepo żeby prowadzić pogawędki :)
 

DeletedUser4784

Guest
Ehhhh a na m55 AZM wchodzi do DA w ramach fuzji tak w ramach odskoczni od pasjonującego tematu kto jest donosicielem, czy maniek faktycznie otrzymał pasy i czy lusia jest jego adwokatem ^^
 

DeletedUser10063

Guest
Czy to co lepsze to wiesz nie bede sie wdawac w dyskusje bo co to za Rada i liderzy którzy dla ratowania własnej skóry rzucaja tych co im zaufali na pozarcie?
 

DeletedUser9588

Guest
jak miło czytać coś innego no ale cocacolas na pewno jeszcze się odezwie
 

DeletedUser

Guest
w moim prywatnym mniemaniu z niczym sie nie spieszcie hehe

za 2 miesiące - może 3 dojdzie do paru fuzji , część sojuszy sie wykruszy , ale naprawdę liczący sie gracze na tym swiecie powstaną z tych sojuszy

100 Rydwanów w Tartaku
Legion Ateński
Obalacze Sangrinity
GREPOMANNIACY
TOTAL WAR
Fighting Recidivism
Symmachia Spartańska
Angel NY
? ? ?
*Decus Amicitia*

czy to beda TE SOJUSZE tego nie wiem , ale elita tych graczy stworzy parę sojuszy , które tu beda mieszać


i tak przypadkiem mam chyba jedną osadkę na M54 i żadnego terroru nie zaznałem

A ja cieszę się a zarazem jestem zdziwiony że taki mały i drobny sojusz jak wyżej wytłuszczony i podkreślony znalazł się na takiej liście z tak doborowymi sojuszami;)
 

DeletedUser

Guest
Pewnie u niektórych przedłużyła się "troszkę" majówka i stąd taki spokój :D
 

DeletedUser9517

Guest
Tak przeglądam przytoczony wyżej ranking, porównuję z obecnym i zastanawiam się, jak bardzo różnie będzie wyglądał za tydzień, za dwa i za miesiąc.

Tak się zastanawiam, patrząc na pakty co niektórych - chyba na tym morzu przyznawane są specjalne nagrody dla tych sojuszy, którzy podpiszą ich największą liczbę?

Pzdr
A.
 

DeletedUser4784

Guest
No mnoży się sojuszy z paktami na potęgę :) Ale co się dziwić pomniejszym sojuszkom które nie mają specjalnej siły przebicia że szukają wsparcia gdziekolwiek się da :D Codziennie odrzucam jakąś propozycję dyplomatyczną z paktem w tle :p
 
Do góry