Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10063

Guest
A nie no tak na swiecie sa tylko 3 sojusze i nikt nie chce do nas dołaczyć...
 

DeletedUser

Guest
Widze CIVMAN ze jakis rozłam u was, czyzby "wielki strateg" Bigoos wiedział lepiej jak sie gra i stwierdzil ze z nowym sojuszem pojdzie mu lepiej?
 

DeletedUser10063

Guest
A nie wiem nie pytałem. Ja jego adwokatem nie jestem. Proponuje z nim porozmawiać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Ludzie, ludziki - sytuacja ciągle się zmienia :)

Jest na co patrzeć, a swoje negatywne relacje z innych światów nie przenoście na Ny. To inny świat i spróbujcie się dogadać z dawnymi wrogami. To jest naprawdę fajne.

Widać, że jest dużo doświadczonych graczy i to mi się podoba...
 

DeletedUser9588

Guest
ciekawe co pokarze soj nooby,jaka strategia na przyszłość? czyżby ta sama:(
 

DeletedUser

Guest
Cały czas jest w sumie ciekawie ;) Wszystko tylko zależy od tego, na jakim morzu się znajdujemy... :)
 

DeletedUser

Guest
Witam- jest to moja pierwsza wypowiedz tutaj i chcial bym pozdrowic wrogi sojuszu, oraz wymienic w nim nastepujacych graczy: szagi84, lena0987, YaYeti- to swietni gracze z Mroczna Armia Herosów, walka byla bardzo ciezka na wykonczenie psychiczne obojga stron walczacych, jak ktos nie widzi- moze to sprawdzic to po statystykach, sa to swietni gracze z kultura gracza, wiec ich pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego oby bylo wiecej takich graczy tutaj. Pozdrawiam- pirat z rumem :cool:
 

DeletedUser9517

Guest
Witam- jest to moja pierwsza wypowiedz tutaj i chcial bym pozdrowic wrogi sojuszu, oraz wymienic w nim nastepujacych graczy: szagi84, lena0987, YaYeti- to swietni gracze z Mroczna Armia Herosów, walka byla bardzo ciezka na wykonczenie psychiczne obojga stron walczacych, jak ktos nie widzi- moze to sprawdzic to po statystykach, sa to swietni gracze z kultura gracza, wiec ich pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego oby bylo wiecej takich graczy tutaj. Pozdrawiam- pirat z rumem :cool:

A cóż to za sojusz tak pięknie się wysławiający walczy(ł?) z MAHem?
 

DeletedUser

Guest
Zapewne Roma :D A tak poważnie to Sztandar pewnie opił się boskiego trunku za dużo, a że rum ma mocny jak diabli to i czasem błędy mogą się wkraść :p zresztą przecież każdemu zdarzyć się może ;)
 

DeletedUser

Guest
jak to jaki: Legion Ateński popatrz w graczy ich nazwy dopiero pisz. Twoja prowokacja udana w biciu postow. Jeszcze raz pozdrawiam worgow i byle takich nie brakowalo.:cool: ps. rumu mi szkoda pod twoja wypocine.
 

DeletedUser9517

Guest
Cichutko :)
Każdy tak pochłonięty wojowaniem, że na socjalizację już czasu nie znajduję?
Może odłóżmy ma chwile miecze, przekujmy je na metalowe kufle do wina i wznieśmy je na chwilę w geście: na pohybel wrogom (czy jakoś tak ;)
Ale - niech tu nie będzie tak grobowo cicho...
 

DeletedUser

Guest
Na froncie chyba nic się nie dzieje, wciąż tak samo - powoli do przodu ;)
 

DeletedUser

Guest
Hehe

Heartless a z tego co pamiętam byłeś do niedawna w sojuszu MAH, czyżbyś zdradził ich i przeszedłeś do wrogiego dla MAH Legionu Ateńskiego ? Podobnie postąpiło parę innych osób i przeszli do Total War z innych sojuszy.
Według mnie takie sojusze jak Legion Ateński oraz Total War budują swoją
przyszłość na zdrajcach z innych sojuszy ( tak więc te sojusze nie są dużo warte, bo jak im zacznie się źle układać to zdrajcy znów od nich uciekną ) :D
A przecież w Wikipedii Grepolis jest wyraźnie napisane dużymi wytłuszczonymi literami że założyciele oraz ludzie cokolwiek znaczący nie lubią zdrajców :D ( w wymienionych wyżej sojuszach jest najwięcej zdrajców - ludzi niepewnych, nie mających honoru i poczucia własnej wartości ) nie będę mówić już o Manfredzie który wogule nie wie co to honor ( jest bardzo kulturalny,miły ale niestety mało etyczny ) i przyjmuje każdego zdrajcę ( byle miał nawalone punktów ) Nie mówię tutaj o przypadkach takich jak ktoś dołączył do kogoś bo rozwiązano jakiś sojusz szczególnie jak ktoś rozwiązał dany sojusz w sposób "nieetyczny".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czlowieku znowu tu wchodzisz,wez zablokuj sobie ta strone.podaj mi 1 osobe ,ktora do nas przeszla z wrogiego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
...

Strona http://pl.grepostats.com/
wszystko wyjaśnia kto jest ok a kto zdradza.
piniu1234 nie używaj języka nienawiści, bądź proszę kulturalny, mamy demokrację i każdy ma prawo do swojego zdania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
link to sobie kazdy moze wrzucic,podaj przyklad nie mam czasu na szukanie
 
Do góry