Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Uff... w końcu. Popatrz teraz luśka jaką widownię przyciągnęłaś - jesteś normalnie sławna :*:*:*

Ja tam dalej czekam bez sojuszu na tą chętną osobę z pw na solóweczkę z tym mizernym bez sercowym chamem...

edit: byle szybko, zanim banana wyłapię :p ale za luśkę to warto :D
 

DeletedUser462

Guest
Z tego co mi wiadomo to banana na forum można złapać wyłącznie z inicjatywy użytkownika forum.

Intuicja podpowiada mi, że to Ci nie grozi :)
 

DeletedUser

Guest
No nie wiedziałem że grepolis to gra o ogórkach i babanach :D robi się forum erotyczne, która laska chce się ze mną umówić na party ?
 

DeletedUser462

Guest
Biorąc pod uwagę Twój dzisiejszy stan (odmienny od dotychczas mi znanego) to chyba nie.

A wiadomo co Ci do łba strzeli?

Poza tym, z babcią chcesz iść na party? Zdesperowany jesteś, czy jak?
 

DeletedUser

Guest
Jak babcia ma niezłą rentę, to czemu nie :* może mi wtedy jakiś grosz skapnie i premium zasili <skromny> a nocne igraszki obiecuję, że będą gratis L*
 

DeletedUser

Guest
Kako...
Nie wbijaj się między wódkę a zakąskę.I w ogolę nie przeszkadzaj jak dorośli rozmawiają...
 

DeletedUser3480

Guest
Ja już jestem bez sojuszu i nie jestem gołosłowny jak pewna osoba - czekam z utęsknieniem na tą "solówkę" z pw i obiecuję, że nikt ode mnie się nie wtrąci. Maniek zajmij się teraz nowym podwórkiem, bo na starym byłeś tylko tchórzliwym szczurem, który pierwszy zwinął żagle.

miło mi czytać Twoje wypowiedzi które świadczą o Tobie, mam nadzieje że jeszcze mnie czymś zaskoczysz.

"solówkę" - ciekawe z kim Ty chcesz ją prowadzić ?
Patrząc na statystyki to chyba nie potrafiłeś przejąc ani jednej wioski wrogom !!
No ale za to od graczy którzy kończą grę to tak - tu byłeś mistrzem i przodownikiem hehe - ale czekaj może zamieścić mam linka do statystyk?? nie no chyba masz.

No ale to ja jestem tym tchórzliwym szczurem - który jak był w LA pewnie przejmował głównie wioski szare :))
 

DeletedUser

Guest
za to byłem tym idiotą, który co drugą noc wstawał w nocy mając na 6 do pracy i albo wysyłał Ci offy, albo deffy... a Ty nabijałeś sobie ślicznie punkty walki na swoich oblegach wsparciami od reszty... o tym to już Pan szanowny zapomniał widzę??? oj szybciutko, szybciutko... Po tej wiadomości mogę powiedzieć tylko tyle - nie masz za grosz szacunku, bo doskonale wiesz, że nie jeden obleg utrzymałeś tylko dzięki mojej (i nie tylko) aktywności, a teraz śmiesz to podważać... W sumie teraz to cieszę się, że ten ponowny start zrobiłeś, bo widać nic szacunku do szarych żołnierzy nie miałeś.
 

DeletedUser3480

Guest
za to byłem tym idiotą, który co drugą noc wstawał w nocy mając na 6 do pracy i albo wysyłał Ci offy, albo deffy... a Ty nabijałeś sobie ślicznie punkty walki na swoich oblegach wsparciami od reszty... o tym to już Pan szanowny zapomniał widzę??? oj szybciutko, szybciutko... Po tej wiadomości mogę powiedzieć tylko tyle - nie masz za grosz szacunku, bo doskonale wiesz, że nie jeden obleg utrzymałeś tylko dzięki mojej (i nie tylko) aktywności, a teraz śmiesz to podważać... W sumie teraz to cieszę się, że ten ponowny start zrobiłeś, bo widać nic szacunku do szarych żołnierzy nie miałeś.
ojj do takich jak Ty nie mam i bardzo mi przykro. Czytając Twoje wypowiedzi skierowane w moim kierunki (choć tu możesz) w kierunku Kobiet, w kierunki sojuszu w którym byłeś i razem się tam bawiliśmy - szacunek straciłem do Ciebie.
 

DeletedUser462

Guest
Heartless... już pokazałeś jakim dzielnym rycerzem jesteś.

Może wystarczy?

Naprawdę, jesteś wzorowym przykładem tego jak można kogoś szanować, może wystarczy i.... dobranoc dzielny rycerzu?
 

DeletedUser

Guest
Ja do Ciebie już dawno szacunku nie mam widząc jak "wielki Manfred" żerując na garbie innych swoich sojuszników pnie się do góry zapominając, że cała reszta mu w tym pomaga... Jesteś za bardzo pazerny, chciwy i samolubny drogi Grzegorzu, ale to Cię kiedyś zgubi... :)

P.S. Poza tym w kierunku sojuszu w którym byłem nic nie pisałem, więc nie wkręcaj sobie chorych filmów. Wmawiać głupotę możesz luśce, bo pasujecie do siebie idealnie, ale nie mi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Ja do Ciebie już dawno szacunku nie mam widząc jak "wielki Manfred" żerując na garbie innych swoich sojuszników pnie się do góry zapominając, że cała reszta mu w tym pomaga... Jesteś za bardzo pazerny, chciwy i samolubny drogi Grzegorzu, ale to Cię kiedyś zgubi... :)

P.S. Poza tym w kierunku sojuszu w którym byłem nic nie pisałem, więc nie wkręcaj sobie chorych filmów. Wmawiać głupotę możesz luśce, bo pasujecie do siebie idealnie, ale nie mi.

No tak masz rację ja żerowałem na biednych graczach :))) -- znowu warto by się przenieść w statystyki i zobaczyć co ja z tymi wioskami robiłem :)) -- ehh pewnie mikołajowi oddałem.

Dobranoc Heartlessie, śnij słodko
 

DeletedUser462

Guest
Ja do Ciebie już dawno szacunku nie mam widząc jak "wielki Manfred" żerując na garbie innych swoich sojuszników pnie się do góry zapominając, że cała reszta mu w tym pomaga... Jesteś za bardzo pazerny, chciwy i samolubny drogi Grzegorzu, ale to Cię kiedyś zgubi... :)

P.S. Poza tym w kierunku sojuszu w którym byłem nic nie pisałem, więc nie wkręcaj sobie chorych filmów. Wmawiać głupotę możesz luśce, bo pasujecie do siebie idealnie, ale nie mi.

Dobra Serduszko. Weź nam się tu wypłacz, jaki byłeś biedny pokrzywdzony, jak się pieliśmy twoim kosztem. Jak to chciałeś i potrafiłeś tylko nie mogłeś powalczyć z wrogami.

Tylko proszę, nie zapomnij opowiedzieć jak to twoja idolka walczyła angażując cały sojusz do walki z trzecioligowymi graczami. I nie zapomnij wspomnieć, że na początku tej "walki" z tymi "przeciwnikami" - żeby z nimi "powalczyć" - banowała w grze.

Czy mam to pokazać czy w końcu się ogarniesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry